Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SDKÚ sa rozpadáva vedenie, podpredsedov hnevá líder Frešo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

kšefty,korupcia,uplatky zničili sdku a samozrejme tu hlavnu ulohu hrala zavistlivosť tychto politickych gemblerov z tych starych stran kadeha ako ako politicka burina prežije a bude znova jazyčkom na politickej sceny po voľbach t.j. kto da viacej tak bude vyvoleny
Freko45
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

re: Freko45

A nejaké detaily o tých kšeftoch, korupcii a úplatkoch, nedáte?

Viem, nedáte.
A viete to aj Vy, vedomý si svojej úrovne.

Pripomeniem, že pokiaľ viete o nejakom trestnom čine, a korupcia a uplácanie trestnými činmi sú, a neoznámite to, sám sa dopúšťate trestného činu.

Aj keď vo Vašom prípade to bude skôr predmetom § 373 Trestného zákona.
 

Ano?

V takom pripade je Vašou povinnosťou podať trestné oznámenie.
 

re: joshua Weiber

A na koho, keď súdruh Freko45 píše pod nickom?

Okrem toho § 373 Trestného zákona požaduje aby šlo o "nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky." a neviem že by šlo o značnú mieru, ide o obvyklé špinavé ohováranie.

Ku ktorému ste sa radi pridali.

Tuším budete sympatizantom Smeru alebo SaS.

Obe skupiny totiž spája to isté, záľuba v tvrdeniach, ktoré majú niekoho poškodiť, a ktoré ich autori nie sú schopní ničím podložiť, teda záľuba v ohováraní. Ak neveríte, prejdite si diskusiu. a skúste nájsť medzi nimi rozdiel.

P.S.: Pokiaľ nemáte úroveň, a tú ako ste presvedčivo ukázali tým že Vám ohováranie nevadí, skúste ju aspoň predstierať.
 

 

Dobrý deň pán klamm. Trestné oznámenie sa podáva aj na neznámeho páchateľa. Ale to zaiste aj viete. Ďalej, "Okrem toho § 373 Trestného zákona požaduje aby šlo o "nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov..." - tak ak ten údaj je nepravdivý, je nejaký problém?
Za ďalšie, poprosím dokaz, že mi ohováranie a nálepkovanie nevadí. Konkrétne. Zatiaľ ste nálepkovali Vy mňa, nehovoriac o nálepkovaní iných diskutérov, nehovoriac o posudzovaní mojej úrovne. Zatiaľ ste úroveň a to Vašu preukázali Vy, keď tu rozvíjate Vaše "tušenia" a myšlienkové pochody a na moju konkrétnu a jasnú vetu ste mi poslali odpoveď, ktorej takmer 2/3 predstavujú Vaše nezmysly a dedukcie, koho a čoho som voličom, prípadne, že mi nevadí ohováranie. Nie pań Klamm, takto primitívne možno diskutujete u Vás doma, ale ja si to od Vás vyprosím. Ale na to ešte musíte dospieť.
 

re: joshua Weiber

Vám uniká podstata.

Niekto dáva tvrdenie, ktoré je tvrdením bez dôkazov, kde upozorním na to že ide nanajvýš o ohováranie, a Vy ste sa postavili na stranu toho kto ohováral, s tým aj aby som ja podával trestné oznámenie.

Podobnú požiadavku na toho kto dáva tvrdenia, ktoré je pritom len ohováraním ale nedávate.
Zjavne Vám čosi také nevadí. Pretože pokiaľ áno, prečo reagujete na mňa a nie na neho....?

Takže ľutujem, ostávam pri svojom stanovisku, považujem Vás pri tom dvojakom videní sveta za rovnakého človeka, ako toho čo vie len ohovárať.

A môžte sa riadiť vlastnou radou a podávať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.
 
Hodnoť

....

Frešo by mal rozhlásiť, že kandiduje proti nejakému SMERákovi. Hneď by bol najlepší kandidát na predsedu. Tlĺci z modrého spektra by ho zvolili takoj. Ako toho župana!
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Luciak a ten druhy z malaciek...Mr. nobody...podobne ako ta skupinka dzurindovych nohsledov...Fresa hodili ze nech prinesie viziu a ked ma tu svoju vlastnu tak je nedobre...ta strana je odsudena na rozpad...lebo ak to nahodou freso s pomocou beznych clenov vyhra tak hranol Novotny and Co. sa zbalia a odidu posilnit najskor Novu vacsinu...kedze ta zbiera odidencov odvsadial...a ked odide Freso asi sa naskor chyti do Siete....jedno ci druhe...v SDKu mozu zhasnut a rozpustit to...
 

žitňanskej poskok

luciak-to ešte sa lucia vráti robiť mu popredsedníčku
bugár sa nepoteší
 
Hodnoť

Pavel Koncos

To co bol pre SDL Koncos je pre SDKU Freso... podobnost nie cisto nahodna...
 
Hodnoť

aky dlhy clanok

o niecom, co uz nema zmysel
 
Hodnoť

ono sa to potvrdzuje cim dalej

tym viac ze Fico rozlozil SDKU zvnutra, konkretne freshom - kmo.trik.ovym konom
 
Hodnoť

 

Na septembrovom sneme by sa mali samorozpustiť, načo zbytočne trápiť seba a posledných ich pravicových voličov. Viem, že tento posledný snem nebude taký slávnostný, ako ten zakladací v Technopole, určite nepríde ako hosť Rakúsky kancelár, ako vtedy Schussel, ale takto by aspoň kultúrne za sebou poslední zhasli svetlo. SDKÚ - obchodná spoločnosť pre vyvolených členov už nemá ani kšefty a ani vízie, ba ani politikov. Akurát Palacka s Kucejom si môžu v kľude spočítať zisk, ktorý im strana zarobila.-:)))
 

re: ladlen

Viete tie svoje tvrdenia o obchodnej spoločnosti pre vyvolených členov o kšeftoch a ziskoch niečím podložiť?

Asi nie, a tak ostáva poznanie že ste buď sympatizantom Smer-u alebo SaS, populistických strán založených na princípe ohovárať iných.
 

 

Ja som bývalý zakladajúci člen SDKÚ a aj na tom zakladajúcom sneme som bol ako delegát. Takže asi viem, o čom hovorím.
 

re: ladlen

A to ste na tom sneme odhlasovali stranu ako obchodnú spoločnosť, kde ste sa podieľali na nejakých kšeftoch a ziskoch?
 

 

Hehe, obchodnú spoločnosť si vytvoril Palacka s Kucejom s tichým súhlasom Dzurindu a úzkeho vedenia. Normálni členovia sa len neskôr nestačili čudovať.
 

re: ladlen

A Vaším hlasom!

Kde ostáva taká záhada, prečo tí bohatí sú na tej druhej strane politického spektra.

Dzurinda nenosí hodinky ako Fico a ani nebýva v niečom takom ako Fico, Mikloš nemá majetky ako Počiatek, a že by Palacka či Kucej figurovali medzi bohatými celebritami som si tiež nevšimol.

Takže Vaše tvrdenie beriem ako politickú propagandu, je to len tvrdenie, ste totiž dnes sympatizantom inej strany, a motiváciu k tomu máte, a ako zvyčajne pri čomsi takom, tvrdenie je bez akýchkoľvek dôkazov.

Ono to je priam nesmierne populárne, dávať tvrdenia bez dôkazov.
Ale osloví to len intelektuálne skromných, tí pokiaľ v niečo uveriť chcú tak radi uveria, a za čosi také sa nepovažujem.
 
Hodnoť

 

To je tak ťažké pochopiť že SDKÚ končí? O čom sa tu bavíme. V ČR to isté ODS, tieto strany nudia.
 
Hodnoť

treba zmena vedenia

myslim si, ze SDKU by pomohla vymena vedenia, dat tam viac ludi z regionov, nie nejakych zbohatlikov a prazdne osobnosti, takeho Luciaka by som si vedela predstavit!
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Najčítanejšie na SME