Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poliaci zastavili vyšetrovanie pristátia novinárov v Smolensku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Už len tá krkolomná definícia
(nedostatok dôkazov o naplnení trestného činu "neúmyselného spôsobenia bezprostredného nebezpečenstva katastrofy" vyšetrovanie okolností, ktoré viedli napokon k bezpečnému pristátiu vládneho stroja typu JAK-40 na letisku v západoruskom Smolensku 10. apríla 2010)
Dáva tušiť o akú strašnú kravinu išlo.
Roztrieskalo sa Tu-154 tak začali súdiť pilotov z Jak-40. To je ten klasický komunistický prístup niekoho za každú cenu potrestať a pokiaľ možno exemplárne. A pretože v tom lietadle všetci zahynuli tak na rade bolo lietadlo čo pristálo prvé.
Dojala ma definícia IBA niekoľko desiatok minút predtým. Veď to je strašne dlhý časový úsek v leteckej meteorológii. Alebo počasí všeobecne aj ste boli niekedy v horách napríklad.
Celý ten súd aj s týmto článkom je nahlavu.
Aj keby náhodou aj viedli komunikáciu s druhým lietadlom a to viedli že sa im podarilo ešte pristáť (aj keby to bolo za minimálnych povolených hodnôt ) ale počasie sa zhoršuje.
Zodpovednosť za vykonanie každého letu v plnom rozsahu nesie kapitán daného lietadla.
 

Boh Putin ich vyhodnotil ako hodných

záchrany - môžno sa lepšie modlili .(
 

 

Čo Vám všetkým píp-píp-píp ?
Všade vidíte Putina to už musí byť diagnóza.
Jednoducho sa zhoršovalo počasie a s Jak-40 ešte stihol dostatočné počasie nehľadiac na to že každé lietadlo má svoje vlastné minimá počasia na pristátie.
Čo pri Jak-40 je na hrane ale ešte v pohode pri Tu-154 už môže byť nielen neprijateľné ale dokonca nemožné pristáť.
Preto ma zaráža genialita poľskej prokuratúry kde postavili pred súd pilotov ktorí nič neurobili okrem toho že si dovolili pristáť v Smolensku, určite to boli Sovietski špióni a doviezli so sebou nízku oblačnosť aby spôsobili pád druhého lietadla a Putin im ukazoval z okna kadiaľ majú letieť aby bola istota.
 
Hodnoť

Ako KGB vedelo, že sú to novinári

a umožnili im pristáť?
 


Najčítanejšie na SME