Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na Slavíne sa zišli stovky ľudí, Lavrova vítali s nadšením (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Kisku vypískali a Lavrovovi tlieskali!
nádhera ! :) 1.) to prezidentové vypískanie SME zabudlo spomenút.., spomenuli len potlesk pre Fica a Lavrova 2.) ujovi Kiskovi bolo tak zle a nepríjemné... ze sa jeho kancelária pokúsila o úbohu loz a ochranu...Vraj ich OFICIALNE nikto nepozval ... :) neviem kto bol tak tupý a prisiel na tú hlúpu loz ? Je pekné ze kancelária prezidenta takto klame..., je to LAKMUSOVY papierik ktorí pekne ukazuje ako NEPRIJEMNE prezidentovi jeho vypískanie v skutocnosti naozaj bolo... ! :) super! 3.) Kde boli moji ProAmerický spoluobcania a spoludiskutujúci? Oni si nepotrebovali uctit tých co padli za nás.., hm? 4.) Prosím klinite mi na MINUS ....karma vie kde Kiska býva a vie tiez ako ho jeho vlastné EGO dnes samo oplulo... ;)
kaporalmalger
Kiska by si mal
uvedomit, ze za 68 sa nam Rusi za Jelcina ospravedlnili, takze znova to vytahovat je len detinska snaha ukazat sa.
Namrzeny kadaver
Západ mlčal
aj keď nám ***** Ukrajinci ukradli zmanipulovaným referendom Podkarpatskú Rus. Protestoval iba Stalin, ale Kyjev bol neoblomný. Západ by sa za to mlčanie mal ospravedlniť.
mysichlast
<< < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > >>

mysichlast

Vidno, že si opitý! Ukrajinskú politiku riadili Ukrajinci?! Nie Stalin, načo máš tie zbytky rozumu. Elementárna logika! A teda prečo "dobrovoľne" išli do gulagov na Sibír a "dobrovoľne do Ázie budovať kanály?! JVS na Don nasťahoval miesto "neprispôsobivých kozákov," ruské obyvateľstvo?! ( bolo to "slušné vyvražďovanie, ako to spomínaný súdruh vedel!) Hlavne že drístaš, to ťa v krčme chlapi poverili, aby si bol hovorca?! Ako hovorí Werich: Z blbosti sa nedá vystúpiť žiadnym dekrétom!" A ja tradične dodávam, že ani členským preukazom Smeru na horúcom komunistickom srdci! Ozaj, čo si schopný za 30 strieborných?
 

ó nie

kde končí cit pre paródiu, začína vojna. Fanatici sú už na oboch stranách
 

Kiska by si mal spomenut

aj na cca 7 500 obetí z CSR, ktore boli odvlecene do Gulagov, po prechode Sovietskej armády. Od Fica to neocakavam.Ale od p. prezidenta ano.

http://www.szcpv.org/10/gulag....
 

mali ich postrielat na namesti

vsetkych tych gardistov, udavacov a nacistickych prisluhovacov, ktorych potomkovia teraz prekrucaju dejiny.
 

Demagog a tvoj volne myslienky

Suhlasim ze mali gardistov , udavacov postrielat na namesti. Ale dufam ze si nemal na mysli odvleceneho 15r. chlapca ktorý sa vracal z obchodu. Alebo tehotnu zenu. Nik s nich nebol kolaborant alebo gardista. Jednoducho islo NKVD - zatkli cloveka, strcili do vlaku a vystupil v Pracovnom tabore. Ten ktori prezil vratil sa o 10 r.
 

 

NKVD malo určený počet, koľkých odvliecť nie či boli kolaboranti. Ak sa niekomu z nich podarilo utiecť, tak chytili iného, ktorý bol nablízku!!
 

 

.. a kedy sa opstravedlnia za kauzu Cervanova/ ked SOV/RUS teroioristi cvičili v r., 1976 v PN arabsk.teroristov ? a unos / a možno vraždu/ dcery plk.Cervana cvičiaceho arab.teroristov v PN hodili na nevinných Nitranov a medičku Vozarovú ?
 

 

Coural dneska máš svoj deň! Ideš Viktor, ideš, len nezastavuj!
 

 

za nás nepadol ani jeden.Padli za seba,okupanti.
 

 

A za Stalina a ríšu zla!
 

kaporalmalger

ProAmerickY spoluobcania -
dalsi slovensky primitiv a hulvat.
 

 

ronovho apostola vypiskali? ze sa SzMEtiari nepochvalili :)
 

 

Neviem ci to bolo tak, Ale ak ano, tak sa hanbim za tych ludi - asi zosaleli - inak sa to vysvetlit neda !
 

heh

no jasne ze to nespomenuli..konecne dostal uzernik to co mu patri...
 

Stalin učil Hitlera k zverstvam

Hitler=Stalin=Putin
Ribentrop=Molotov=Lavrov

Najprv Stalin /1930-1935/posielal svojich spoluobčanov do Gulagov na Sibir a vyhladoval 7 mil.Ukrajincov /spoluobčanov / za 2 roky/1932-33/ aby nasledne vyškolil Hitlerove Gestapo a SS ako páchať taketo zverstvá ..
vid nasledná nacistická Krištalová noc a pogromy na Źidov ,,Hitler už na rozdielod Stalina nebol takýefektívny ..Hitlerovi trvalo až 6 rokov kym vyvraždil 6 mil.Židov...
 

dveste let pospolu / solzenicin

Si preboha nieco zisti.. Nezvaluj vsetko na stalina.. Ten netvor mal realny dosah na to co sa dialo az koncom 30/40 rokov po odstraneni vsetkych bronsteinov, apfelbaumov, kaganovicov,jezovov, berijov,blochinov..
 

Duke

Aspoň netrep z opilosti, robil to celý čas a spomínaní pod jeho vedením! Prečítaj si Stalin a stalinizmus od Medvedeva! Viem, ty máš všetko v hlave ešte z VUML-u!
 

 

Áno pozorne prečítaj si Solženicyna "Súostrovie Gulag" a dočítaš sa, že boľševické zverstvá sa začali už za Lenina!!!
 

pises

tvoji rodicia ta museli mat velmo radi, boli to súrodenci,vsak?!
 

KAPORALMALGER

Iba tolko k tomu že mentálne postihnutí by tu písať nemali. Prajem skoré uzdravenie- Dobru noc pán kapor
 

<< < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > >>

Najčítanejšie na SME