Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čislák bude čeliť odvolávaniu už po piatich mesiacoch vo funkcii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Skôr Fyco je pod veľkým tlakom PENTY
 
Hodnoť

 

Keby som tak mal vešteckú guľu a vedel by som povedať ako to dopadne..
 
Hodnoť

Sloboda je kardinálny problém

Neslobodní ľudia, nemôžu správne rozhodovať.
 
Hodnoť

 

...Líder OĽaNO Igor Matovič je presvedčený, že slovenské zdravotníctvo veľmi trpí rakovinou v podobe korupcie.
"Preto potrebujeme za ministra statočného človeka, ktorý sa rozkrádačkám postaví," apeloval...

Igor, Igor... Vieš si predtaviť statočného smeráka? Ja veru nie. Tiež si neviem predstaviť, že by Fico pripustil na post ministra zdravotníctva nesmeráka. A keby už aj pripustil nesmeráka, tak si zas neviem predstaviť, že by mohol byť statočný... Nezostáva teda nič iné, ako dôkladne a nemilosrdne prevetrávať všetkých, ktorí sa so SMERom spriahli, zvolávať tlačovky, poukazovať na korupciu a rozkrádanie a odvolávať, odvolávať, odvolávať... A hlavne, neustále to opakovať pri každej príležitosti. Možno napokon pravde, 100 krát opakovanej, uveria aj tí prostoduchí občania, ktorí sa zas hotujú veľmajstra populizmu, Fica, voliť...

P.S. Tak som si spomenul na sen "statočného" Slováka, Glváčovho starého otca http://www.sme.sk/c/4347035/ar... . Podobné sny, ako "podľa zákona" prísť bezprácne k veľkému majetku, majú dnes aj všetci "statoční" smeráci.
 

K+.

Mne to pripomenulo jednu starú historku. Traduje sa, že je pravdivá. Jeden anglický archeológ bol niekedy v roku 1938 v Nemecku, v Neanderthale na vykopávkach. Po návrate sa ho pýtali, priatelia, novinári, že akí tí Nemci vlastne sú. Odpovedal, že sú inteligentní, slušní a nacionálsocialistickí. A dodal, že problém je len v tom, že každý Nemec jednotlivo má len dve z týchto troch vlastností.
 


Najčítanejšie na SME