Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O afganských mužoch pod papučou a ženách sadistkách (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Zaujímavé - ja čítam SME takmer každý deň a len teraz sa nedápadko dozvedám, že dve češky sú späť. Čo už, neuniesol ich Putin.
 

 

putin neunasa len par ludi, ten si rovno uchmatne celu krajinu.
 

 

Ked to tak Krymčania chceli, preco nie. Aj tak vsak nechapem, ako si to Husajn Obama predstavuje. To ma Putin prikazat Krymčanom, ze sa musia pripojit ku kyjevskemu genocidostanu?
 
Hodnoť

Z autorkiných pozorovaní mám ešte

silnejší pocit, aby som islam odmietal aspoň tak, ako komunizmus.
 
Hodnoť

 

autorke tych 6 rokov v divocine riadne pomutilo rozum...
 
Hodnoť

 

Na tých Afgancoch, či Afgankách je sympatické aspoň to, že sa nesnažia vnútiť nám ten ich systém, keď im naše formy partnerského spolužitia nevońajú. To len my, západní demokrati, im chceme vnútiť demokraciu, hoci im sa páči stredovek.
 

A ty si nečítal,

že aj IS čo teraz pácha najväčšie svinstvá hlavne na "svojich" sa chystá do EU aby tam "presvedčil" a zaviedol šariu? A to so všetkým, čo k tomu patrí.
 

 

To máš pravdu, ja som myslel na tých, ktorých spomínala Procházková v článku. Isil nie je v afganistane, tam si vystačia s talibanom.-.(((
 

Áno.

Ale ten tiež nieje zrovna tolerantný k inému videniu sveta. Veď oni boli prvý, ktorí ničili staroveké kultúrne pamiatky a dedičstvo po predkoch. A bolo to zrovna v Afganistane. Ale ako sa zdá, je to veľmi nákazlivá choroba prenášaná mešitami.
 
Hodnoť

 

s tým nič neurobíme. keď raz niekto vyrastá v prostredí, kde je žena menejcenná a kde na jej smrť stačí obvinenie nejakého "ctihodného" (inak povedané sexuálne frustrovaného a pravdepodobne nezamestnaného s kompletne vypnutým mozgom), tak sa nedivím, že priemerný vek dožitia Afgánok je cca 40 rokov. Taliban a "ctihodní" muži to o pár desaťročí dotiahnu tak ďaleko, že nebude im kto mať rodiť deti
 


Najčítanejšie na SME