Utorok, 31. marec, 2020 | Meniny má Benjamín

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Pises ako turkotatar a nepi uz tolko
Peterkas
Kisku som volil v 1. aj v 2. kole. Ukecal som naň i rodinu. Ale ukázal sa veľmi skoro čo je zač. Leje na seba kýble studenej vody, verejne sa chváli, že má najväčší mercedes aký sa dá len mať, má súkromné lietadlo, stovky mil. na konte aby zo sebe robil vzhľadom ku jeho majetku zanedbateľnej sumy strašne veľkého dobrodinca aj keď pri zakladaní sľúbil spoločníkovi, že to nezneužije na politické ciele. Zneužil. Tu sa chváli https://www.youtube.com/watch?... Ešte by to chcelo overiť, či je pravda že dosť veľa jeho mužských príbuzných bolo evidovaných ako spolupracovníkov ŠTB. To sa potom dobre podnikalo, ale v USA sa ako vysokoškolsky vzdelaný technik uchytil počas celého roku len ako pumpár. S ambíciou presťahovať tam celú svoju rodinu, len nebol schopný nájsť si nič iné len podradnú prácu.
Antiboľševickí_Neomarxisti_tragédia_doby
Kiska je aj moj omyl
ktory uz nebudem opakovat ani keby bol druhym kandidatom orangutan. On je svojou hlupostou nebezpecny pre Slovensko.
už na stope je šecko
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

omyl

no takych nas je viac...
 

Antibolševickí...

Zasa si si zabudol v krčme rozum? potom to tak aj vyzerá, ako sa ti žije za Robka s IQ 50? Dobre,ako za komunistov, ale blbosť z tebe náramne vyčnieva!!! Ale to je dobre, kto by inak volil Fica?
 

 

No ty s tvojim minimálnym IQ určite nie.
 

tiez som ho volil

v druhom kole ako mensie zlo... bohuzial som sa v nom tak ako mnoho dalsich sklamal...
 

MoralkaLavrovových priaznivcov

Treba si uvedomiť,že tí ístí čo dnes na Slavíne oslavovali teroristu z moskovskej Al-Kajdy Lavrova pred r. 1989 vešali po Slovensku plagáty s textom :
"So Sovietskym Zvazom na večné časy a nikdy inak"
Dnes tí istí kydajú na Ukrajinu a velebia teroristov Putina s Lavrovom,že účelovo nechávajú zabíjať nevinných civil.Ukrajincov bývalých to spoluobčanov v Sovietskom Zvaze ktorýému /ZSSR /slubovali vernosť na večné časy...a nikdy inak...

Dtto morálka ako posledný komunistický prezident nimi velebený G.Husá,ktorého sovietski teroristi posielali na smrť / so Slanským a Clementisom /,Husákovi to zmenil ina poslednú chvílu na doživotie..po 10 rokoch Husáka pustili aby sa Husák v apríli 1959 znovu začal strkať svojim SOV/RUS vrahom do análu...
Mimochodom počas Husakovho /gen.taj./sefovania na UV KSC Fico vstupil do KSČ..jeden moralny onvalid sa vždy nechal inspirovať druhým moral.invalidom ..

Po 2.WW sme vyhnali pracovitých Sudetakov /Bebečšove dekrety /pričom ich potomkovia prevádzkujú dnes v AT a v Nemecku prosperujúce firmy produkujúce zisky a dane a zvyšujú zamestnanosť ... .

..ale na druhej strane kolaborantov s Heydrichom, ludákov ,gardistov sme /bez stráty desítky/v pohodse nechali vegetiť v republike/starý Čarniogurksý,starý Glváč,starý Gašparovič,starý Zala ,starý Jarjabek,Klausovej otec a další /,dokonca sme im umožnili zahniezdiť sa v novom SOV/RUS NKDV/KGB komisármi riadenom komunistickom establishmente a páchať dalšie zločiny na obyvatelstve....
...naopak hrdinských odporcov nemec.fašizmu,špičk.letcov a vojakov sme na príkaz SOV/RUS komisárov /Zorina s Lichačovom vygoogli si ČT serial "české století" / vid Milada Horáková,Mšínovci straší /nie ic h synovia !,Žingor,gen Heliodor Píka a dalsí / vč. kom.pohlavárov R.Slánského a,Clementisa ,Husáka/na posl.chviluzmenili na doživotie / poslali na šibenicu .....
...a potom sa čudujeme,že dnes majú potomkovia horemenovaných doslova / ruka v ruke s podlizovaním sa dnešnému RUS agresorovi / DEŠTRUKTIVNY vplyv na MORALKU a ekonomiku SK spoločnosti ?

My totiž nie schopní pomenovať problém,rozlíšiť čiernu od bielej a bez obáv vyrieknuť fakt , že želiezko nemože byť drevené a kocka gulatá..
..viď min.zahraničia rovnako sa podlizujúc Lavrovovi ako aj v Bruseli..
...o pobirmovanom moralnom invalidovi ani nehovoriac
 

 

,,pardon za preklep samozrejme v aprili 1969 sa Husak strkal...
 

Viktor Coural

Máte 100% pravdu.
Mimochodom kde boli títo občania keď sme tu mali 100 000 ruských okupantov? Prečo neprotestovali? Snáď sa milovaných ruských bratova nebáli?
A ak teraz môžu protestovať tak predovšetkým preto, lebo ruskí okupanti naše územie opustili. Ale moc si to nevážia..
 

ja

som len zvedavy ako by sa tvarili, keby tu rus zaparkoval jedneho dna jeho tank
 

miro499

Vítali by ich a radovali sa ako kedysi na 1. mája:)
Tento druh ľudí vždy volí chudobu a biedu a sen by sa im naplnil.
 

 

tí ruskí okupanti sa stiahli nielen z československa, ale aj z ostatných štátov varšavskej zmluvy - dokonca aj z nemecka!!! odkiaľ sa stiahli vojaci usa? a prečo trčia a okupujú nemecko aj 70 rokov po vojne???
 

igor romel

Správny poznatok.. ruskí okupanti.
Vojaci NATO ( to sú aj tí naši) sú v týchto krajinách na základe súhlasu týchto vlád, neprišli tam násilím, nestrieľajú do ľudí, neničia životné prostredie a rešpektujú zákony danej krajiny.
A čo tak Poľsko, aj tým chceš zakázať aby tam pôsobili vojaci NATO?
 

vojakov NATO/ USA

si tusim pozval Irak, Libya, a v 1999 aj Juhoslavia...na zaklade suhlasu vtedajsich vlad :)
 

preco sa Kiska hlasil do KSC?

ked mu vadil rok 1968 a komunisti?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

už na stope...

Ak ničomu nerozumieš, nejde ti myslenie a rozumieš len tomu, čo ti sľúbi Fico, radšej nepíš. Niektorí z toho vedia vyčítať aj tvojich IQ 50 ficovoliča. A ty to zasa odkiaľ vieš presne, ako to bolo? Či chlapi vo vašej krčme vraveli????! Nenechávaj v krčme čiapku, obvykle ti tam zostane aj zbytok toho, čomu hovoríš rozum?! Ale na to by si musel prísť, lenže na to nemáš!
 

a najlepsie vies "vycitat"

vsetko tusim ty sam, druhy SherlocK: aj ficovolica, aj IQ.
Aky je rozdiel medzi rozumom a mozgom ?
 

už na stope..

Nevidel som jeho prihlášku takže nič o tom neviem. :)
 

....

Aj to je argument! A pani Žitňanskej si videl šušuru? Tiež ju nemá, lebo si ju nevidel?
 

 

Do hlavy som ani ja tebe nevidel ale viem, že okrem tej šušury nič v hlave nemáš
 

....

No ak si myslíš, že tvoja karma odráža stav tvojho IQ, tak sa veľmi mýliš. Mozgový artista!
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

Najčítanejšie na SME