Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rusko označilo voľby v Sýrii za slobodné a spravodlivé (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

"Rusko vo štvrtok ocenilo priebeh utorkových prezidentských volieb v Sýrii a označilo ich za slobodné, spravodlivé a transparentné."

Haha, aspoň vieme, čo pre Rusko znamenajú slová "slobodné, spravodlivé a transparentné".
 

 

3 milióny obyvateľov na úteku v zahraničí, 7 miliónov na úteku z domova.
Jednoducho slobodné a spravodlivé voľby optikou Ruska.
Jednoducho Mária.
 

uhol pohladu západu

je deformovaný miestom kde sa daná udalosť deje.
demonštrani hádžuci zápalné flaše a používajúci železne tyče sú demokratická opozícia pokial to vyhovuje západu.
pokial toto isté spraví demonštrant v nejakej riťoleznej krajine prípade nedajboh priamo na západe. tak sa určite jedná o podplatených agentov bez vlastného názoru, separatistov, teroristov...
prečo sa nikto napozastavil nad znásilneným švedskej justície v prípade asange, zastavenie prezidentského lietadla bolo tiež úplne košer, že ? vytvorenie kosova tiež. nekritický postoj k japonskemu uctievaniu vojnových beštií je ok ?
tak prečo kritizuješ iba rusko ako keby tu nič oné nebolo ? nakolko si objektívny ?
 

 

re: Rusko označilo voľby v Sýrii za slobodné a spravodlivé (Späť na článok)
 

Účasť

na voľbách bola v Sýrii oveľa vyššia, ako na Ukrajine. Preto je divné že demokracie západu jedny voľby uznali a blahoželali víťazovi ešte pred ich skončením a druhé neuznávajú. Som z toho akýsi zmätený!
 

čomu nerozumieš :)

ja hovorím o globálnom pohlade na hodnotenia udalostí všeobecne podla potrieb západu. čiže aj volieb sýrii a ostatných udalostí (späť na logické myslenie )
 

Najnovšia Todova soda

Internetový supertroll vbapps bojuje za Putina. Tieto bubliny su ody od Todu. Jednoducho Todova soda.
 

 

Najhoršia sranda je to, že ten ich špecifický význam slov "slobodný, spravodlivý a transparentný" by chceli ťahať aj sem do Európy.
 

Pomenuj

čo je slobodné,spravodlivé a transparentné v Europe,ten, kto ma peniaze,má moc -gorila
 

.

V Európe už tí slobodní, spravodliví a transparentní, prodemokratickí opoziční sýrski bojovníci dávno sú - prečítaj si o tom ako Immám verboval prodemokratov vo Viedni. Z Nemecka ich odišlo do Sýrie vraždiť cca.300, čo som dnes počúval správy. Peknú teroristickú bandu podporujú naši farizeji, hlavne že Assad so sekularizmom nevyhovuje.
 

v Nemecku zije viac ako 4 miliony

moslimov, tak ze 300 znamena menej ako 0,0001 % ... prepocitane na pocet moslimov na Slovensku (5000) by to znamenalo oko by od nas zdrhla do Syrie necela polovica nejakeho araba alebo jugosa :)
 
Hodnoť

tá Kerryho

veta, to je o Ukrajine?
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

nie je dôležitý postoj západu

západ podporuje v Sýrii islamských teroristov, ktorí zabili už do cca 150 000 ľudí, prevažne civilistov. To isté na Ukrajine- ten pohľad na potrhané ženské a detské telá z predvčera to bol skutočne už vrchol ich úsilia. Po tomto excese stratil západ akýkoľvek rešpekt. Merkelová, Barosso, Obama, Rasmussen...títo štatisti sú už kompletne na poľutovanie.
 

 

správy SME spred 2 dní:
"Sýrsky ústavný súd podľa Reuters informoval, že celková účasť na voľbách vrátane predbežného hlasovania Sýrčanov žijúcich v cudzine dosiahla 73 percent.
Navyše, viac ako 40 percent z 22,4 milióna sýrskych obyvateľov muselo ujsť z domovov, z nich 2,8 milióna ušlo do susedných krajín.
Na Damask dopadlo v utorok počas volieb niekoľko mínometných striel."
SME zabudli dodať, že príčinou úteku takého množstva obyvateľov je teror páchaný na civilistoch z 90ôch % zahraničnými žoldniermi. Odhad západných médií je 200 tisíc. Tie isté média odhadujú, že len zo západnej Európy ich tam prišlo 3tisíc. Niektorí sa už aj vrátili a...pokračujú "doma" tak, ako ten arabský Francúz v židovskom centre v Bruseli.
SME zabúdajú, že sa dá "čítať aj medzi riadkami". A tam stojí, že ak prišlo k urnám také percentuálne množstvo ľudí a aj tých utečencov v zahraničí, a dali svoj hlas Assadovi v takej miere, je jasné kto je v očiach sýrskeho ľudu "Nádej" a kto je "Vrah".
V Sýrii je na úteku aj 200tis kresťanov, a nie kvôli Assadovi, ale naopak.
Kto má uši, počuje: https://www.youtube.com/watch?...
Kto má oči, vidí: http://www.*****/view.php?nazevclanku=prednaska-pronasled ovani-krestanu-v-syrii-%96-daniel-s olis-%96-1-4-2014-video&cisloclanku =2014040020?nazevclanku=prednaska-p ronasledovani-krestanu-v-syrii-%96- daniel-solis-%96-1-4-2014-video&cis loclanku=2014040020
 
Hodnoť

 

Každý rozumný človek si pri výrokoch Kerryho a západu na voľby na Ukrajine a Sýrii utvorí názor. A reakcie niektorých diskutujúcich ma len utvrdili v tom, že je zbytočné sa s nimi naťahovať, pretože buď tie voloviny tu píšu zo srandy, alebo jednoducho čím ich tato robil tým aj zostanú.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ten zdravý sedliacky rozum si z charakteristiky kľudne vymaž.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME