Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

KĽDR bude v Česku zastupovať syn zakladateľa režimu Kim Ir-sena (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Je dôležité posilňovať vzťahy s krajinami, ktoré môžu byť pre nás vzorom.
 

I love this boy!!! ;-)

majklk, klikam ti na K+
Vdaka za perfektnu satiru :-)
 

 

Dobre už ho zabanujte niekto.Pokiaľ to berie ironicky dobre ale jeho vyjadrenia nie sú ironický myslené
 

 

Takéto vyjadrenie nemôžu byť iné ako ironické. Taký poctivý trolling. :D
 

Nieco o pravdivosti sprav zo S. Korey

http://www.lidovky.cz/slavny-u...

WASHINGTON - Severokorejec Sin Tong-hjuk, jemuž se podařilo uprchnout z pracovního tábora a popsat svůj osud, přiznal, že některé pasáže knihy Útěk z tábora 14 nejsou pravdivé. Ukončí prý kvůli tomu své aktivity za prosazování lidských práv
Nebyl mučen jako dítě
The Washington Post napsal, že zatímco v knize stojí, že byl mučen a pálen za pokus o útěk ve věku 13 let, ve skutečnosti to bylo o sedm let později. V knize se dále uvádí, že udal matku a bratra za přípravu útěku, aby pro sebe získal jídlo, a že pak musel přihlížet jejich popravě. Podle listu u ní ale nebyl.
Nuz...
a takto nam Literarne oddelenie v podzemu Langley Vyraba Rozpravopcky- a Hlavne TITO TU su za en vdacni...
 

A ešte ďalši nepresnosti

Nepálili na ňom cigarety Marlboro ale Phillp Moris. Tiež nebolo to keď mal 13, ale 20 (podľa Lidovky). Že ho pálili cigaretami je už "podlel listi" vlastne vedľajšie. Pri poprave matky a brata "podle listu" nebol. Že ich popravili je už "podle listu "nepodstatné. A tiež keď ich strieľali nebolo 5 hodín ráno, ale štvrť na šesť.
Nie je nič nad kvalifikovanú žurnalistiku....
 

KĽDR

KĽDR môže byť pre naše Slovensko naozaj vzorom!
 
Hodnoť

 

Mno, ked ma rad bezuzdny sposob zivota, tak u zemana si pride na svoje.
Citam ze pri podpise dekretu po tyzdni vyjdu obaja von a zeman sa ako tak vykokce ze dekret sa uz ako tak podarilo podpisat.
 

myslím

že čechom stupne chorobnosť o dalšieho s virózou
 
Hodnoť

Praha-centrum revolúcie...?

Zeman si zgustne..pripive dojednajú a prerokujú ich poznatky ...
 
Hodnoť

...ak má rád pivo

...tak nemohol dopadnúť lepšie
 
Hodnoť

Zasa

su ti cesi v niecom pred nami..
 
Hodnoť

Kde inde, ak nie

v "Zemanovom" Česku by mohol skončiť "synek" komunistického diktátora!!! Že ho premiestnili z Varšavy. Logicky. Poľsko je antikomunistická krajina, na rozdiel od Česka, kde kvitne komunizmus nebývalým tempom, hlavne za vlády terajšieho "slušovického tútora". Všetka komunistická banda sveta tu má raj!!! Viď Karle-varle, Prahu a pod. Už iba, aby ho dotyčný pán president osobne prijal na "Hradě" a potom sa môže ísť "zmontovat na recepci" pri príležitosti otvorenia veľvyslanectva. NA ZDRAVÍ, pane Prezidente!!!!!
 

ila jako

roztomilá poznámka ze Slovenska, která po r.1989 se projevila jako silně levicová, kdy česká levice jen se závistí pokukuje po Slovensku.Tady se po r.1989 nikdy nestalo, aby mohla levice sama sestavit vládu a i po 8 letech dosti tragické vlády pravice v ČR levice v po posledních volbách levice opět propadla. Prostě máte to v sobě..
 

Spamätaj sa

ty ocas! Kto zvolil veľkou väčšinou komunistov vo voľbách '48? Bez vás by sme boli s Marshalovým plánom na Západe. U nás volby vyhrala Demokratická strana. A kto má po roku '89 Komunistickú stranu okrem Česka? Spočítaj si len percentá vašich socanov a komoušov dohromady. A pridaj si ešte rôzny ľavicový odpad na
Hrade a až potom kecaj o tom, kto to "má v sobě". Neviem, aká "levice v ČR po posledných volbách propadla", keď máte levičáka premiéra, levičáka prezidenta, levičáka predsedu parlamentu a levičáka predsedu senátu. A vôbec samých levičákov na skoro všetkých významných postoch. Ty "roztomilej ruďoch".
 

 

v r.1948 na Slovensku měli komunisti přes 30 %, tady ca 40 %. Ano, ale vše se rozhodlo v Praze a slováci jako vždy vše přijali bez odporu- Marshalův plán ?? Nenech se vysmát a douč seslovenské dějiny. Rusové požadovali Slovensko připojit k Sov.svazu.Beneš s nimi vyjednával, další varianta bylo připojení jen východního Slovenska a nakonec po vyjednávání rusům připadla je Zakarpatrská Ukrajina.
Levice v ČR je ČSSD a KSČM , které nikdy nedokázaki po r.1989 sestavit vládu na rozdíl od levicového Slovenska. ANo není určitě levicová, je to strana středová, její členové na rozdíl od Smeru nemají za v většině sebou komunistickou minulost a ani ji na rozdíl od Smeru nehlásají. Jak jsem psal, tady lidé i po 8 leté tragické vládě pravice levici nezvolili, lidé radši zvolili podnikatele,/ne slováka/,
Prezident ať je jakýkoliv, tak byl v době nejtvrdší normalizace ze strany vyhozen, zatímco Váš "polistopadový vekslák" v době nejtvrdší normalizace se do strany hlásil.
 

Máš pravdu

"Vše se rozhodlo v Praze". Našťastie vás máme už dávno na háku. Aj s vašim tútorstvom aj s vašou vyblitou korunou. Vychutnávajte si vašich "levičáků" a neotravujte ani nás, ani Európu. Ste tak vychcaní, až to bolí!!! Tvoja "tragická vláda pravice" aspoň znížlia tvoj dlh a urobila množstvo opatrení, aby tebe podobní nemohli na sekeru roz.jebávať štátny majetok. Buď im za to vďačný!!!
A tvoj terajší prezident bol vždy polosocialistický ***** ktorý neustále taktizoval a odr.bával svoje okolie. A na záver, vaša "levica" by od roku '89 mohla kedykoľvek zostaviť pohodlnú väčšinu. Lebo volíte ako debili!!! Započítavaj do svojich hodnotení aj KSČM. Nevolia ich za vás mimozemšťania!!!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Mýliš sa "Švéde"

Za prvé: Ja ti nenadávam, ale popisujem stav vecí. Za druhé: Keď píšem, že vás máme na háku, tak mám pri tom úsmev na tvári. Vy ma už naozaj nemôžete naštvať (jedine keď vás stretnem na dovolenke, alebo keď ste na.sratí v našich firmách). A za tretie: Ja keď si predstavím čecha, tak vidím vystresovaného hysterického blba, ktorý sa ide prizabiť "za penězi". Tak buď kľudný. Nám nikto neubližuje, len nám občas niekto otravuje vzduch.
A na záver, odbavuj sa na vašich blogoch. Ani ja sa vám ne.seriem do ceských médií. Tak zalez a neotravuj!!!
 

 

máte nás na háku?? Dovol abych se pousmál. Prakticky denně tady slováci komentují každodenní články z ČR, při mnohých se vytáčejí, nadávají - viz Tvůj příklad kdy polovina Tvých příspěvků je komentování í, nebo spíše nadávání na čechy. Třeba na
I-dnes je nějaký článek o slovácich tak jednou za 14 dní a navíc češi nich slováky moc neřeší . Prostě měli by jste si už zvyknout že jste přes 20 let samostatní a podle toho se dospěle chovat a nestarat se o nás.. To že tady píšu já jsem jen světlá vyjimka,
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME