Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

je*nutí slováci
Lavrova výtali s nadšením..... možno vytiahli zo skrine aj staré mávatká z 1. májových sprievodov...
jhgjkjh
Prečo RUS establisment pohrda rad.Rusom
Je na zamyslenie, prečo tak obrovská zem s tak bohatými zdrojmi nerastných surovín, nevie toto zúročiť do aspoň prijateľnej životnej úrovni väčšiny obyvateľstva a namiesto toho sa ďalej púšťa opäť do riskantnej samozničujúcej hry, ktorá nemôže mať víťaza. Namiesto vyššej životnej úrovni, vedecko-technického pokroku a jeho využitie v praxi vývozu nie len surovín, ale aj hotových, technologicky vyspelých výrobkov, vyvážajú propagandu a snahu destabilizovať susedné krajiny. Chcú zväčšiť svoju pôsobnosť a pritom si sami nevedia vládnuť spôsobom, aby z ich zdrojov mali úžitok všetci obyvatelia, nie len pár vyvolených...
Valparaiso
<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > >>

 

Bohužiaľ ruský národ je od takmer storočia vládnutia boľševikmi tak zdegenerovaný, že neviem, či sa z toho ešte vôbec niekedy pozviecha. Keď bolo povinnosťou udávať vlastných rodičov, manželov či deti a keď ešte i prevedčení boľševici, ktorí len plnili vôľu svojich nadriadených, po zatknutí sami uverili a boli prevedčení, že boli vinní, a že strana má pravdu. A takí boli i naši napr. Clementis, veril strane, že má pravdu i keď ho odsúdili na smrť.
 

:)

...tiež má ako prvé napadla táto asociácia z minulosti ...proletariát nespí!
 

 

Mne to pripomína porevolučné doby okolo roku 1990, keď iba pomerne malá skupina nacionalistov a krikľúňov začala rozbíjať Československo.Podarilo sa im to bez referenda, len tak. Možno sa jednoho dňa zobudíme a už nebudeme členmi EÚ/NATO, ale budeme zase ruská gubernia. Bez referenda, len tak. Neviem, koľko je na Slovensku prívržencov Putina, ale vidí sa mi, že dosť. A keď si na ich čelo stane slovenský premiér Fico, je to vážna vec.
 

 

Bolo to veľmi pekné a dojemné stretnutie, ktoré by sa malo konať častejšie.
 

opýtaj sa ukrajinského ľudu

aké "dojemné" je stretnutie s ruským opitým ozbrojeným okupantom na území ukrajinského štátu.iste ti to vysvetlí.a ako bonus pridaj tú zmienku o tom "častejšom" stretávaní sa.
porazené sú jeho istoty!!!
 

 

Myslis toho ozrateho UKRAJINCA co v OTku zrazil matku s dcérou?!
 

 

nie, mysli toho ozralerho rusa co zostrelil lietadlo plne civilistov a este sa tym chvastal na internete
 

 

Uz ti konspiracie neprekazaju?
 

To nie je konšpirácia,

to je fakt!! Že Ti hanba nie je byť priaznivcom toho obludného systému!! Tvoji milovaní Rusi zostrelili civilné lietadlo!!! Zavraždili vyše 200 ľudí!!! Vy ste sa zbláznili, rusofíli, byť fanúšikmi toho najhrubšieho zla!? Fuj!!
 

 

"To je fakt..." Skutocne?
Ak mas naozaj dokaz, posli ho na USA ambasadu.
Ten ich sa im vyfabrikovat nepodaril :)
 

jazzanova

Drahá súdružka, členka strany! Ty budeš niečo rozprávať, veď žiješ v ohlúpení ruskej propagandy! Ale pri tvojich IQ 50 ficovoliča to nie je dajaké hrôzostrašné konštatovanie. Myslíš len toľko, koľko dokážeš a to dokazuješ?! Akurát to sama nevieš posúdiť!
 

Stefan Hrib

Noze, sem s tym dokazom, ved vysetrovacia komisia sa uz takmer rok pokusa vyrobit dokaz, ze to boli povstalci, ale sa im nejako nedari... Stale nic, stale nemozu nic zverejnit... 3x hadaj preco
 

 

Koľko trvalo, kým sa tam dostali vyšetrovatelia? Prečo ich tam nepustilili Rusi a ich nohsledi ihneď po páde?. lebo potrebovali najprv zničiť dôkazy.
 

Čo Ti Holanďania už

poslali výsledky vyšetrovania?
Kontrolná otázka: Čo myslíš, prečo im to vyšetrovanie trvá tak dlho?

Pri nemeckom lietadle to bolo "vyšetrené" za dva dni... Vinný bol kopilot, ktorý mal depresie, samovražedné sklony, problémy so sexuálnou orientáciou, bol "poloslepý",...
Zostáva už len vysvetliť, ako mohol pilotovať lietadlo...
 

Ir

Tak tí nemajú nič do činenia s ruskou propagandistickou mašinériou?!
 

 

Ak máte relevantné informácie, treba ich ponúknuť:
http://www.aktuality.sk/clanok...
Ten kto poskytne dôkaz a identifikuje vinníka, získa uvedených 30 miliónov dolárov. Peniaze sú uložené v Zürichu, kde si ich úspešný informátor bude môcť vyzdvihnúť, prípadne mu budú doručené na miesto, ktoré si sám vyberie.
Dotyčný sa zrejme nemusí obávať ani pomsty. V ponuke je totiž aj nová identita.

Odmena ešte doteraz vyplatená nebola.
 

GaboX

Tebe to tiež myslí?! Obyčajní diskutéri tu majú relevantné informácie? Nuž tvoj rozum ti nezávidím, ty musíš žiť vo zvláštnom svete?!
 

Občas ano... :) :) :)

Aj slepá sliepka občas nájde zrno, aj obyčajný diskutér sa môže potknúť o pravdu, škoda nechať prepadnúť 30 mega, a ak nemá relevantné informácie, maximálne príde o svoju vieru. V mojom zvláštnom svete o pravde nerozhoduje hlasitosť a množstvo kričiacich ašpirantov na pravdu ale skôr fakty.
 

 

Ak máš relevantné informácie, treba ich ponúknuť:
http://www.aktuality.sk/clanok...
Ten kto poskytne dôkaz a identifikuje vinníka, získa uvedených 30 miliónov dolárov. Peniaze sú uložené v Zürichu, kde si ich úspešný informátor bude môcť vyzdvihnúť, prípadne mu budú doručené na miesto, ktoré si sám vyberie.
Dotyčný sa zrejme nemusí obávať ani pomsty. V ponuke je totiž aj nová identita.
Odmena ešte doteraz vyplatená nebola.
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > >>

Najčítanejšie na SME