Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia prerušila vyšetrovanie letákov proti Kiskovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Fico by mal odvolať Kaliňáka

ako minister vnútra nestojí za nič, policajti všetko odmietnu a trestné činnosti zahladzujú. Kaliňák len míňa peniaze daňových poplatníkov pre policajtov, pritom by mal najmenej 3/4 policajtov vyhodiť pre skorumpovanosť.
 

Akože - odvolať ??

Vyšetrovanie predsa jednoznačne preukázalo, že skutok sa nestal a letáky si buď niekto vymyslel, alebo ak aj nie, tak objednávku na ne urobili zakuklení triedni nepriatelia, alebo mimozemšťania.
Predstava, že by za tým bola kampaň RF a jeho blízkych, je proste nereálna a v slovenských súčasných pomeroch nepredstaviteľná. Celá jeho predvolebná kampaň, najmä pred druhým kolom, bola predsa vedená v priateľskom a kolegiálnom duchu, na vysokej kultúrnej a kultúrne-politickej úrovni, bez neodôvodnených obvinení a urážok, jednoducho v gentlemanskom duchu.
Takže letáky mohli byť jedine dielom triednych nepriateľov nášho sociálneho a hlavne socialistického štátu s tvárou RF a to z radov amerických imperialistov ako je CIA, alebo rovno mimozemšťanov.
Takže odvolávať Kaliho, ani nikoho iného sa priatelia nebude. Ani teraz, ani na vešné veky a nikdy ináč.
 

 

A to ma napádali aj pravicoví diskutéri, že dávno označujem KSSmer-NSDAP za organizovanú tlupu zločincov a chrapúňov toho najhrubšieho zrna...

Vážení voliči ISTôT: na budúce voľby prosím nechoďte voliť, lebo vaša inteligentná voľba priviedla k moci tú najodpornejšiu lúzu od čias vraha Muftyho.
 

Nemám výhrady

voči tvojej argumentácii - len prečo ju adresuješ mne ??? :D
 

 

Je to doplnenie a pokračovanie tvojich argumentov.
Popísal si choré počiny Kolopiča, ja som odkaz adresoval jeho inteligentným voličom.
 

:)))

Pokiaľ ma medzi nich nezaraďuješ, tak som spokojná a akceptujem! :DD
 

Pravdepodobne

sa zistilo, že v tých letákoch je pravda a stíhaný mal byť Kiska pred inauguráciou. Polícia ochrańuje budúceho oného, nech mu je zem ľahká.
 

Na letákoch je pravda - o takej

hypotéze si asi polícia nesmie nič ani pomyslieť, nie to o nej povedať.
Mohlo by to vo verejnej mienke anulovať milióny vrazené za posledné roky do propagácie pekného anjela.
 

 

mne to pripomina, ako ked padli tatry v 2004ton (?), a novinari nacapali (asi) lesnikov, ako kamionmi zvazaju neoznacene drevo v noci/nadranom z chranenej oblasti za ucasti vrtulnikov a tak
proste bohovsky velka akcia kradnutia dreva
verdikt?
pachatel neznamy
lebo nikto nevie, kto dal pokyn vrtulniku vzlietnut a kto vobec umoznil pouzitie vertulnika a dazkej techniky v chranenej oblasti
a teraz tatry padli opat a opat bude bašavel a velmi pravdepodobne bude pachatel kradnuci drevo opat neznamy
a opat si budu lesnici stavat honosne vilky v malebnom prostredi SVK raja :)
radost zit tuna
 

 

To určite, polícia, ktorá je riadená SMERom bude tajiť, že na letákoch je pravda..a čo ďalej? Meníš vodu na víno?
 

Dobručký anjel

je nevinný.
Nečítaš bulvár?
Tam o tom predsa písali!
 

 

Nie, naozaj bulvár nečítam..
 

 

Prečo by mal Fico odvolať Kaliňáka, keď predsa svoju prácu robí presne tak, ako robiť má?...
 

 

samozrejme - skutok sa nestal...
 

Trestný čin sa nestal.

Jemný rozdiel, beruška.
 

Sammozrejme,

v tvojom svete je trestne nekradnut, neodrbavat a dodrziavat aspon zaklady slusnosti. Patris naozaj do sojuza.
 

Máš na mysli

zväz európskych
alebo zväz amerických štátov?
 

v slovenskej policii

pracuju s*rosti policajti.

ked sa kuklaci nevedia trafit do spravneho bytu lebo na dverach nebola menovka, tak je celkom pochopitelne, ze nevedia v zistit, kto si objednal letaky. ako chcu riesit karuselove podvody na daniach, ked nevedia zistit ani primitivnu strukturu pri letakoch. v tlaciarni asi rano nasli pred dverami peniaze aj vzor letaku, preto sa nepodarilo stotoznit objednavatela.
 

divíš sa?

Kaliňák dosadil za policajta 8x súdne trestaného mafiána Jozefa Draga, generálny riaditeľ inšpekcie ministerstva vnútra do Policajnej akadémie protekčne dostal tupca, ktorý chodil na učňovku a vyučil sa za kuchára, bral drogy a mal problém s ukončením školy - na gymnázium ho nevzali, neurobil skúšky, ale na Policajnú akadémiu sa dostal a nejaký Mať ***** nám tu vysvetľuje, že Policajná akadémia je kvalitnejšia ako Oxford.
Hlavne, že rektora Kaliňák odvolal pre skorumpovanosť. A bol preverený aj nový rektor? Ten už je čestný a vybavuje podľa Kaliňáka - súdne trestaných, mafiánov, závislých od drog, tých, ktorí budú poslušní a môžu byť aj dementní...
 
Hodnoť

Pochybuje ešte niekto, že slovenské

represívne orgány fungujú ako poskokovia - t.j. na politickú objednávku? Je tu ešte niekto, kto verí slovenským represívnym orgánom, že pracujú v prospech občanov, ktorí ich živia? Verí niekto polícii, prokuratúre, súdnictvu či nedajbože tajným službám?
Ja určite nie, pre mňa sú to len poskokovia a ľudí pod vedením bývalých bolševikov a štbákov, toho času známych ako SMER.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME