Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tvár týždňa: Z mladého komunistu je grécky postrach eurozóny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Dúfam, že čoskoro bude znieť internacionála po celej Európe a ľudia pocítia silu ideológie.
 

to vravis

ze to ze sme pocitovali silu ideologie vyse 40 rokov na vlastnej kozi a vyse 70 rokov z dialky v Rusku akoze nebolo dost?
 

 

zaobeáte sa tu všetci kktmi a nezamyslíte sa nad tým prečo nám vládnu, Ideme k voľbám ako ovce a volíme tých čo nám najviac nasľubujú. Trepú a trepú bez programov, bez odpovedí na riešenie konkrétnych problémov.A potom rozoberáme kto je demokrat, kto je naci, kto je komoš, kto je kto a stále dookola, každé štyri roky.Dobre nám tak, Každý národ má takú vládu akú si zaslúži!!!Kktom vládnu vždy len *****
 

 

vláda nemá riešiť, vláda hlavne má dať pokoj a nehádzať klacky pod nohy
 

 

Myslím, že to nie je také zlé.
Aj pán Mesežnikov ti dnes píše, že sa podarilo zvrátiť stav a vyhral pán prezident Kiska a nie Ficiak. Aj kamarát pána prezidenta pán prezident Porošenko sa postaral o obrat na Ukrajine k lepšiemu a so svojimi nacigardami porazil Rusov. Myslím, že keby nastala kritická chvíľa pre demokraciu na Slovensku tak pán Mesežnikov by sa vedel postaviť na čelo bratislavskej nacigardy. Sila demokracie je jednoducho silnejšia.
 

 

pan Meseznikov by sa na celo bratislavskej nacigardy (ak by to vyzadovala doba) postavil urcite bez okolkov. vsak ked to vyzadovala doba, tak bol zamestnancom ustavu marxizmu leninizmu, ked to vyzaduje doba, tak je "presvedceny demokrat" a ked to teraz doba vyzaduje, tak bude obhajovat ukrajinskych nacistickych vrahov
 

 

Rovnako ako Putin. Presvedčený KGBák, po páde železnej opony akože demokrat. Tam ti to už ale samozrejme ako správnemu politrukovi a hltačovi kremeľskej propagandy nevadí, lebo je to na opačnej strane barikády. Ste tak neuveriteľne smiešni.
 

Presne !

Presne tak si to aj ja predstavujem.
Kto nepochopil dobu a nespamätal sa tak s ním na kandeláber. Pán Mesežnikov je teraz demokrat a bojuje proti kremľobotom a určite by nás podporil keby sme nejaké rusofilkovské obludy dávali na kandelábre.
Sláva Ukrajine !
 

Divná reakcia. Veď Fico musí byť zelený

od žiarlivosti. Najväčší európsky ľavičiar je Cipras. Fico ostal ako také neschopné teľa.
 

Educ

nesklamal si.. ide ti to dobre aj v novom roku.. daj ešte takú, ako Fico šepkal do uška Grékom: to nič, že ste žobráci, len si zoberte pôžičky, veď keď ich nesplatíte, moja banka nebude škodná.. zaplatia to občania Európskej únie.. tuším tá Nulandová mala pravdu, keď na Mejdane vyhlásila: ***** Európsku úniu.. drž sa Educ.. drž sa.. ide ti karta..
 

Doma si ju môžeś spievať

koľko chceš aj ideológiu môžeš vyznávať akú chceš a dokonca si verejne môžeš vypisovať, čo skrsne v tvojej makovici. Máš totiž šťastie, že žiješ v slobodnej, demokratickej krajine, lebo v tebou obdivovanej nastolenej ideológii by si si ani len neškrtol. Si ty ale my kĺk :-).
 

 

Nenechajme si vnútiť demokraciu, ale rozhodnime sa slobodne pre autoritársky režim a silného vodcu.
 

Myslím, že v

totalite by bolo takýmto ľudom sveta žiť. A aj bolo. Nemuseli nič robiť, len byť poplatný režimu. Hlásať nezmyselné tupé heslá, udávať slobodomyseľných a byť užitočným idiotom v prvej línii na prvomájových sprievodoch a straníckych schôdzach.
 

RE:

A predstavte si, ze v nasi komunisti v statnej byrokracii porazia aj tych greckych: http://tomasmeravy.blog.sme.sk...
 
Hodnoť

heh

grécky Frco :)
 

na tohto tu sa Fico nechyta

Toto je skor grecky Gottwald.
 

 

Mu držím palce.
 

šútka (vtip)

Vaprós na Radio Jerevan:
Vazóžna sdélať komunízmus v Švejcarii?
Vazmóžna, no škoda takoj krasnoj straný :)

detto to platí o Grécku
 

 

škoda? :)
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME