Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Smere navrhujú, aby peniaze na štadióny mohli ísť aj po výstavbe (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Keď transparentnpsť -

tak nech je asoio´na úrovni vyjafrenia súdruha precedu v Žiline. Komu inému, ako našim?
Takže treba povedať otvorene, že to už potom budú náklady na čisté provízie - nič iné!
keď výstavba štadióncv išla priateľom z vlastných hláv regionálnych, správne naSmerovaných štruktúr, tak tam musia ísť aj provízie - to dá predsa logika.
Asi táto Nová vlna bude súvisieť s vypracovaním etického kódexu Smeru!
 
Hodnoť

jasné

komunistická rozkrádačka sa rozbieha na plné pecky ------ gratulujem ficovoličom za finančný rozvrat štátu
 

Nuž, 1233, rozkrádačka

sa nerozbieha - tá je rozbehnutá už dobre dlho. Nakoľko pažravým zrejme nestačí, čo si rôznymi spôsobmi uchmatli doteraz, tak poďme si odsúhlasiť ďalšiu fintu – Ficove dotované športoviská „osobitného významu“. A keďže niet nad istoty – umožnime vyvoleným spätné čerpanie financií. Vrchol drzosti.

Dúfam, že aj rekonštruktérovi Zimného štadióna v BA sa nejaká maličkosť ujde.
 

Určite!!!

Je predsa v bankrote - už stihol vytunelovať aj sám seba (t.j. tých, čo na neho dreli a nedostávali za to peniaze), tak teraz sa musí nejako nabaliť a vlastná hlava mu MZSÍ njako výdatne pomôcť!
 

 

Ja sa tiež pripájam ku tej gratulácii,-no skôr by som sa pýtal týchto ľudí,ktorí majú "zatemnený mozog" a žijú vo Vašom okolí,či vedia komuže to vlastne tlieskajú pri financovaní ich nových ihrísk,ale hlavne z čoho idú na to peniaze...Lebo ja sa ich to pýtam,hlavne mladých...Neviem ale tých ktorí volia túto chrapač zlodejskú,akosi nestretám v mojom okolí. Čím to teda je? Vie Mi na to niekto odpovedať?
 
Hodnoť

 

Ten clovek si ani len nedokaze predstavit ze existuju skoly ktore si dokazu zrekonstruovat ihriska vlastnymi silami a nepotrebuju jeho ochrannu ruku.
 
Hodnoť

 

chlieb a hry. iba pokracovanie predvolebnej kampane pre spodinu.
 
Hodnoť

a ktory

Smer-paraziti budu tiez tie peniaze pravidelne dostavat?
 
Hodnoť

 

Živelnou pohromou je neobmedzené, nekontrolované vládnutie smeru-sd. To by nám, nesmerákom, mali čo-to zaplatiť ako náhradu za újmu.
 
Hodnoť

Uz len premenovat

na Stadionovu republiku. Skoda, ze Smeraci obcas nezajdu aj do nemocnic, ci skol a skolok.
 
Hodnoť

Smer privedie rozkrádačky k dokonalosti

v tomto sú majstri pre svojich.
Tento štát skôr či neskôr musí skrachovať no tí správni zo semeru budú za vodou vravia občania.

Aj ked prehraju voľby a nový parlament to zruší než to nabehne ušte sa stihnú opeliť!

Keby boli takýto majstri v ekonomike ,reformách alebo príleve investícií v ktorých nás už predbehlo aj Rumunsko.
 
Hodnoť

Páči sa mi

ako SMERáci rozdávajú peniaze, ktoré nezarobili. Samozrejme že to tí zlodeji robia "nezištne a sociálne". Doked& sa od tých hnusov necháme okrádať?
 
Hodnoť

Bezbrehé rozkrádanie

na pokračovanie a na dlhé roky dopredu, aj keby sa vymenila vláda, určite si to nejako poistia. Po Smerákoch tu ostane iba demoralizovaný a vykradnutý štát....
 

Však hej, vykradnutý...

...ale po-dľa zá-ko-na!!!

P.S. Začína mi byť ozaj ľúto tých zaostalých ubiedených a hladných Rómov, živoriacich zo sociálnych dávok, ktorí, keď si odlomia zopár kláskov alebo čo i len jeden klások kukurice z cudzieho poľa, môžu podľa Ficovho farmárskeho zákona dostať basu natvrdo až na dva roky.

Keby Ficovci dali iba jedno percento z toho čo z našich daní a eurofondov nakradnú na potraviny pre Rómov, tí by sa mohli najesť dosýta a potraviny by nekradli. A keby Ficovci Rómom pridali navyše ďalšie percento na palivové drevo, tak by Rómovia nevyťali ani jeden strom a celú zimu by v prekúrených chatrčiach mohli nahí tancovať...

P.P.S. Dúfam, že toto nebude čítať preceda, lebo keď si tú moju myšlienku osvojí, v nasledujúcich voľbách získa hlasy všetkých rómskych voličov a máme ho tu zas. A ešte ho aj Brusel pochváli a Obama ho poprosí aby s nim natočil videjko, že aké svetoborné reformy pre Rómov začal robiť...
 
Hodnoť

 

a nedá si pokoj a nedá
 
Hodnoť

čoraz viac

ľudí končia na ulici, bez domova, bez jedla a tento Ssmer stále nekončí !???
 
Hodnoť

Ešte jednoduchšia

a priamejšia metóda by bpla. keby sa zákonom stanovilo, že každý, kto uspeje v akomkoľvek tendri (t.j. smerák, alebo na Smer naviazaný človek a firma), by mal nárok zo zákona aj po ukončení objednávky dostávať zo zdrojov príslušného ministerstva (t.j. z peňazí daňových poplatníkov) ročne rovnaký obnos, ako bola hodnota zakázky - a to až do smrti!
 

 

Pssst. Takéto veci ani nepíš, vieš, že on zo zásadyhociakú blbinu použije.
 

Hm - a myslíš

že aj tú blbinu o ďalšom financovaní štadiónov postaveých vlastnou hlavou, pochádza z nejakého podobného zdrojaq?
V tom prípade som nič nepovedala, ani nenapísala! A keď to niekto povedal, či napísal, tak to bola rozhodne opozícia! :DD
 

 

Veľmi by som sa nedivila :) určite číta SME už len preto, aby vedel, čím oblbovať svojich. A zmysel pre humor má horší ako medveď predčasne zobudený zo zimného spánku. Takže je tu istá celkom vysoká pravdepodobnosť, že berie tunajšie sarkastické poznámky ako návod.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME