Utorok, 7. júl, 2020 | Meniny má OliverKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Kisku vypískali a Lavrovovi tlieskali!
nádhera ! :) 1.) to prezidentové vypískanie SME zabudlo spomenút.., spomenuli len potlesk pre Fica a Lavrova 2.) ujovi Kiskovi bolo tak zle a nepríjemné... ze sa jeho kancelária pokúsila o úbohu loz a ochranu...Vraj ich OFICIALNE nikto nepozval ... :) neviem kto bol tak tupý a prisiel na tú hlúpu loz ? Je pekné ze kancelária prezidenta takto klame..., je to LAKMUSOVY papierik ktorí pekne ukazuje ako NEPRIJEMNE prezidentovi jeho vypískanie v skutocnosti naozaj bolo... ! :) super! 3.) Kde boli moji ProAmerický spoluobcania a spoludiskutujúci? Oni si nepotrebovali uctit tých co padli za nás.., hm? 4.) Prosím klinite mi na MINUS ....karma vie kde Kiska býva a vie tiez ako ho jeho vlastné EGO dnes samo oplulo... ;)
kaporalmalger
MoralkaLavrovových priaznivcov
Treba si uvedomiť,že tí ístí čo dnes na Slavíne oslavovali teroristu z moskovskej Al-Kajdy Lavrova pred r. 1989 vešali po Slovensku plagáty s textom : "So Sovietskym Zvazom na večné časy a nikdy inak" Dnes tí istí kydajú na Ukrajinu a velebia teroristov Putina s Lavrovom,že účelovo nechávajú zabíjať nevinných civil.Ukrajincov bývalých to spoluobčanov v Sovietskom Zvaze ktorýému /ZSSR /slubovali vernosť na večné časy...a nikdy inak... Dtto morálka ako posledný komunistický prezident nimi velebený G.Husá,ktorého sovietski teroristi posielali na smrť / so Slanským a Clementisom /,Husákovi to zmenil ina poslednú chvílu na doživotie..po 10 rokoch Husáka pustili aby sa Husák v apríli 1959 znovu začal strkať svojim SOV/RUS vrahom do análu... Mimochodom počas Husakovho /gen.taj./sefovania na UV KSC Fico vstupil do KSČ..jeden moralny onvalid sa vždy nechal inspirovať druhým moral.invalidom .. Po 2.WW sme vyhnali pracovitých Sudetakov /Bebečšove dekrety /pričom ich potomkovia prevádzkujú dnes v AT a v Nemecku prosperujúce firmy produkujúce zisky a dane a zvyšujú zamestnanosť ... . ..ale na druhej strane kolaborantov s Heydrichom, ludákov ,gardistov sme /bez stráty desítky/v pohodse nechali vegetiť v republike/starý Čarniogurksý,starý Glváč,starý Gašparovič,starý Zala ,starý Jarjabek,Klausovej otec a další /,dokonca sme im umožnili zahniezdiť sa v novom SOV/RUS NKDV/KGB komisármi riadenom komunistickom establishmente a páchať dalšie zločiny na obyvatelstve.... ...naopak hrdinských odporcov nemec.fašizmu,špičk.letcov a vojakov sme na príkaz SOV/RUS komisárov /Zorina s Lichačovom vygoogli si ČT serial "české století" / vid Milada Horáková,Mšínovci straší /nie ic h synovia !,Žingor,gen Heliodor Píka a dalsí / vč. kom.pohlavárov R.Slánského a,Clementisa ,Husáka/na posl.chviluzmenili na doživotie / poslali na šibenicu ..... ...a potom sa čudujeme,že dnes majú potomkovia horemenovaných doslova / ruka v ruke s podlizovaním sa dnešnému RUS agresorovi / DEŠTRUKTIVNY vplyv na MORALKU a ekonomiku SK spoločnosti ? My totiž nie schopní pomenovať problém,rozlíšiť čiernu od bielej a bez obáv vyrieknuť fakt , že želiezko nemože byť drevené a kocka gulatá.. ..viď min.zahraničia rovnako sa podlizujúc Lavrovovi ako aj v Bruseli.. ...o pobirmovanom moralnom invalidovi ani nehovoriac
Valparaiso
už na stope..
Nevidel som jeho prihlášku takže nič o tom neviem. :)
Daniel Jankech
....
No ak si myslíš, že tvoja karma odráža stav tvojho IQ, tak sa veľmi mýliš. Mozgový artista!
recoba
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

 

Haha to šme še pobavili
 

 

veď to kiksa sám kdesi aj priznal, že si podal prihlášku do komunistickej strany!!! ako to, že si to prehliadol?
a k tomu odchodu amerických vojakov si sa tiež vyjadril vyhýbavo! aj vojská varšavskej zmluvy do československa pozvali predstavitelia vlády... či to už je iné??? z nemecka odišli rusi, a dobrovoľne sa mali pakovať aj amíci!!! lenže američani nemcom neveria ani po 70 rokoch a preto sú tam. boja sa, že by sa spojili s rusákmi!
 

igor romel

Vyjadril som sa dostatočne jasne, ale pre rusofila žiadna odpoveď dobrá.
.
"Vojská varšavskej zmluvy sem pozvali predstavitelia vlády"... tak komunista ako vyšitý, To s tým rusofilstvom vždy súvisí.
 

 

kdeže rusofil!!!
mňa platia ufoni. a dostávam trikrát toľko, ako ty zo serešových mimovládiek!!! :)

p.s.
prečo vy proamericky naladení (predtým do roku 1990 prorusky!!!) hneď každého, kto nemá váš názor, hneď oblepujete nálepkou "rusofil"? to akože dostávate príkazom z centrály, že takto máte písať? to tu už akože nemôže mať nikto iný pohľad na dianie vo svete? už existujú len proruskí trollovia a proamerickí trollovia???
 

igor romel

Prepáč ale ja som nebol a nie som členom žiadnej mimovládky a všetky peniaze som si zarobil naozajstnou prácou.
A pred rokom 1989 som bol antikomunista a určite nie rusofil.
 

 

Nevidel si prihlasku, ale Kiska to priznal, tu mas odkaz na zdroj:http://www.sme.sk/c/7132237/ki...
 

walkerman

Ak to tak je, nič sa nedá robiť, ale každý má právo na omyl. Otázkou je či si ho vie uznať a poučiť sa z neho.
P. Kiska ale určite nevystupuje ako komunista.
 

 

Treba sa zamysliet, co asi za komancov robili ludia ako Viktor Coural, ktory v jednej diskusii pastne polovicu knihy, rozdelenu do 22 prispevkov.

Mysliet si, ze kazdy, kto si s odstupom casu pripomenie skoncenie vojny na Slavine bol STB-ak, alebo nejaky KSC funkcionar je to iste, ako keby som tvrdil, ze ty si us troll (aj ked to netvrdim) a vzhladom na tvoju nadpriemernu aktivitu si za to plateny atd atd.
 

pre 1964

Tak napr. 25.3.1988 /prvé verejný protikomunistic. protest v celej ČSSR /som sa musel doslova prebiť cez kordony ŚtBákov obkolesujúcich Hviezdoslavove nám. ..
..aby som na vlastné oči zhliadol ako Vaši milovaní ŠtBáci kropil ipolievacími autami desaťtisícový dav napriek silnému lejaku...
...Z okna Carltonu zásah ŠtBákov a kom.policie/VB riadili gen.Lorenc,MVa SSR Lazar ,G.Šlapka slovom všetci pohlavári ktorých synovia sú dnes nasáčkovaní v najvplyvn.finanč.skupínách držiacich Ficových Smerákov za gule...
...skvele s humoro jemu vlastným túto tragikomediu popisal Dominik dan vo svojo romane:"Básnik " ..citujem : detektív R.Kraus ktorého ŠtB vyslala na Hviezdosl.námestie bol zrazu zrazený k zemi prúdom vody z vod.dela,ke´d tu k nemu priskočil príslušníkVB a pristupil mupravu ruku..Krausvykríkol:.." ved ja som NÁŠ nebite ma .."...
..Neskor na pracovisku vysbvetlovalKraussvojimkolegom-detektivom,že vytieraťso zadnú časť tela lavou rukou nie je to pravé orechové...
..do zapisupreŚtB dal Kraus poznamku,ýženabuduce by mala ŠtB vybaviť svojich frekventatov na taketo akcie zachranným kolesom...." koniec citatu pre 1964
 

pre viktora courala

pises ze "Vaši milovaní ŠtBáci" a to je presne to, na co reagujem

kazdy s inym nazorom je podla teba STB-ak, komunista, napriek tomu mas cisto STB-acke maniere, pretoze popri tom nekonecnom pastovani prispevkov, v ktorych hadzes vsetkych do jedneho vreca zabudas sudne uvazovat
 

Kiska by si mal

uvedomit, ze za 68 sa nam Rusi za Jelcina ospravedlnili, takze znova to vytahovat je len detinska snaha ukazat sa.
 

 

neospravedlnili sa
 

 

Neospravedlnili sa, ale rovnou to odsúdili !!!

Jeľcin okupáciu Československa odsúdil, ale neospravedlnil sa

Augustové udalosti Rusko už odsúdilo v rámci bilaterálnej zmluvy so Slovenskom o priateľských vzťahoch a spolupráci. Túto dohodu oba štáty podpísali po rozpade Československa, ktoré zaniklo na konci roku 1992. Kritickú zmienku o augustovej invázii obsahovala aj preambula česko-ruskej zmluvy z éry Václava Havla.

O auguste 1968 v minulosti hovorili aj predchodcovia Medvedeva. Bývalý ruský prezident Boris Jeľcin počas návštevy Prahy v roku 1993 inváziu do Československa odsúdil ako neprípustnú. Dodal však, že demokratické Rusko nenesie v tejto veci žiadnu zodpovednosť, pretože vina padá na bývalé vedenie Sovietskeho zväzu.

Jeľcinov nástupca Vladimír Putin v Prahe 2006 uznal morálnu zodpovednosť Ruska za vpád vojsk Varšavskej zmluvy do Československa. "Nenesieme žiadnu právnu zodpovednosť, ale mravná zodpovednosť tu je," povedal vtedy Putin na tlačovej konferencii.
 

CHA CHA CHÁÁ

Kvôli spravodlivosti teraz bude musieť Kiska vyhadzovať na oči aj Západu mlčanie pri Mníchovskej zrade - dočkáme sa?
Čakám, ujo Anjelik!
 

Žiadať ospravedlnenie za Mníchov

No konečne by ľudia Kiskovi za niečo aj úprimne zatlieskali - keby našiel odvahu žiadať ospravedlnenie za Mníchov!
 

 

A čo také sa stalo Slovákom v Mníchove? Zbavili sa zlého, zlého, zlého Beneša a získali dobrého, dobrého, dobrého Tisa? Áno, zbavili a získali. Zbavili sa nadvlády zlej, zlej, zlej Prahy? Zbavili. Získali autonómiu a po nej aj samostatnééé Slovenskóóó? Získali. Stratili košice? Nóóó, áno, ale načo to spomínať? Československo sa nepáčilo, Mnichov sa nepáčil - čo sa tu vlastne ľuďom páčilo a páči? Československo nie, Mníchov nie, Slovenský štát nie, Február vraj nie, ale zvykli sme si, August vraj nie, ale zvykli sme si, okupácia trošku nie, ale po čase trochu aj áno, Husák takisto, federácie nie, Havel nie, Mečiar áno, Slota áno, Gašparovič áno, Fico áno, NATO nie, € áno, EU nie, Srbi áno, Gréci nie, Rusi áno, Kiska nie... no, zvláštna bilancia.
 

 

Hlavne, ked v dosledku Mnichovskeho diktatu mali znicene zivoty nielen ti, ktori zili vtedy, ale este aj ich pravnuci. Mnichovska zrada vosla sice do ucebnic dejepisu aj na zapade, ale zapad sa nikdy za tuto zradu neospravedlnil. Vsak to len niktosi Cechoslovaci boli obetovani.
 

Západ mlčal

aj keď nám ***** Ukrajinci ukradli zmanipulovaným referendom Podkarpatskú Rus. Protestoval iba Stalin, ale Kyjev bol neoblomný. Západ by sa za to mlčanie mal ospravedlniť.
 

 

Aha, takze Stalin vlastne ani nebol neobmedzenym diktatorom a nasilnikom, ale v skutocnosti v ZSSR vladli a rozhodovali Ukrajinci !?! (Dokonca si dovolili zobrat Podkarpatksku Rus proti Stalinovej voli !!!) Naozaj zaujimave ze si to ukrajinci nikdy nevsimli ... este ze im to ma kto povedat (aspon dodatocne).
 

ježišmária

nazaj potrebujete všade smajlíky?
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

Najčítanejšie na SME