Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Gašparovič udelil dvojkríže ďalším štyrom predstaviteľom Únie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

hmmm

Doteraz som poznal príslovie:,, Sedieť jedným zadkom na viacerých stoličkách." Dnes som sa dozvedel nové:,, Strkať jednu hlavu do viacerých zadkov." Asi sa sa mu málilo trčať z 4iti len Ficovi.
 
Hodnoť

... jééj - a sme späť -

kde sme už boli ! Len božteky chýbali !! ... :-p
 
Hodnoť

 

predseda Európskej rady (prezident) EU Van Rompuy
predseda Európskeho parlamentu Schulz
pred dvomi dňami predseda Európskej komisie Barroso
oslavujú desať rokov vstupu desiatich krajín do Európskej únie práve na Slovensku.
Slovensko môže byť hrdé
a reči o tom, že v Brusseli ignorujú Fica sú len zbožnýmželaním
 

tažko možeš ignorovat dakoho

kto ti trčí z análu.

mna by skorej zaujímalo kolko nas bude stát toto potlapkavanie sa odchádzajúcich papalašov.
 
Hodnoť

 

na to sa neda ani pozerat. tak trapni su a tak mimo reality...
ked koncil klaus, tiez si s gasparovicom navzajom udelili vysoke statne vyznamenania.
teraz konci polovnik. pravdepodobne ocakava, ze mu tito nim vyznamenani eurouradnici na oplatku zo slusnosti tiez udelia nejake vysoke vyznamenania EU. aj tieto tvoria dobry artikel na politicke obchody.
 
Hodnoť

 

Vyznamenia by mal dať obyčajným ľuďom, ktorí prežili od výplaty k výplate so smiešnymi platom, pričom polovicu odovzdali štátu na odvodoch a nie týmto pandrlákom z EÚ.
 

 

Bene 45 máte plnú podporu, na Slovensku matka s tromi detmi,nemôže vyžiť so 400eurového platu, tak jej hrozí že pôjde aj s detmi na ulicu. Pracuje riadne sa stará o deti a nedokáže platiť nájom, kto dá tejto matke vyznamenanie. Ako nám títo vyznamenaní pomôhli, tak že priemený plat v EU je 2700eur a na Slovensku 820eur, len koľko ľudí ho dosahuje, v susednom Rakusku má dôchodca dôchodok viac ako 1000eur a slovenský dôchodca je rád ked má 300eur, za toto dávame vyznamenanie, bola som svedkom, že dôchodkyňa zostala dlžná v obchode pokladničke 20centov, nemala na mliekoa rožky, tá ich zaplatila, že mladý muž jej ich dal, takto žijeme . To nevadí tým čo by sa mali o národ starať, oni majú na prenajom až 5.500eur, aby bývali v luxuse. Vyznamenanie by si zaslúžili ľudia ako kňazi Marian Kuffa v žakovciach, pán Srholec v Bratislave, ňaz v Kláštore pod Znievom, sestričky, ktoré prímajú matky v azylových domoch, koľko títo ľudia postavili ľudí do života a prinavrátili im dôstojnosť, kto týchto ľudí o hodnotí, tam mal pán prezident zaviesť tých ocenených z EU, aby videli ako žijú ľudia a čo oni pre nich urobili. Aké vyznamenanie si zaslúži taký spomenutý pán SRHOLEC, KTORý PRINAVRáTIL DO žIVOTA VIAC AKO 800 ľUDí.Aké vyznamenanie zaslúžia matky čo vychovávajú deti z 300 eurových platov, slušných ľudí, ktorí pracujú a budú pracovať, aby naši najvyšší politici môhli žiť v prepychu a dávať ocenenie ľudom, ktorí sa postarali aby mnohí žili ako som spomenula doslova v žalostnej biede.Na tých si pán prezident nespomenul.
 
Hodnoť

 

Je to paradox, ale vyznamenával ten, ktorý sa aktívne podieľal na krivení demokracie po vzniku SR so svojim muftym. Prezident hlavy štátu.
 
Hodnoť

Zoberte mu uz niekto konecne

tie dvojkrize, lebo on ich vsetky rozda a nam nic neostane.
To uz co budeme za narod - aj hymna je neaktualna, lebo "blyska sa" uz akorat tak nad LUNAParkom a nie nad Tatrou (tu sme si nechali zhovadit) aj dvojkriz zo zastavy zmizne (co za meciara neukradol, to ako prezident daroval)
 
Hodnoť

 

celé funkčné obdobie nič a teraz sa ide svojou aktivitou pretrhnúť.
 
Hodnoť

Ako "divé_svi_ne".

Hanba Slovenska "vyznamenáva" "euro_ošípané".

Euro_občania_si_zaslúžia_byť_ošklbaní _svinskými_socialistickými_ošípanými.
Spojené európske válovy všetkých parazitov.
Chcem efektívnu EÚ pre Európanov, nie "Európsky chliev" zamorený
socialistickým a mafiánskym odpadom.
 
Hodnoť

co

Gasparovic sa rozhodol na poslednu chvilku zabezpeccit si pokojny dochodok v bruseli?
 


Najčítanejšie na SME