Nedeľa, 31. máj, 2020 | Meniny má Petronela, PetranaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SDKÚ sa rozpadáva vedenie, podpredsedov hnevá líder Frešo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Sdku s.r.o Titanic sa potapa!
Kto nezdrhne tak toho voda zavali ... Miki to uz pochopyl! Hrame posledni krat. https://www.youtube.com/watch?...
netopier123
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

 

Už som videl všeličo, ale "pochopyl" je zrelé na titul truľo roka...;-)

K veci: Po odchode M.Dzurindu a hlavne Ivana Mikološa je táto strana pre mňa len obyčajným mastodontom.
 

SDKU už nemá

žiadnu výraznú osobnosť! Odchodom Dzurindu a Mikloša bolo viac než zrejmé, že bez nich je celé SDKU o ničom. Nech už tí dvaja narobili čokoľvek, nemožno im uprieť, že to boli práve oni, čo nás dostali do EU a NATO, čo urobili reformy a očistili banky tak, že ich kríza neskolila.
 

 

cha, to sa dalo cakat.rozdrbat republiku a ujst. " zavřítje, až ščernají".
 

re: netopier123.....súhlasím, ale to

platí pre všetkých našich politikov, ktorí tu "dovládli" tú našu krajinu do dnešnej podoby. Ku tejto situácii sa už vyjadroval jeden, vraj kontroverzný človek zo zahraničia: https://www.youtube.com/watch?...

V niečom je pravdou, že našinec zosmiešňuje, nadáva, kričí, smeje... sa z niekoho a pritom sa nezamyslí do hĺbky nad tým, čo kto hovorí. Slováci žijú povrchne a teraz možno pod tlakom holej existencie, a aj preto je tu taká "nálada" na bode mrazu. Lebo väčšina ráta len a len, či bude mať na zaplatenie vody, elektriky a pod. A k tomu zlodeji, skorumpované prassce, špinavci a paraziti, čo to tu nielen zapríčinili, ale stále krmia tento stav, lebo v inom by boli úplne hotoví, resp. za mrežami. Ak sa Slováci okamžite nespamätajú, mnohí skončia naozaj veľmi nešťastne...
 
Hodnoť

Nemal som

vysokú mienku o menovaných, ale nechápem, prečo tí, ktorí majú ako také schopnosti ešte z SDKU neodišli. Zabalte to, choďte na politický dôchodok. Je mi to ľúto, ale život je neúprosný. Vaša voľba na p. F. bola najväčším politickým omylom, nie je rétorik, je monotónny uspávač a skrytý populista.
Česť jeho práci, má komunistické spôsoby vládnutia - bez výsledkov, bez tvorivosti, len z politických kecov a oblbovačiek.
 

 

Presne tak. Frešo azda je dobrý politik, ale nie je tvár. Tvárou mala byť IR.
 

ten zips

si nechal zbytočne odstrániť
 

hahahah

++++
 

 

:D
 

oxymoronovanie

čo znamená "dobrý politik"? niečo ako zasulozit si omylom? alebo pokakať sa naschval? bohaty bezdomovec?
 

 

Nie, myslel som to tak, ako som to napísal. Politik je remeslo, ktoré možno robiť dobre aj zle. Inými slovami, Frešo (asi) dobre vie spravovať veci verejné.

Politika má jednu zvláštnu vlastnosť, a to že je potrebné získať podporu voličov. To nemá veľa spoločného s tým, ako dobre vie dávať dokopy papiere. Preto politická strana musí mať populárnu tvár. IR moc šikovná nebola, ale bola dostatočne populárna, aby udržala SDKU nad vodou. Machri ako Dzurinda, Mikloš či Frešo ju mali chrániť, využívať jej popularitu, nie jej podrážať nohy.
 

 

Dovolim si oponovat ze politik nie je remeslo :).
 

 

Tvoj názor určite zdielajú futbalisti, hokejisti, tréneri, rozhodcovia, herci, lekári či slečna Neveďalová VKD (Vie Komu Dať), ktorí sa napchajú do politiky a netušia, že politika je správa veci verejných, o ktorých nevedia nič.
 

zlutá sabaka

Frešo je v prvom rade zlý politik. Vzal funkciu o ktorej nič nevedel a hlavne nevedel, čo robiť. Táranie pred tv kamerami?
 
Hodnoť

 

A to ako, že tam ešte sú? Veď Dzurinda kázal Miklošovi zhasnúť.
 

Mikloš s Dzurindom už zhasli dávno,

akonáhle mali dostatok milionov na osobných kontách, nepovažovali za potrebné venovať ani chlp času stranickej práci-ak by bola strana úspešne fungovala-to by im profit vyhovoval ale inak nie a takých je tam 99% s Frešom na čele, takže v septembri bude slávnostný pohreb a tešiť sa bude zase len Dzurinda a Mikloš ale mali by sa skúr skryť od hamby pod dno mora!!! Tak podobne ako všetci hej slováci od Morica až po Slotu!!! Maticu radšej ani nespomínam, lebo Markuša s Tkáčom si okamžite predstavím ako pírátov na deravej lodi!!
 

miklos s dzurindom

su uz odbremeneni od vsetkeho, su slobodni ludia a ako taki mozu chodit po svete štvať a vytvarat nove demokracie. radost zit.
mozno sa niekedy dockame aj spravy, ze zahynuli pri demokratickej prestavbe nejakej cinskej provincie.
 

re: fero pap

Vzhľadom na tvrdenia, ktorých cieľom je škodiť, a ktoré s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou ste neschopný niečím podložiť, teda že len ohovárate, sa dá dosť dobre odhadnúť čo ste.

A s čím sa chváliť nedá.
 

 

Pani Klamm, radšej už zalezte. Čo potrebujete dokazovať, keď Dzurinda aj Mikloš utiekli.
 

re: sabaka

Nepotrebujem nič dokazovať, to len tí čo dávajú nejaké tvrdenia, majúcich za cieľ niekoho poškodiť, keďže bez tých dôkazov ide len o obvyklé špinavé ohováranie.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > >>

Najčítanejšie na SME