Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Paška počká s voľbou ústavných sudcov, nie ako pri Čentéšovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

Nech čaká, snáď sa aj dočká....

Súdruh Kachličkár je len taká fraška predsedu parlamentu, ale čakať od promovaného marxleninského estetického filozofa nejaký glanc, by bolo ako očakávanie tanca na ľade v podaní prasnice.

Ale ináč máme úžasný svet...
-- Intímny priateľ precedu (o, vďaka ti, že až tak úprimný k masám si, hoc doteraz veru ja netušil, že je 4%-ný... bez urážky, teda myslím to) je zašmodrchaný do úplatkárstva až tak, že ešte nikdy v histórii nebolo úplatkárstvo tak blízko precedu vlády ako teraz, tak blízko, že vyzerá to akoby sám v tom aktívne lietal..
-- 83 kolesíkov aktívne vedených palčekom, odhlasuje hoc aj, že eurofondy nerozkráda vládna grupa a sponzori, ale zlá opozícia...
-- Na budúci rok zas vyššie dane odvody, lebo vraj doplácame na sankcie (a druhým dychom Kazigraf dodáva, že tie sankcie nám až tak neškodia..)
-- K tomu super vymožiteľnosť práva, ako ukazuje kauza učiteľa Ž.
(len v krátkosti...
Kontrolor:
"Obchodná akadémia pri obstarávania právnych služieb porušila zákon o verejnom obstarávaní a ďalšie predpisy. Kontrolór napísal, že súťaže boli netransparentné a vyhral ich „vopred vybratý uchádzač“, ktorý si zabezpečil cenovo vyššie ponuky ostatných advokátov"
Prokurátor:
"že nič nedokazuje, že porušenie zákonov riaditeľom Obchodnej akadémie Petrom Ivanom rozpísané v kontrolnej správe bolo úmyselné a preto nejde o trestný čin.")

A súdruh Kachličkár čaká a struna napína... onehdá aj iný generálny tajomník čakal ako vôl/kôl v plote sám. Až plot sa rozpadol a všetko sa zrútilo, ale keď tento náš cirkus praskne raz, to už ťažko zachráni sa v kúpeľni, kde aký boľševícky fras.
 

Vďaka ti

za prvé dva riadky, je to geniálne prirovnanie.
 
Hodnoť

Kto rozumie

tejto vete: "Predseda parlamentu Pavol Paška vymenuje nové voľby kandidátov na sudcov Ústavného súdu len v prípade, ak Ústavný súd označí ich nevymenovanie prezidentom na nezákonné.", nech sa prihlási u súdruha Žinčicu. Prepokladal by som, že predseda parlamentu vyhlási, a nie vymenuje, nové voľby len v prípade, že nevymenovanie navrhnutých kandidátov bolo v súlade s Ústavou SR a nie naopak.
 
Hodnoť

Farizej!

Kedy už konečne ten chlap odíde zo scény?! Mal by čím skôr a mal by zobrať zo sebou aj Lašákovú, Martvoňa a Fica!
 
Hodnoť

Ta, kec vaľec nabere SMER tak je barz

ťaške ho zahaltuvac. Vaľec še ľen vaľi, vaľi a vaľi jak šaľeny bo nabraľ SMER na vychod k tovaryšu Puťjinovy.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME