Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šiítsky premiér Malíkí Irak rozdeľuje, pre sunnitov veľa neurobil (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Zvrhnutie

Saddáma bolo pod taktovkou Američanov. Rovnako ako ďaľší vývoj v Iraku. A to sa teraz zobudili? Zdá sa, že Američania nemajú šťastnú ruku na skutočných odborníkov v zahraničnej politike. Pritom chcú do všetkého rozprávať. Uvidíme ako dopadne Líbya.
 

A to Putinovi vyčítame, že vo vazalských

štátoch sa opiera o bábkové vlády.....

V Iraku je úplná "demokracia" a ľudia sú happy a to čaká aj Afganistan keď Amíci odídu.
 
Hodnoť

 

USA si splnili svoju úlohu:

Odstrániť Sadama Husajna - DESTABILIZOVAŤ IRAK . USA majú zaručenú pozornosť a zaujem ako sunitov , tak šitov na dlhé obdobie, stale podporia slabšiu stranu konfliktu a nikdy nekončiace boje medzi sunitmi a šitmi sú zaručené! Rozdeľuj a panuj!!!

Najväčší problém súčasného biznisu sú investície!!! Zaporne uroky vyhaňaju z bank peniaze, aby sa investovali, štarting ekonomiky! Najlepšia investícia je však do terorizmu, nič nemusite robiť len vyrabať zbrane, ktoré idu na odbyt a stale vyvolavať nové konflikty vo svete! Zatiaľ celkom dobre sa im darí na Ukrajine!!! Chlapci z USA už aby sa juhovýchod ukľudnil a hned by išli do ťažby plynu!!!

Prognoza:

USA sa prebiehu 1-2 mesiacov dohodnu s IRANOM na obohacovaní uranu, aby stiahli sankcie na vývoz iranskej ropy! Rastom ťažby a vyvozu ropy,na trhu cena ropy poklesne , a samozrejme týmto veľmi citlivo zasiahne Rusko!!!
 
Hodnoť

Maliki Irak nerozdeľuje

On ho celý pripojí k Iranu.
 


Najčítanejšie na SME