Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štrasburg Čečencovi nevyhovel, vydáme ho Rusku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Čentiev, Čentiev, čo tu strašíš s menom tak podobným Četnéšovi. Už si mal byť v Belize.
 

Nenávidím Rasizmus,

no mám strach z neznámeho. Islam, Albánci, Čečenci, sú pre mňa neznáme veci a preto z nich mám strach , nechcem sa s nimi stretávať. Chcem si žiť svoj ťažký život medzi svojimi a s našou kultúrou o ktorej viem čo môžem od koho čo čakať.
Bojím sa ich zvykov, kde oni sa riadia zvykovým právom a ignorujú naše zákony. Krvná , rodová a iné pomsty sú súčasťou ich života a kultúry. Vedia sa postarať o svojich aj vzdialených príbuzných, ale aj o ich česť ak sa jej podľa ich zvykov niekto dotkol. Na to nie som pripravený a ani naša spoločnosť. Naše orgány, súdy, ľudia, sú pod tlakom pseudohumanistov a nechránia naše životy, hodnoty, naše deti.
Ľudsko právne organizácie sa stali vhodnou zárobkovou činnosťou pre ľudí čo žijú v zajatí svojich predstáv o konaní dobra pre úzku skupinku ľudí. Že ubližujú väčšine a búrajú naše tradície, kultúru, ohrozujú naše kultúrne hodnoty ich netrápi.
 
Hodnoť

 

mali obavy zo zlého zaobchádzania a porušenia ich práv....
Zaujímavé, že sa práve vrahovia obávajú, že im niekto šlápne na kurí oko a poruší ich práva... Nech idú tam, kam patria, nie aby sme ich roky živili v base. Tolké roky!!! Kolko že to stojí jeden väzeň danových poplatníkov?

http://m.tvnoviny.sk/bin/mobil...
Väzeň nás denne stojí 37,26 € ...

Ja som väzeň, kto je viac?
23. január 2013 09:20, Prečítané 1 502x, milant, Nezaradené

V súvislosti s novoročnou amnestiou sa v médiách objavila radostná informácia, že náklady štátu na jedného väzňa dosahujú 37 eur na deň, t.j. okolo 1120 eur na mesiac. Keď porovnáme, že priemerný mesačný dôchodok dosahuje 376 eur na mesiac a dve tretiny zamestnaných Slovákov zarobí mesačne v čistom okolo 600 eur, je evidentné, kto je na tom najlepšie. Ak slovenské dôchodky a mzdy patria k najnižším v EÚ, nech nás poteší aspoň popredné miesto v nákladoch na väzňov. Vďaka ti, štát náš spravodlivý a solidárny.
 

si zisti

co za tych 37.26 dostane vazen.
 

Vazni by mali v base makat a byt uzitocn

-i pre spolocnost,nie len pritazou, tak jak za komancov. Teraz kriminalnici pokladaju
vazenie za zotavovne a ozdravovne, zo vsetkymi sluzbami a stravou gratis. Co nemaju ani pacienti
platiaci dane a socialne odvody.
 
Hodnoť

Petra vam da, ...

mate sa na co tesit!
 
Hodnoť

pani petra

si uz brusi ... jazyk. uz sa tesim. ved co cecen to dzizas.
 
Hodnoť

mali ho vyhostiť skôr

živili sme ho z nasich daní kolko rokov? kto to zaplatí? treba dať všetkým podobným najavo že slovensko nemá pre takýchto ludí pochopenie - preč s nimi
 


Najčítanejšie na SME