Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Richter: Mimoriadny snem Smeru nebude riešiť rekonštrukciu vlády (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

nerieši ani vladu ani gatky janky halaso

vie
tak si zakrepčia, zaujukaju,.. ))
a na fujaru zahra prezident gašparovič !!!!!
a buduci prezident fico predstavi novu konkubinu ))
 

vsetky ISTOTY splnene!

snemovaci cas je vyhradeny vylucne uz len na bohumile zabavky:
"Nebudeme pripravovať nejaké nové programové vyhlásenie vlády, to je platné a myslím, že z drvivej väčšiny už aj splnené. Ideme si pomenovať priority, ktoré by sme chceli v tom druhom polčase jednoducho podniknúť," priblížil Richter"
 

Všetky ešte nie sú splnené!

Zatiaľ je ešte stále viac zamestnaných, ako nezamestnaných -. a to my, súdruhovia, trpieť nebudeme!
Keď nezamestnanosť . tak po údernícky a stachanovsky - nad 100 % - nech ten prehnitý Západ čumí!
Keď sa dajú dokopy minister na likvidáciu zamestnanosti, sociálnej sféry a slušných rodín s ministrom na likvidáciu hospodárstva, tak by v tom bol čert, aby nám tie epercentá neposkočili!
 

 

k polcasu rozpadu im taktiez aj KDH pomahaj.
Amen.
 

 

KDH sa nerozpadne. Práveže je načase, aby sa začali zaoberať reálnymi problémami, nie potratmi, otváracími hodinami obchodov a ústavným definovaním manželstva ako spojenie muža a žena a farári pred obradom budú musieť kontrolovať, či nevesta má pišulku a ženích pipíka. Keď je na Slovensku 70% veriacich, normálna KDH má kapacitu na 30-percentný volebný zisk.
 

KDH už 20 rokov nerieši problémy občanov

a to sa zatial nezmenilo, podobne ako s SDKU uteká čo vládze, akurát voliči SDKU sú inteligentnejší a hladajú inú alternatívu, resp osobnosti-určite nie v KDH!!
 

 

KDH je teraz intelektuálna žumpa. Kde siahala opovážlivosť, drzosť, pohrdanie a intrigánstvo Hrušovského a šedej eminencie Čarnogurského, keď sa postavili proti Procházkovi.

Čo sa týka bossa Figeľa, keď prišiel z Bruselu, vyhlasoval asi taký percentuálny zisk, ako ja. Lenže ešte stále hľadá, kde je sever. Figel žiadny praporečník nie je.

Azda terajším "osobnostiam" zlomí väz laškovanie s Ficom. To je sila, že povalia druhú Dzurindovú vládu a teraz sa idú kur viť s červenými krysami.
 

 

Keby Smer nepristúpil k personálnym zmenám, dopad na stranu by bol zrejmý. Keď strana vidí, že volič v nej nevidí potenciál a potrebuje nakopnúť odznova, musí zvoliť aj takúto cestu. Ohľadom KDH je škoda vôbec niečo hovoriť. Tam chýbajú osoby, ktoré by boli schopné sebareflexie.
 

 

Gaťky Janky sú poriešené - nemá ich, lebo Fico nemá čas. Ale že sa ozval Rychter - nech novinári sledujú, či bude mať vyduté vrecká a či sa okolo nebudú potlkať nejaké vnučky. BTW, musel si poriadne oddýchnuť, keď cítil potrebu trúbiť do sveta, že nehrozí par avion.
 
Hodnoť

 

Nuž, keď "Jano Richter" je taký múdry, vzdelaný a šikovný, snáď by ho predseda nevymenil.
Kde inde by našiel takú trúbu schopnú omieľať nezmysly od rána do večera?
(Teda okrem prípadov, keď v pracovnej dobe behá s kondómami po Slovensku.)
 

Neznevažuj súdruha ministra

najministrovatejšieho! Nebehá - na to už nemá postavu - ale preváža sa vládnou limuzínou zásadne nepripútaný! Veď sám povedal, že odkedy je ministrom, tak sa nepripútava.
Naši ministri majú asi nehodovú imunitu, len náhoda je blbec a v ten deň to akosi prehliadla.
 

 

Tu nie blbec ani tak náhoda, ako minister. Keď už Dubček vyletel z papaláštátoša zadným oknom, nedokážem si predstaviť, aký blbý musí byť minister, ktorý sa nepripúta.
 

Nielen, že sa nepripúta,

ale navyše na kam,eru verejne povie, že odkedy je ministrom, tak sa nepripútava.
Rovnocenná ku tomu už je iba tá okrstená vnučka za 5 tácov!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Ze vraj mal aj VIAGRU.

Janci Richter uz potrebuje VIAGRU ze ?
 
Hodnoť

To by tak vyzeralo,

aby si smerácka mafia stúpala na otlaky. Takže niekoľko faktov, cca 10 %, ohľadom mafioza Kaliňáka. Pracoval v Kovošrote ako právnik. V roku 2000 podpísali štatutári návrh na konkurz, neboli schopní splatiť záväzky voči FNM a daňovému úradu. Komkurzným správcom bol ing. Peter Szivos, ktorý PATRÍ do konkurznej mafie Zoroslava Kollára. Konkurzný sudca ho odvolal po námietkach firmy, ktorá nebola úspešná vo výberovom konaní. Nastúpil JUDr. Oliver Korec, rovnako z konkurznej mafie, spolupracoval s Petrom Sýkorom. V Kovošrote pôsobili: Manuela Grossová s prepojením na Lexovcov, Vicenovcov aj Ivana Kmotríka, Samuel Bibza, pôsobiaci v spoločnosti ASTING - v ktorej pôsobili aj Juraj Kolesár a Fedor Flašík. Kaliňák pôsobil vo firme Krupp, ktorá v druhom kole kúpila Kovošrot za polovicu odhadu, teda za 25 miliónov. V spoločnosti Rostik restaurant nastúpila spoločnosť Kaliňáka Forest po Zoltánovi Orbánovi, ktorý je prepojený na Michala Hrbáčka v Slovglase Poltár a Jána Čarnogurského mladšieho v spoločnosti ST-IB a.s., v spoločnosti Forest Roberta Kaliňáka pôsobil aj Robert Pintér, prepojený na Daniela Kuceja, brata bývalého pokladníka SDKÚ.
 
Hodnoť

Fór roka! Richter:

"......programové vyhlásenie vlády, to je platné a myslím, že z drvivej väčšiny už aj splnené."
 

Súdruh zavádza!

Interné programové vyhlásenie ešte nie je splnené ani zďaleka.
1. Nie sú znárodnené všetky podniky.
2. Ešte sme nevyhnali všetkých zahraničných investorov a podnikateľov z krajiny.
3. Ešte sme nedosiahli náš cieľ - 50 %-nú nezamestnanosť.
4. Ešte sme nevystúpili z NATO (z EÚ nemôžme - potrebujeme eurofondy)
5. Ešte sme nedokončili rokovania o pomoci pri potopení Ukrajiny a o pristúpení ku nám drahej imperiálnej eurázijskej colnej únii s Ruskom.
Takže roboty je ešte ako na kostole.
 

Veru, aj mne súdruhovia zavadzajú.

:)
 

:)))

Ale robia to s tým najlepším úmyslom - zaviesť nás čo najskôr späť do socializmu s Vodcovou tvárou.
Robia to síce trocha okato a bez zábran, ale pracujú na tom pilne ako všeličy - alebo lepšie povedané ako kolesíkovia na svojich benefitoch! :))
Cesta do pekla he vždy vydláždená dobrými úmyslami - len ja by som dala prednosť tomu, aby tam išli sami - bez nás!
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME