Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabin zváži, že by sa vzdal v prospech svojej kolegyne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

rabin Harabin-doživotne!!!

Ako zločinec Lenin-naveky-Amin!!
 
Hodnoť

Obnova dôvery v Justíciu, ala Smer

No je normálne, že Smer-SD chystá veľkú reformu súdnictva, chce očistiť súdy od zlých sudcov a pán minister Borec(nominant Smeru) navrhne na post predsedu Najvyššieho súdu blízku spolupracovníčku pána Harabina? To si naozaj robia politici, sudcovia, atď z občanov tohto štátu srandu?
Pán Borec nie je borec, ale posluhovač ďalším, ktorí ho dostali na jeho post. Avšak má to pozitívum. Ako jediná "demokratická" krajina nemusíme dodržiavať trojdelenie moci a navrhujem na post Najvyššieho súdu rovno pána premiéra Doc. Judr. Róberta Fica, csc, potom sa všetci občania tohto štátu odsťahujme do zahraničia a zostanú tu len Smeráci a dôvera v súdnictvo bude lámať rekordy.
 

 

RE: "To si naozaj robia politici, sudcovia, atď z občanov tohto štátu srandu?"

- To si si všimol až teraz ? Vieš snáď o nejakom našom politikovi, ktorý by po vyšetrovaní bol aj odsúdený a sedel ?
Zoznam tých najznámejších káuz pripájam. To je tých zopár- verejne známych.
http://www.ukradli.sk/
http://www.obcaniasr.szm.com/k...
 
Hodnoť

Pista, vzdaj sa v jej prospech!!

a tych 150 litrov si bratsko-sestersky podelite...
v tomto pripade ja uz svoje CV posielat nemusim ... skor ma prekvapuje, ze nekandiduje RF ... ten ma skusenosti s kandidaturou na vsetko...
 

Je to určitá paralela

Tak ako boli prezidentské voľby referendom o RF (sám to povedal - len z toho potom nevyvodil pre seba dôsledky), tak tieto voľby budú referendom o ŠF.
Ten má v "podpore" sudcov nesporné výhody - sú na ňom závislí podstatne viac, než voliči na RF.
 

Nuz

kto je ŠF? Nemyslel si nahodou ŠH teda Stefan Harabin?
 

:)))

Jasné, že ŠH! Klepla som o dve klávesy vedľa!
 

Žiaľ - nevidím to ako referendum o ŠH

ŠH si to poriadne poistil. Predpokladám, že sa vzdá v prospech mladšej. Vidí, že proti nemu je dosť veľká averzia. Preto aj utekajú na Východ - do tej tramtárie. A tá úvaha v článku, že nie sú jasné hlasy - nominanta vlády a nominanta prezidenta. Smiešne - azda si niekto nemyslí, že prezident, alebo predseda vlády navrhli niekoho, kto plánuje urobiť poriadok v justícii... Vyhrá to žena, ktorá sa už prejavila a všetko pôjde po starom - harabínovské maniere - korupcia, protekcia, nespravodlivosť, kúpené procesy a pod. len potichu a trochu kultivovanejšie. Žiaľ, ale Ďurišová to zrejme nevyhrá, veľmi by ma potešilo, keby áno - ale zázraky sa nedejú...
 

Ešte si počkajme,

ako to dopadne v Združení sudcov - tam bola tá nominácia spochybnená.
Ale aj tak si myslím, že máš do značnej miery pravdu. Mnoho slušných sudcov je frustrovaných, niektorí sa boja o miesta a bohužiaľ aj v tejto profesii je košeľa bližšia ako kabát.
Takže uvidíme!
 
Hodnoť

 

Ten Borec nie je borec,je to obyčajný cipus a lokaj...
 
Hodnoť

 

Prečo mám pocit, že je úplne JEDNO, kto bude na tom poste?!
 
Hodnoť

Sudca

ktorý si podal diskriminačnú žalobu nemá morálne právo byť v justícii. A jeho charakter nezmení žiadna funkcia, a zvlášť nie taká, na ktorej by mal byť vzor morálneho a charakterného človeka. Pani Bajánková je veľmi dobre známa posluhovaním Harabínovi, preto nie sú žiadne pochybnosti, komu bude v prípade zvolenia táto osoba zaviazane slúžiť, akurát to bude robiť s "menším hrmotom", ako to robil doteraz štetináč, ale o to viac nebezpečnejšie a zákernejšie.
Justícia v súčasnom zložení nemá koho ponúknuť ako morálnu hodnotu, hodnú riadenia NS. Je to iba kopa hnijúceho hnoja, ktorá smrdí a znepríjemňuje život celej spoločnosti. A bude to dovtedy, pokiaľ ich všetkých odtiaľ nevykúrime....
 

 

V kauze Harabin sa začala angažovať Lipšicova strana NOVA. Nie, že by Lipšic bol ideálny ale rozhodne 100x lepší ako Harabin.
http://www.sme.sk/c/7184048/he...
 

V rovnici máš chybu.

Nulou sa deliť nedá.
 

 

Harabin je 100x horší. Spokojný ?
 

Nie veľmi.

Mne v takom prípade vychádza zase len veľká nula.
 
Hodnoť

Je to žena s charakterom!

O jej "charaktere" svedčí hlavne jej vlastná diskriminačná žaloba a jej vyjadrenie, že o diskriminačných žalobách iných sudcov môžu rozhodovať aj sudcovia, ktorí tiež podali diskriminačnú žalobu.
Je to len Harabín v sukni, čiže rovnaký morálny odpad.
Asi tak.
 

ty asi tazko budes praviciar,

ked tvoje myslenie nesie tazke znaky bolsevizmu. pacilo by sa ti, ze by si robil tu istu pracu ako tvoj kolega, ale on by bral raz tolko, lebo jeho funkcia ma iny nazov? presne tak sa pracovalo za socializmu. uz sa zobud, zijeme 25 rokov v kapitalizme, a ked odvedieme svoju pracu, tak za nu chceme svoju plácu.
 

fanty, ved

"prava_pravica" napisal presne tak aka je tvrda realita tejto kauzy...
 

mily fanty

ked sa hladali sudcovia do specialneho sudu, mal moznost sa prihlasit kazdy. tak co teraz vykrikuju, mali tiez moznost.
ps. nerobia tu istu pracu. specializovany sud riesi tie naj problamovejsie kauzy.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME