Sobota, 28. marec, 2020 | Meniny má Soňa

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ftáčnik možno pomôže Ficovi, môže byť splnomocnencom vlády (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Vsetci zlodeji, skrachovanci, prezliekaci kabatov a slizuni nakoniec skoncia v SMERe ako kedysi koncili v HZDS. No a potom skonci aj samotny SMER na cele so svojim supersamcom :-).
 

 

Prosim vas, kedy uz raz a navzdy, odide tato banda cervena komunisticka z politickej sceny?
 

a co sa stane ked odide ?

myslis ze sa realne nieco v tejto krajine zmeni ?
 

 

Marcel vsak si ty verny Robkov fanusik?:-)A jeho bandy spinavej komunistickej!?:-)Vsak je to tak?Priznaj sa:-)
 

ja len pisem

ze ci sa v tejto krajine nieco zmeni. V podstate nic. Slvoensko ma deficit demokracie. Je kazdemu jasne, ze nepriama zastupitelska demokracia nefunguje dobre a potrebujeme viac zapojit ludi, lenze to je na dlhsiu diskusiu a neviem co s tym ma nejaky robov fanusik a zrovna komunisti maju tusim okolo 1,5% a upadaju do zabudnutia.
 

 

nastane obrovsky rachot ... tato krajina si vydychne...
 

 

To zariadia až deti detí ktoré sú dnes deťmi...snáď.
Vojnové roky tisovského klérofašizmu, boľševizmus, mečiarizmus a hranoloidizmus zanechali po sebe morálnu spúšť nesmierneho rozsahu - to by zatriaslo aj onakvejšími národmi než je ten náš kvázi holubičí...
 

 

podla precedu nastane chaos !

podla normalnych nastane oslava !
 

 

Však súdruh robil na magistráte poskoka KSSmeru, tak je pochopiteľné, že sa mu chcú odvďačiť. Mimochodom neschopnosť súdruha Ftáčnika je pre KSSmer priam žiadúca. Lepšiu kvalifikáciu už mať nemôže.
 
Hodnoť

Kdepak ty Ptáč(ni)ku hnízdo máš?

Odpoveď je jasná - veď predsa u pobirmovaného hranatého večne nasrdeného boľševického NOKA ***** I. Súdruha poslali Bratislavčania do preč, tak mu teraz Pobirmovaný vymyslí nejakú teplú a dobre platenú trafiku, veď sa mu na ňu OVČANIA radi zložia. Len aby k nej nedostal aj reálne právomoci, lebo ak to bude riadiť tak ´úspešne´ ako riadil (do-ye-bab-ral) Bratislavu, potom sa máme na čo tešiť.
 

Omyl vlastných rodičov

čo máš diagnózu v nicku si už nespomínaš (nemáš čím) na "hospodárenie" Ďurkovského, tvojim životným krédom je nenávisť voči Ficovi, veď čo sa tam v tej debilnici štátu môžete jeden od druhého naučiť.... Je to to isté, ako žiť v rómskej osade. Tam sa tiež nič nové jeden od druhého nedozvie, lebo žijú v uzavretej komunite, tí však aspoň na vajdu nenadávajú. Keby bol také seky narobil Ftáčnik, ako ich narobil jeho predchodca, tak ho dáte verejne popraviť na námestí SNP. Nemáte naňho lautr nič, len nenávisť a závisť.
 

 

Čo tu splietaš o akých rodičoch? To tvoje prirovnanie o rómskej osade presne sedí na vás. Pošahaných komunistov. Ale už nie dlho, neboj sa. Už sa váš čas kráti. Banda zlodejská.
 

anthony.

Hospodárenie Ďurkovského končilo spolu sv ním. Už po ňom ani pes neštekne.
Keby sme boli právnym štátom, možno by sedel v lochu a nikto by krokodíli slzu nevyronil.
Pravičiari zlodejinu neodpúšťajú, tobôž nie obraňujú, ako ty svojho Fuhrera Ficiaka.
Prefarbený politruk Vtáčkár len znovu potvrdzuje staré známe, vrana k vrane sadá......
Prostitútka dá každému, kto zaplatí, červený prostitút dá aj za prísĺub ficoistôt.
Nie, žiadna nenávisť voči Ficovi neexistuje. Len pre vás, jeho voličov po vzore osady a voľby vajdu, ktorý je najšikovnejši v kradnutí a z lupu niečo sľúbi aj plebsu ako istoty je takýto jánošíkovský pohľad, kde z nedostatku rozhĺadu absentuje kritika, priam charakteristický.
Idete ako ovce za bačom, nech vás kľudne ostrihá za kus soľného lizu. Jedno že klame, podvádza, kradne, ale tú hrsť soli vám z bavoráka, vystrčiac ruku s hodinkami za cenu, na čo nezarobíte ani za desať životov, predsa len nasype. A mečíte blahom, bezmyšlienkovite, bez odporu.
Vo vašom mentálnom svete neexistuje princíp samostatnosti, slobody, preto všetkých, čo sa od vás líšia považujete za nepriateľov. Aj to iba preto, že vám bača Fico hovorí, stráňte sa vlkov.
Nie my, ale tebe podobní sa zadúšajú od zlosti, keď vyjdeme na námestia a nahlas povieme. Ovce zobuďte sa, váš bača je zlodej. Obrok vám ukradne a nechá vám soľ. Veď na to sa asi dobre pije.
 
Hodnoť

Chorý filter

Odkedy je Filz-ka (čítaj súvisle a s ´c´ vulgárne slovo? LOL :-))
 
Hodnoť

 

Ale však súdruh Ftáčnik sa chcel vrátiť naspäť do školstva. Ani sa nedivím, že sa mu nechce. Za tie šušne by žiaden smerák nešiel robiť. Tak sa preňho vytvorí teplé miestečko s funkciou o ničom.
 
Hodnoť

Mohol

by pomoct Lubovi Vaznemu, tolko miliard ma na pleciach, a je na to sam.
 

 

urcite by sa mu pacilo skoncit rovnako ako Lubo, ktory nevie, kolko chechtakov ma v tomto momente na privatnom ucte...
 
Hodnoť

chory bolsevicky system...

zasluzili sudruhovia dostanu za svoju neschopnost nove trafiky. obcania si zasluzia tote - istotyyyyyyyy!
niektori...
 
Hodnoť

Dajte tam radšej Ftáčnikovho brata šachi

stu! Uvidíte ten pohyb!
 
Hodnoť

Nie je to korupcia bolestné za snahu?

duče verných odmeňuje samozrejme zo spoločného vraveli občania.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME