Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dlhoročný armádny hovorca Vanga odchádza do civilu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

isto si ten cestopis precitam

Hodnoť

Teraz sa môže Vanga

začať živiť veštením.Know how , na to má.Už len prenajať nejaký lukratívny nočný čas na TA 3 ((-:
 

20 rokov

sme ho zivili aby mal co zrat a dalsich 30 nas caka...
 

 

Nikde som sa nedočítal, koľko že má pán bývalý hovorca rokov. Ale veľa cez 40 to zrejme nebude. Teraz oddýchnutý, plný elánu sa môže vrhnúť na podnikanie alebo sa zašiť niekam do SBS. Istoty on už má.
 

 

Pán Vanga nemá ešte ani 40 http://www.osobnosti.sk/index.... áno istoty má,ale rovnaké istoty získavajú každoročne stovky ďalších,ktorí vďaka blbo nastavenému zákonu o štátnej službe v OSSR(predstavitelia vlád za posledných minimálne 10 rokov hovoria každoročne o zmene,ale ako vždy skutek utek) môžu odchádzať do výsluhy teoreticky už v 33-och rokoch.A najhoršie na všetkom sú tvrdenia o finančnom poddimenzovaní rezortu obrany ktorí si dovolí platiť stovky ľudí na úplne zbytočných pozíciach a z neprimeranými hodnosťami o civilnných zamestnancoch,upratovaní kasárni a strážení objektov firmami naviazamými na sponzorov politických strán pri moci nehovoriac.Ale čo čakať od ľudí ktorí zbytočne vyhodia štvrť miliardy na nepotrebný systém Mokys,70 milionov na opravu stíhačiek,ktoré sú na odpis a množstvo ďalších vecí namiesto toho aby zlepšili to čo je v našej armáde aspoň ako-tak funkčné.
 
Hodnoť

Všetky nenávistné a závistlivé

reakcie pochádzajú zo starých modrých politických štruktúr - hlavne sa zgrupujú zo skupín takzvaných záklaďákov ktorí dva roky slúžili ČSĽA - pre nás mladších narodených a tým pádom demokraticky zmýšľajúcich. Je to skaratka Československa ľudová armáda. Jednoducho prisahali strážiť a obraňovať socializmus na čele s veducou ulohou vtedajšej KSČ. Z toho majú doživotnú traumu, ktorú si myslia že zamaskujú neustálim nadávaním, závisťou a osočovaním. Nevedia sa zmieriť a neuznávajú slobodný výber povolania. Je jedno porekadlo ktoré podlé politické modroškerky platía bude platiť. Ako si ustelieš tak budeš spať. Lenže absolventi dvojročnejzákladnej služby sú zviknutí a nenávistné reakcie vás z toho usvedčujú. Radi si lýhate do cudzích postelí.
 
Hodnoť

Što slučilos ?

To mohol vydržať ešte 5 rokov. Možno nejaká ponuka v civile alebo znechutenie alebo či čo?
 


Najčítanejšie na SME