Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovenská strana nemôže pokračovať v stíhaní v kauze vraždy Duckého (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

občania zabudnime

Okresný súd Bratislava I a Krajský súd Bratislava, to je žumpa, ktorá:
- sústavne porušuje platné zákony v prospech zločincov
- poškodený občan, pokiaľ nie je zaujímaný, t.j. nemá kontakty politikov, vždy bude poškodený a svojich práv sa nikdy nedomôže

Je choré, že občan musí znášať také skutočnosti, že
- podateľovi žaloby nie je celé roky umožnené nahliadnuť so súdnych spisov v žalobách, ktoré on podal!!!
- podateľ žaloby nedostáva uznesenia súdov, dokonca ani rozsudok, lebo skorumpovaný štátny úradník tomuto podateľovi žaloby cez súd dosadí právneho zástupcu, ktorý koná v neprospech žalovateľa
- súdy nepojednávajú v merite žaloby, súdy dávajú uznesenia na tzv. sprostosti, ktoré nie sú predmetom žaloby, t.j. súdy si zo zákonnosti robia prdel, z občanov si robia posmech!!!
- až tak ďaleko to došlo, že na Slovensku máme tak skorumpované súdy, že napríklad občan, ktorý si dá žalobu o skončenie pracovného pomeru z dôvodu, že sa nemôže k svojmu majetku dostať, lebo napriek právoplatným rozsudkom po dlhých rokoch súdenia sa, keď ho okradli, tak štát nekoná!!!
Štát podvodne nechá skorumpovaných politikov robiť podvody v daňových, úverových a majetkových činnostiach, nikto politikov a štátnych úradníkov nestíha!!!
Úbohý občan sa nemôže dočkať spravodlivosti napriek mnohým vyhraným súdnym sporom!!! Zase sa podvodne odškodnenie postúpi skorumpovanému sudcovi, ktorý nemá záumjem riešiť problém, ten si rieši seba, je dôchodca sudca, má 65 rokov, hodnotený ako jeden z najhorších -musí robiť v prospech p. Jankovskej, aby tohoto sudcu neposlala do dôchodku!!!
 
Hodnoť

 

Je potrebné , aby Ukrajina vstupila do EU a po vstupe aj do NATO, naše súdy s Olegom zatočia až sa mu z kečky bude páriť!!!

Inak Oleg na Ukrajine veli protiteroristickej jednotke, a neslobodno ho vyrušovať!!!

Preto navrhujem sprísniť sankcie proti Rusku a taktiež proti Putinovi!!!

Inak poriadok na Ukrajine nebude!!!
 


Najčítanejšie na SME