Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícia odvoláva Fica už 40 hodín, hneď potom bude Pašku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

A čo vy, obyvatelia hlavného mesta ? Kde ste v tento čas ? Vás sa to všetko netýka ? Prečo nie je pred NR 20-30 tisícový dav ? Prečo tam nie je harmatanec, z ktorého by tým bastardom tieklo do gatí ? A kde ste vy, študenti, vy radikáli, ktorí posúvate dianie na celom svete ? Ste zalezení ? Ste spokojní ? je vám všetkým dobre ? Hanbite sa !!!!
18cynth
Tiež sa mi zdá, že na fb viacej ľudí potvrdilo účasť. Plná huba reči, ale činy žiadne. Jo, je pravda, že keby tam stali, tak sa nič neudeje, ale čím viac by ich tam bolo, tak by si konečne ten ***** uvedomil, že je tu dosť ľudí, ktorí ho tam nechcú.
jajo1
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

 

Nuž, čo iné sa dá očakávať od pričapených zápecníkov ?
 

 

A naco sa ma niekto snazit, ked mu potom vselijaki trebalovia z Prdelovic nad Hornadom zvolia kolesikov, paskov, zmajkovicove a dalsiu haved... Tak si uzivajte svoju volbu plnymi duskami aj s istotami birmovaneho sudruha precedu
 

Práve to je ten problém

Práve v tom "a načo sa má niekto snažiť .....?", je zakopaný ten pes, prečo nejakí trebalovia majú navrch. Komické pravdaže a samozrejme je tiež, keď potom niekto, kto je spolu s ostatnými namočený v lajne dôsledkov až po uši, kričí: tak si to lajno užívajte plnými dúškami. Že ?
 

 

Apropo kde si bol v sobotu vecer Ty? Tukal si "tvrdu" kritiku do diskusii? Jo a lajno si neuzivam...to prenechavam trebalom a volicom sudruha birmovaneho precedu a jeho zlocineckej organizacie Smer sociallisticka demencia.
 

 

Zrejme sme sa nerozumeli, v tom lajne dôsledkov sa totiž nachádzame všetci, teba a mňa, a samozrejme i trebalov a voličov birmovaného precedu, nevynímajúc. A propos, kde som bol v sobotu večer? Žijem na druhom konci republiky. Iste rozumieš tomu, že ísť si postáť do BL medzi tých desiatich, čo tam postávali so sviečkami, by bol pre mňa o niečo väčší problém než pre všetkých tých čo sú tam doma. :-)
 
Hodnoť

mňa by zaujímalo čo si dali aké tabletky

tieto červené beštie,ked tak pokojne dokázali sedieť v parlamente počas odvolávania,lebo normálny človek by asi vybuchol od smiechu a nedokázal by sa tak pretvarovať,alebo je to tým že majú hrošiu kožu títo hranatí magori.
 
Hodnoť

Ako sa dá sledovať teraz rokovanie NR SR

Nejde sa tam dostať a sledovať rokovanie on-lime na stránke www.nrsr.sk, dá sa to ešte nejako inák? Asi je tam horúco?
 
Hodnoť

 

Tak ako to vyzera? Uz dali tu bestiu dole?
 

zabudli pozvať starého ch u

ja s puškou
 

 

Ticho a platiť dane.
 
Hodnoť

betar jeden Matovicovie

ten isto aj vie, kde ma Fico tie miliardy zakopane, ....... ale nepovie !C:
 
Hodnoť

 

O slovo sa môžno uchádzať aj ústne.

môžno

môžno....
 
Hodnoť

ONLINE

Pre istotu regulujú pripojiteľnosť na parlament , čo keby to ľudia videli a začali sa mobilizovať , zapĺňať námestia.
25 rokov podobnosť iba náhodná.
Nešlo mi to , nejde to a určite to nepôjde nemôžu si to dovoliť pustiť medzi masy ľudí.
 
Hodnoť

 

Aj keby ho odvolali tak tých 40% tupovoličov by ho vrátilo späť.... Čo nám bráni zopakovať 17 november?
Ani dnes 40% tupovoličov nechápe prečo nemocnice museli zostať v štátnych rukách a mať správne SMERováné dozorné rady. Chudákovi čo robí za minimálnu mzdu zosobnia všetko, tak táto tupaňa sa vráti do snemovne a bude sa tam vyškierať za 3000€ mesačne... toto sa v civilizovanom svete nevidí, ale v štáte kde zlodeji, podvodnici a ja neviem čo všetko tak má zelenú a jej mother strana jej ešte tlieska. už mala sedieť za katrom až by bola čierna a s ňou 3/4 spolupartajníkov.
 

súhlas

Presne tak. Poďme do ulíc a nie štrngať ale vešať.
 

 

Mali by sme ísť do ulíc pracovať, nech ľudia vidia, že pravica je tu aj pre ľudí.
 
Hodnoť

Matko to má v hlávke trošku prehádzané!

Nebol to niekto iný, kto na Slovensku predrbkačil miliardy € pri privatizácii strategických podnikov.
Odĺžil banky a potom ich daroval. Oprav dom, zasaď ... soráč oprav dom za 100 000€ a potom si ho odpredaj za 1 000€. BOMBA KŠEFT !
Aj v malom, aj vo veľkom platia tie isté ekonomické zákony !!!
 

sloboda slova...

Opakuješ len drísty spred mnohých rokov. Napíš to konkrétne, nie len také "drby," ako uvádzaš, sám si potom drbo. Už sme zistili, že si nový člen súmračníckej úderky! Tvoje úsilie musíš podložiť konklrétnymi údajmi. Napríklad odĺženie bánk bolo momentom, ktorý Slovensko nezakopal, ale posunul dopredu. Viem, že tvoja neukončená ZŠ ti neumožňuje posudzovať úlohu bánk v nároidnom hospodárstve. Viď tvoj primitívny príklad,. ktorý sa k tomu vôbec nehodí! Ale čo už s čestným bojovníkom za rodnú stranu?! Bojuj, súdruh, bojuj! Koĺko čiarok dostaneš v ZO za jeden príspevok?!
 
Hodnoť

 

Možno spravodajská hra, možno pravda...ale je to zaujímavé čítanie a bohužiaľ by som sa nečudoval, ak by sa to aj dokázalo, čo asi nedokáže, ale aj tak...
http://www.scribd.com/doc/2432...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

Najčítanejšie na SME