Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Irán odmietol Obamovu požiadavku na zastavenie jadrového programu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Z Iránskej strany je to férový návrh

Z Iránskej strany je to férový návrh
Irán zruší všetky jadrové pokusy a pustí medzinárodných inšpektorov kam len chcú ale USA a EU musia potom zrušiť všetky hospodárske a politické a vojenské sankcie na Irán a USA majú vyškrtnúť Irán zo zoznamu teroristických krajín a zapíšu Irán medzi takzvané spriatelené krajiny ako je vzťah USA a veľkej británie. To znamená AJ VOJENSKú SPUPRáCU NA TAKEJ úROVNI AKO Má USA a Veľká británia vrátane predaja najmodernejších zbraní do Iránu. Ak TO USA a EU neiribia nebude žiadna jadrová dohoda a Irán bude dalej vivíjať jadrové aktivity.
Irán je jediná skutočná vojenská sila ktorá sa môže postaviť proti ISISu a aj robí to. Momentálna Iracká ofenzíva proti ISISU prebieha pod velením Iránskych generálov. Úloha izraela v tejto vojne je trocha kontraproduktívna. Namiesto toho aby izraelské letectvo bombardovalo ciele ISISu ako to robí každý civilizovaný štát tejto planéty oni liečia zraneých vojakov ISISU na svojom území sú na to dôkazy môžem dať linky.
Čitatelia sú inteligentní ľudia
a verím že si urobia na vec vlastný názor:
Tu sú fakty:

Americké zbraně pro syrskou opozici získala skupina napojená na Al-Káidu Konec své činnosti v neděli oznámila umírněná syrská opoziční skupina Harakat Hazm poté, co bojovníci Fonty an-Nusra dobyli její poslední základnu v Ataribbu v provincii Halab. An-Nusra ohlásila, že se díky tomu zmocnila moderních amerických zbraní, které umírněná opozice dostala. Při sobotním útoku Fronty an-Nusra přišel Hazm o třicet svých bojovníků, uvedla podle Reuters syrská exilová organizace SOHR monitorující lidská práva. Hnutí, které patřilo ke klíčovým složkám Svobodné syrské armády, v neděli oznámilo, že ukončilo činnost „ve snaze zabránit krveprolití.“ Jeho bojovníci se připojili k větší alianci, islamistické frontě Šamija. An-Nusra na Twitteru oznámila, že mezi ukořistěnými zbraněmi jsou i protitankové rakety TOW, které Hazm dostal od Američanů.
 

 

Však ten problém je aj na Ukrajine. USA by aj dodali zbrane, nejako obšívajú a to len preto, že sa obávajú , že skončia v rukách vojakov Doneckej a Luhanskej republiky. A to by bolo zle!!!

Preto USA so zbraňami vysielajú inštruktorov a silou mocou chcu presvedčiť svet, že tam majú rusi i zbrane aj svju riadnu armadu!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 


Najčítanejšie na SME