Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Británia sa odmietla podielať na programe rozdeľovania migrantov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ako správni eurohujeri...

"Zúčastníme sa na každej novej legislatíve zavádzajúcej povinný systém presídľovania či premiestňovania," citoval Reuters z vyhlásenia slovenského ministerstva vnútra.
:-D
 

a preto ich umiestnime v reedukačnom

centre Luník, do ktorého dovezieme aj 100 000 ks prasiatok v spolupráci s komunikačným odborom slovenského parlamentu, aby sme emigrantov naučili prírodnej, rozmanitej a tradičnej agrokultúre a vytvoríme pre nich aj nový učebný odbor pastier svíň so zameraním na praktické vyučovanie chovu a spracovania sviniek.

Predtým samozrejme všetkých obyvateľov dotknutých obalstí, zaočkujeme proti pracašej chrípke, vakcínou z Myjavy
 

rýpnem si

tých 100 000 pasiatok tam možno už je .(
 
Hodnoť

o peniaze

na udržiavanie utečencov znížiť platy eurokomisárov (a asi aj tých čo to navrhovali)
Ale no, veď s radosťou prijmem utečenca, aj slaniny mu odkrojím, aj slivky nalejem, nech zvie, že tu sme pohostinná kultúra, v ktorej keď sa SKUTOČNE integruje, tiež mu bude dobre...
 
Hodnoť

NESÚHLASÍM

a podľa toho budem aj voliť.
 

 

SaS
SNS
ĽSNS
možno KSS
nejaké ďalšie možnosti?
 
Hodnoť

To

si tí migranti vydýchli. Ešte to by im chýbalo, aby zo slnečnej Afriky boli presídlení do sychravej a upršanej Británie a bojovali o zdroje na nejakom predmestí s ázijskými migrantami. Niečo lepšie sa nenájde ?
 
Hodnoť

Salámová metóda.

Nie je to od pozdravu Salam alejkum. Je to od toho, aby si normálni slušní a pracujúci ľudia zvykli na novodobé otroctvo. To, čo oni a ich predkovia vybudovali, bude rozdané miliónom imigrantov. Keď bude všetko prežrané a zničené, príde rabovanie a iné násilie. Slováci sa ešte len chystali znížiť náskok západoeurópskych štátov v životnej úrovni a vyzerá to tak, že z toho nič nebude - sa začneme vracať k úrovni socializmu. Veď tie státisíce a milióny imigrantov čakajú na pečené holuby do papúľ a niekoľko sto eurové dávky. To však niekto musí vyrobiť a zaplatiť. Kto asi...? A ešte jedna otázočka pre eurohujerov: KOĽKO DESIATOK MILIÓNOV IMIGRANTOV KONEČNE PREBUDÍ NÁRODY EURÓPY...?!
 


Najčítanejšie na SME