Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kritici poslali Harabinovi na znak korupcie bonbonieru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

Bonboniera

nie je znakom korupcie
ale znakom vdačnosti /dokonca jej danie a prijatie nie je považované za korupčné správanie/
takže autori sa poriadne sekli
vlastne ďakujú haha rabínovi
 

 

ironia tohto projektu ti usla, ze?
 

Jan Divno.

Táraš dve na tri. Aj bonboniera je znakom korupcie. Ak ju dáš lekárovi, sestričke pred vyšetrním, je to korupcia. Ak po tak je to z vďaky.
 

vyskúšaj-uvidíš

...
 
Hodnoť

Priatelia je jedno kto vyhrá,

aj za predpokladu, že p. Harabín neuspeje, čo sa zmení v našej spoločnosti. Osoba ktorá zasadne na stolec predsedu najvvyššieho súdu, by už konečne nemali byť previazaná zo súdnou mocou spred roku 1989 ale takýto kandidát tam nie je. Napokon sám o sebe keby aj bol tak nič nezmôže v boji s molochom ktorí je v našej spoločnosti. Žiaľ mi nekráčame dopredu ale dozadu a socha justície symbol spravodlivosti nemá na Slovensku len zaviazané oči ale aj šedý zákal aj prilbu s brnením... aby sa tá špina ľahšie odrážala !!!
 
Hodnoť

Harabin nebude predsedom najv. súdu ?

Prečo ? Pretože SMER chce vyhrať budúce parlamentné voľby. Fico pri prezidentských voľbách zistil, že si ďalej s verejnou mienkou nemôže zahrávať.
 

jeho

nezaujíma verejná mienka
jeho zaujíma: 1.- jeho ego
2.- vlastnou hlavou
3.-sponzori a donori
 
Hodnoť

 

Mohli by ste mi MF vymenovať dôvody, prečo nemôže byť súčasný šéf Najvyššieho súdu Harabín, šéfom Najvyššieho súdu aj v ďalšom období, zvlášť, ak ste si úžerníka zvolili za svojho, ďalšieho pojedáča chlebíčkov?
 

preto lebo kamarát

nemôže byť vôbec v štátnej funkcií ale v base.a úžerník ponúkal nižšie úroky ako banky.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Nepomýlil si si úrad Najvyššieho sudcu s celou v Leopoldove?
 
Hodnoť

znakom korupcie nie je bomboniera

ale skandalne rozhodnutia a vysky odskodneho ktore isty priatel drogoveho albanskeho bossa dostal ...to je spinava korupcia ktora nema nic spolocne s pravom ....lebo ziadny iny obcan tohto statu by nedostal ako odskodne ani desatinu ...

to je korupcia ....
 
Hodnoť

Keď chú byť mimovládky stále proti

tak to je ich vec a problém. Ale ich americký školitelia by mali to mať v hlave aspoň trošku zrovnané. Bonboniera sa dáva ako výraz vďaky. To by vaši školitelia mali vedieť. V žiadnom prípade sa danie - prijatie bonboniéri nepovažuje za korupčné jednanie. V tomto prípade sa p.t Harabinovy poďakovali. Takže z kritikov sa stali podporovatelia.
 

 

Samozrejme ze bonboniera aj po (uspesnom) zakroku (lekar) a v podobnych situaciach je korupciou - nazval by som to vynutenym a naucenym korupcnym spravanim.

A dam ruku do ohna ze nezanedbatelne az slusne mnzstvo lekarov/sudcov ci uradnikov take nieco ocakava.
 

Tiež jeden štepený proti irónii

a humoru, čo?
 
Hodnoť

Korupcia pokračuje

Prejavom korupcie je aj súčastný stav pri volbe predsedu NSSR.Minister Borec navrhol za predsedu p.Bajankovú , ktorú mu navrhol Harabín.Takto bude riadiť NSSR naďalej Harabín nakolko Bajanková je len nastrčená figura ktorá bude slepo vykonávať Harabinové nariadenia, tak ako ich slepo vykonávaju Fico s Borecom.Harabín drží Fica a jeho sponzorov pod krkom a nemôžu si dovoliť aby bol odstránený.Harabín vie na neho veľmi veľa. Na 99 % obsedí post Bajanková čo je to isté ako Harabín
 
Hodnoť

Mimovládky sú poväčšine skorumpované

SAMÉ.
Ak si myslíte, vznikli aby bola spravodlivosť priechodná na Slovensku, ste riadne naivní !!!
Podnet a peneži na založenie mimovládky, dávajú rôzne záujmové skupiny a rôzny oligarchovia zo Slovenska aj zahraničia, aby môhli riadiť chod krajiny. Niektorý ich členovia ( najmä šéfovia ) o tom dobre vedia ( sú dobre odmeňovaní , platení ). Ostatné OVEČKE sú poväčšine zneužívané.
Maličký príklad: skúste si len tak, z plezíru dať vyrobiť pár kusov nejakej extra bonboniery na pobavenie pre kámošov. Dovoliť si to môžu len prachatí ľudia. Mimovládky , tvrdia že sú živené z milodarov. Keby, nemali dobrého sponzora ( oligarchu ), tak si takéto srandičky nemôžu dovoliť.
 

 

Ja chápem, že nemôže byť každý človek inteligentný, to je normálne a ľudské.
Čomu nerozumiem je, prečo to osoba mdlého rozumu pokladá za nutné o sebe dobrovoľne rozhlasovať na verejnosti?
 
Hodnoť

Aká korupcia ? Kde je korupcia ?

Veď aj chváľabohukončiaci prezident hlavy štátu sa za 20 rokov v politike so žiadnou korupciou nestretol. A to bol generálny prokurátor ČSR ( ktorého odvolal Havel pre ničnerobenie ), predseda parlamentu SR ( podielal sa na likvidácii Gaulídera ) a ako prezident hlavy štátu nevymenoval riadne zvoleného generálneho prokurátora Čentéša, áááááááále vymenoval Harabína hneď na druhý deň po zvolení.To všetko bez akejkoľvek korupcie, tak čo to sem pletiete?
 

Veď to skutočne nebola korupcia,

ale normálny ľudský pud sebazáchovy. Myslím to vymenovanie Harabína do 24 hodín po zvolení. Dokonca sa ľudovým podaním traduje, že menovací dekrét bol podpísaný ešte pred voľbou.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME