Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kiska: Bez ruskej podpory by sa konflikt na Ukrajine nikdy nezačal (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

a bez

americkej?
 

 

Je všeobecne známe, že Majdan zorganizovali Rusi. Už týždne pred ním boli pripravené plány na obsadenie Krymu a východnej Ukrajiny. Majdan, ktorý Rusi zorganizovali, poslúžil ako zámienka. Obetovali svojho prezidenta, aby mohli okupovať časť Ukrajiny.
 

 

A nebolo to naopak? Že Američania chceli od 2006 Ukrajinu do NATO, ale aj s Krymom a deložovaním ruskej flotily. Čo sa týka majdanu, nie je všeobecne známe, že by ho organizovali Rusi. Všeobecne je známe, že sa majdanu zúčastil riaditeľ CIA.
 

 

je vseobecne zname, ze ukrajinci vo volbach potvrdili, ze neslo o zinscenovany puc, ale volu naroda. je vseobecne zname, ze cely bordel v donbase nema nic spolocne s ludovym povstanim utlacanej rusky hovoriacej casti obyvatelstva ako rusi povodne tvrdili. je vseobecne zname, ze separatisti su cudzi statni prislusnici plateni a vyzdbrojeni rusmi.

je vseobecne zname a nepopieratelne, ze ide o okupaciu ukrajinskeho uzemia cudzim statom.
 

a ty si

plateny prispievateľ, dobre ti to ide
 

On nie.

.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

menej fetovat

viac citat, mily nov(ar)us.

prvotnym signalom na sankcie bola samozrejme okupacia a anexia Krymu.

ale to sialenym putinofilom tazko vysvetlim...
 

Súhlasím s Mačičkom!

Keby rusi 20 rokov neživili darebákov a zlodejov na Ukrajine, boli by nútení začať s reformami už dávno. Rusi zbankrotovali, hladovali, padli na nos, no Ukrajinci mali stále z čoho kradnúť. Jedna vláda za druhou kradla viac a viac, vraždili oponentov, novinárov, privatizovali so samopalmi. Keď však Rusi začali pýtať recipročne politické záruky a spoluprácu, tak sa všetko pokazilo. Oligarchovia sa naľakali, že by ich niekto mohol brať na zodpovednosť. Tak začali sa pozerať na západ s kým sa spojiť, aby si ochránili svoje ťažko vydrené majetky.
K tomu sa rusko začalo vzmáhať a rástlo 10% ročne. Zrazu malo peniaze na rezervy, školstvo, zdravotníctvo,vedu, armádu. USA pochopili, že im končí doba hegemóna sveta. No treba s tým bolo niečo urobiť. Tak aktivovali tých 5000 momovláciek so 150tisíc členmi a poďho na Majdan.
Takže p. Mačička máte pravdu, ak by nebolo rusov ...
 

S dojatím som si prečítal tvoje

slová o svetovej mocnosti zvanej Rusko. Po impozatnom raste, dosiahlo HDP na hlavu 17.884 dolárov, čo je 60. miesto na svete a vysoko porazilo ubiedené USA, ktoré má na hlavu len biednych 58.052 dolárov. Konečné viťazstvo Ruska a socializmu je neodvratné a nočná mora Ameriky je tu.
 

 

Celkom to tak nie je. Ukrajina dostala Krym od Chruščova. To lákalo američanov, dobre vypiecť s Ruskom - Ukrajina dostala Krym od Chruščova a Američania si zoberú Krym aj s Ukrajinou. Ja Putinovu reakciu celkom chápem.
 

toto čo si sa

dočítal na Slobodnom vysielači nie je tak ako to prezentuješ....ale zaujalo maj aj to, že chápeš Putina...malokto z jeho tesného okolia ho chápe...tak sa prihlas skoro k nemu, určite to ocení
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

...hm, hm, hm...

Neviem či to Kiska hovorí uprimne, nechcem, aby mi prispevok vymazali, ale mám pochybnosti, ked ...

... DOSTOJEVSKIJ Fiodor Michajlovič :
Ak chcete do človeka vniknúť a nazrieť mu do duše, neskúmajte, ako mlčí, alebo ako hovorí, alebo ako plače, ba ani to nie, ako blčí tými najvznešenejšími ideami, radšej sa mu prizrite, keď sa smeje. Smiech je tá najistejšia skúška duše. Fakt to funguje!!!

A teraz kuk a ten úsmev :

http://www.sme.sk/c/7614849/ce...


Vo tom to je, že pánove?!
 

Úsmev

Tak skús pozrieť tento
http://hn.hnonline.sk/svet-120...

ak sa ti páči jeho úsmev - presťahuj sa do matičky rusi - ich propaganda ťa určite udrží v tvojej pravde, sranda je že Rusi vedia veľmi dobre čo robia a prečo to robia - Putin bol vyskokým dôstojníkom KGB, on nie je šialený je to vypočítavý ***** tak kuk na jeho úsmev - a teraz ruku na srdce kto z nich dvoch má viacej ľudí na svedomí, a z ktorého úsmevu by si to vyčital keby ti ukázali vzorku masových vrahov..... FAKT TO FUNGUJE....
 

 

Tá fotka je ešte celkom dobrá. Štandardná Putinova fotka je, ako by sa práve potentočkoval - na rozdiel od vládcov západného sveta, ktorých zásadne ukazujú v hrdinských pózach, včítane Hitlera.
 

Kiska, Kiska

tancuje ako Obama píska...
 

 

Vyznáš sa aj v jeho tesnom okolí?
 

 

prosim ta, uchylna svina - co znamena, ze "americania si zoberu krym aj s ukrajinou"? to mala UA plan stat sa nasilu statom USA, a dobri Rusi im v tom zabranili?

dobre tomu rozumiem? (((:
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME