Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Putin si v Budapešti uctil aj vojakov, ktorí potlačili revolúciu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 18 19 20 21 22 23 24 25

Hodnoť

Putin & Orbán - nebezpečná kombinácia

pre Slovensko. Zvlášť pri krokoch Orbána týkajúcich sa občanov maďarskej národnosti (pasy, volebné právo, premenovanie Maďarskej republiky), a podpora Putina ozbrojeným separatistom, a údajne i Jobika.

Ani sa už nečudujem Ficovi, že chce posilniť slovenskú armádu, a že lavíruje medzi dvoma mlynskými kameňmi - NATO/EÚ a Ruskom.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Na margo sancií Putin poznamenal : Obrat tovaru RF s Európskou úniou sa znížil o 4,3%, dovoz z členských krajín EÚ sa znížil asi na 7,8, alebo 10 percent. Trochu ma ale prekvapilo, že obrat tovaru medzi USA a Ruskom sa naopak zvýšil o 7% ", povedal prezident RF Vladimír Putin v pondelok v priebehu stretnutia so zástupcami podnikatelov Maďarska. No ak už tolkokrát, USA si zasa vytreli s EU zadok. AAle o tom je demokracia nie?..silnejši pes *****
 
Hodnoť

 

Ukrajinská armáda prenechala Debaľcevo separatistom

Ukrajinský prezident Petro Porošenko tvrdí, že stiahnutie sa z obliehaného mesta bolo plánované. Vojaci odchádzajú so zbraňami aj technikou. - ved ete pondelok vyhlasil ze Debalcevo ubrania a ze mesto v zidnom pripade nedostene k separatistom.
 
Hodnoť

Súdruh LADLEN, nepatrí sa k neznámemu

diskutujúcemu hrubo správať, CHcem ti však úplne v dobrom niečo poradiť. Keď nevieš, čo máš povedať tak RADŠEJ MLČ. Skoro všetci okolo si potom budú myslieť, že tak robíš zo skromnosti a nie z HLÚPOSTI !!Tých 100.000 nevinných civilných obetí v Madarsku si zaslúžia, aby ich statočnosť a večný odpočinok nerušil a nezneuctil svojou prítomnosťou zástupca ruskej zločineckej organizácie KGB súdruh PUTIN.
 

 

Súdruh umakart, aký výstižný nick,-.(((, ja sa správam ku každému podobne, ako on ku mne, slušného oponenta si vážim, neslušného nie. Neviem, koĺko bolo tých nevinných obetí v r.1956, ale to vôbec neznamená, že obyčajní sovietski vojačikovia boli vrahovia, či neboli ĺuďmi. Napokon, zdá sa, že Putin pri ich pomníku vraj ani nebol, že si to ktosi "prajný" vymyslel.
 
Hodnoť

Istota:

So Sovietskym zväzom je to na večné časy... "aj dyž sa ti néchce!"
 
Hodnoť

 

vo Vysokých Tatrách sa nachádza cintorín nemeckých vojakov. Zvyknú sa tam klásť vence, a pokiaľ by predstaviteľ vlády Nemecka prejavil záujem klásť vence na pamiatku padlým vojakom, nemali by sme mať výhrady. Vojak ide bojovať za cudzie záujmy, za vlastné, proste tam, kam ho pošlú. Je to človek. Je to krajan. Keď zahynuli vojaci vracajúci sa z vojenskej misie v leteckom nešťastí nad Maďarskom, na skok od svojich domovov, vari nesmútilo celé Slovensko?
Jediné pochybenie je tam ten nápis na pamätníku. Miesto kontrarevolúcie tam má byť počas udalostí roku 1956. Je otázne koho vinou je to tam tak napísané, ako je. Rozhodne nie Putinovou.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

...ako nemali výhrady ani Poliaci, keď pani Merkel v roku 2014 pri návšteve Poľska našla čas aj na položenie kytice kvetov na hroby nemeckých vojakov, padlých počas II. sv. vojny.
Normálny človek to chápe ako spomienku na obete a nie ako dekoráciu udalosti.
...Putin na taký akt právo mal a Orbán svoj postoj zase vyjadril so svojou neúčasťou na tomto akte.
 

<< < ... 18 19 20 21 22 23 24 25

Najčítanejšie na SME