Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Únie sa ujímame s problémami, jazykové kurzy meškali pol roka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

smrdí to celé nabaľovanim sa a korupciou

celé to asi bude z fiktívnych x vecí, ktoré nikto nikdy nespočíta, zrýchlené výberové konanie bol určite len dopredu dohodnutý zámer, aby mohli vyťahať EU peniaze a vybrať si vopred vybratého dodávateľa asi Lajčákovi v tej skromnej vile, čo stavia z "celoživotných" úspor a úveru chýba jedna izba pre návštevy...som zvedavá, čo z tohto predsedníctva bude u nás...v porovnaní s korupčnými aférami a škandálmi spojenými s predsedníctvom ČR a už dnes sa povráva kadečo...Peniaze lákajú ale ohyzdné je ako oblbujú ľudí a snažia sa vytvroiť dojem, že na tom až atk s tými 60-70 miliónmi EUR nie sme až tak dobre a Lajčák potrebuje sponzorov...trápne a otrasné ako celé jeho vedienie MZV, o ničom len o ňom...
 
Hodnoť

 

Peťa, máš v podstate pravdu.
Predsedníctvo niečo stojí a pokiaľ by sme sa pohybovali v sume ako ostatné štáty spomenuté v článku, tak by to mohlo byť OK. Práve dvojnásobkom sumy oproti ostatným Česi ukázali ako sa to nemá, žiaľ, my sme si s Čechmi v tomto nesmierne podobní.
Som presvedčený, že plánovaných cca 60 melónov bude vysoko prekročených, lebo...veď si to napísala. Sponzoring nikdy nie je "zadarmo", nikdy a na SK už vôbec nie.
 
Hodnoť

Nejasný sponzorung teaz =

jasné záväzky bohatých zakázok od štátu v budúcnosti.
ponzorom sa zo oplatí - skúsenosti máme bohaté!
 


Najčítanejšie na SME