Sobota, 11. júl, 2020 | Meniny má MilotaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico v poslednej debate útočil menej, Kiska sa opakoval (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Na margo tohoto plátku
a stanovísk diskutérov som sa po zrelej úvahe rozhodol voliť Fica, hoci zásadne na žiadne voľby nechodím. Lebo: 1. Tu totiž niet čo voliť, teda podľa toho čo nám sľubujú v dohľadnom čase v divadle zvanom parlament ani nebude čo. Niektorí herci sú v parlamente zábavnejší, iný hlúpejší, ale reprezentatívna vzorka národa to určite je. O tom niet pochýb. Veď sú výsledkom volieb. 2. Tzv. pravica sa na Slovensku zlikvidovala sama, nuž čo už... Komu niet rady... tak sa hovorí na Slovensku. 3. V mojom rozhodnutí ma ešte utvrdila médiami omieľaná mantra - Lebo Fico... Vzhľadom na to, že Fico môže aj za vznik vesmíru (aspoň podľa diskusie sa to tu tak javí), musím mu vyjadriť vďaku odovzdaním hlasu,. To za to, že vôbec existujem. 4. Potom je tu nezanedbateľná motivácia na voľbu menšieho zla, o ktorom sa tu v diskusii nehovorí. Ale myslím si, že na funkcii prezidenta bude všetkými a všetkým preklínaný Fico menej škodný. Len to nepovedzte jeho odporcom, mohli by sa poučiť niečomu v politike. A tak zajtra idem voliť z čistej recesie. Funkcia prezideta sa ma priamo nedotýka a nedotýkala od dôb môjho narodenia, akurát som sa o to musel učiť na škole. Pre tieto dôvody a ešte mnoho ďalších pozývam všetkých recesistov k voľbám pod heslom, "Jeden za 18 a druhý bez dvoch za 20".
arcos
<< < ... 17 18 19 20 21 22 23 24

aby si nebol

este prekvapeny coho vsetkeho bude schopny na prezidentskom mieste Fico. Da s schvalit kompetencie, ustavny sud mu vylozi ustavu ako potrebuje a nebudes stihat sledovat.
A zabezpeci si samozrejme beztrestnost.
Pri volbach je najdolezitejsia recesia.
 

ta tvoja uvaha nie ja ani tak "zrela"

ako skor "prezreta".
Volit cloveka spoluzodpovedneho za tento nas skorumpovany a rozkradnuty slovakistan bananistan absurdistan moze len masochista. Kazdemu co si zasluzi!
Len aby si bol v obraze - osobne som presvedceny, ze za tento nas bordel nemoze Fico sam, ale pripisujem ho vsetkym stranam (a politikom) bez rozdielu farby tricka, ktore sa na tomto nasom porevolucnom przneni mladeho statu (a ojebabravani vlastneho naroda) spolupodielali. Cize kazdy jeden z nich by dostal moj hlas iba v pripade "vstupenky" do Leopoldova, to je jedine co si zasluzia.
 

napriek tomu, ze viem,

ze moj cas, ktory stravim napisanim tohto prispevku, bude zbytocne zabity, kedze presvedceneho ficovolica aj tak nepresvedcim (mantru 'lebo Fico' vymyslela smeracka propaganda a do omrzenia ju omielaju iba smerom plateni pusipajtasi), poznamenavam iba tolko, ze volba prezidenta sa ta priamo dotkne, pretoze ak bude zvoleny Fico, vlada poda demisiu a bude vymenovana nova - a na tu sa nebude vztahovat dlhova brzda, takze sa kazde rano zobudis s tym, ze stale viac a viac nekomu dlzis bez toho, aby si z toho nieco mal, okrem toho, ze smeracki "poctivi a socialni podnikatelia" sa na teba budu vyskierat zo svojich haciend a mysliet si o tebe, aky si pako.
 

Vzhľadom na opiáno 2 až teraz

Z krátkodobého hľadiska máte pravdu, ale. .... Treba si zalistovať v knižke "Rudý a růžový" o transformácii komunistických strán v soc.tábore na nové a demokratické. Tam zistíte že je to jeden a ten istý čert. Komunistické strany totiž opúšťali ako prví práve prospechári. Všetky strany založené zhora stihne podobný osud ako Mečiarovu, Dzurindovu,....... stranu. Prečo, to by bolo na dlhé vysvetľovanie. Zákony spoločenského pohybu nepustia. Ak si zoberiete históriu, aj strana Smer je taktiež stranou tohoto typu. Iná nebude ani Procházkova nová politická strana. Ak sa začne búrať skôr aj výsledok sa dostaví skôr. Alebo potom v budujúcimi voľbách bude mať strana smer ústavnú väčšinu, k čomu jej potom môžu všetci nespokojní diskutujúci len zablahoželať. Okrem toho podľa slovníka tunajších diskutérov uvažujem či majú vôbec vek na teda volebné právo.
 

Arcos,Ty budeš asi tiež z Venezuely,ako

Chávez , ktorého chceš voliť.Neck namie Ťa prezradilo:)
 

zrelá úvaha

a výsledok voľba z recesie
 
Hodnoť

"Ja som bol vtedy politik a razantne

som odmietol súhlas vlády SR s poskytnutím vzdušného priestoru pre bombardovanie",teraz tiez v politike, ale okupaciu Krymu ruskymi vojakmi neodsudil, vsak dobre vie do ktorej zadnice sa ma Fico pchat..
 
Hodnoť

Birmovaný Hranol nech ide

vysvetľovať kde sú sľúbené ISTOTY !!!??? tým čo Doprastav nezaplatil za vykonanú prácu a prečo môže ísť do reštrukturácie = nemusí nikomu nič, nič, nič zaplatiť !!! Nech vysvetľuje kde sú sľúbené ISTOTY tým čo nezaplatil Váhostav !!! Potom môže Starého ch**** poslať do Slovana vysvetliť prečo meškajú výplaty !!!
Nech Birmovaný Hranol povie ako to je so sľúbenými ISTOTAMI a prečo neurobil žiadne reformy v súdnictve, keď tam kríza neprišla ??
Asi aby sa aj naďalej dalo okrádať štát, živnostníkov, zamestnancov a malých podnikateľov !!!!
Ďakujem Birmovanému za zvýšenie daní, za zvýšenie odvodov, za nezlepšenie vymožiteľnosti práva, za uplatňovanie uhorských zákonov o CTI = to že hodnota ľudského života je nižšia ako "česť" vybraných a súdmi určených potentátov !!! Preto zvolím hocikoho iného, aj vrece zemiakov !!!
 
Hodnoť

Prečo nevolím Fica?

- Pretože jeho strana SMER-KSS stojí na špinavých peniazoch od Penty, zneužil na to svojho spolupracovníka Ing. F. Határa, ktorému zničil život. Ako človek bez morálnych zásad to nikdy nepriznal.
- Pretože sa spojil s Pentou, Ja&Ty, s mafiou, so zbohatlíkmi z Mečiarovej privatizácie a podieľa sa na rozkrádaní verejných prostriedkov, ktoré vytvorili občania v daniach a poplatkoch.

- Pretože hrubo zneužíva celý štátny aparát a štátne financie na víťazstvo v tejto volebnej kampani.
- Pretože je zákerný , úlisný, verejne luhá, prekrúca fakty a vysmieva sa občanom do očí. Verejne pošpinil povesť pána Kisku, len aby sa zmocnil úradu prezidenta.
- Pretože vo volebnej kampani zneužil dobromyseľnosť 9O-ročného kardinála Korca, verejne sa tým chváli, len aby získal hlasy veriacich katolíkov.

- Pretože riadi vládu podľa pokynov mafie, ovláda parlament, chorého prezidenta, Ústavný súd, Najvyšší súd, GP.
- Pretože ani "bohovi" nedopustil, aby sa predsedom Najvyššieho kontrolného úradu stal kandidát opozície, čím dosiahol, že sám rozhoduje o najzávažnejších otázkach a sám seba aj kontroluje.
- Pretože šéfom jeho poradného zboru je bývalý ideologický tajomník OV KSS v Topoľčanoch súdruh Fajč a všetko, čo spolu páchajú je prísne tajné.
- Pretože vo funkcii prezidenta chce zachovať takú "jednotu," že bude podporovať všetko, čo navrhne "jeho" vláda a parlament, ktoré nepodliehajú verejnej kontrole, čím zabetónuje súčasné tragické položenie celej spoločnosti. Občan je iba akási príšera, bez práva na ochranu zo strany štátu, žije z ruky do úst a nikto mu nedáva nádej na slušnejší a pokojný život.

Nech nás Pánboh ochraňuje pred takým prezidentom.
 
Hodnoť

 

som rád, že aj redakcia SME poukázala na fakt, ktorý si musel všimnúť každý súdny divák:

"Erik Tabery, šéfredaktor Respektu: Debata na STV s kandidáty na slovenského prezidenta je v mnoha ohledech zajímavá. Ale moderátoři se podle mě dopouštějí naprosto zásadního nefér postupu, když nechávají jako prvního vždy odpovídat Kisku. Pak si Fico v klidu počká a první část jeho odpovědi věnuje útoku na Kisku a následně si řekne, co chce. To nejsou rovné podmínky."
 
Hodnoť

Pán Kiska ma ani tento raz nepresvedčil

Myslím, že včerajšia debata ukaza dosť výrazný rozdiel v kvalitách jednotlivých
kandidátov. Jeden hovoril rozumne, štánicky, profesionálne a k veci ,
druhý zjavne len opakoval naučené odpovede a bezobsažné frázy,
ktoré mal namemorované . Roziel v kvalite kandidatov sa práve v tejto
poslednéj debate prejavil vypuklo a markantne. Pán Fico
ma definitívne včera presvečil, že je ten javhodnejší kandidát
na úrad prezidenta Slovenskéj republiky .
Nemám v umysle tu dopodrobna analyzovať priebeh debaty, to by bolo
na dlhšie a nevyznelo by to pre pána Kisku lichotivo. Tymto som
len chcel vyjadril svoj osobný názor a to na základe môjho videnia
a vnímania a to nie len prezidenských debát .
 

 

a počuj, že sa tebe ten "pán Fico" aj tak trošku páči ako chlap ... troška, ne? ... ked on tak rozumne hovori .. tak štáátnicky ... plagacik na stene je?
 

nekrm

trola
 
Hodnoť

Ja mám jasno..

Volím Kisku, len škoda, že:
na Ficove dookola omielané: „Neútočte na vládu. Ak chcete niečo zmeniť, založte stranu, vyhrajte tak ako my voľby a možte niečo zmeniť. Ako prezident totiž nič z toho čo sľubujete, nemáme ako splniť,“ Kiska mal reagovať jednoducho: „Práve preto nechápem, že práve vy sa tým prezidentom chcete stať. Ste to práve vy, ktorému ten mandát voliči dali a vy teraz chcete zradiť ich dôveru? Veď vás zvolili, vám verili, aby ste priniesli zmenu k lepšiemu, vám tu možnosť dali a aj tak ju nevyužijete a chcete sa stať prezidentom, ktorý už takéto možnosti mať nebude?“ .. škoda.. nevadí, naša rodina volí Kisku, ktorý sa podľa môjho názoru neopakoval o nič viac ako Fico. A o to vlastne vôbec nejde, je predsa logické, keď sa v diskusných reláciách dávajú rovnaké otázky len inak naformulované, že je tá odoveď vždy rovnaká.. snáď by to nemalo byť inak...
A tak už len na záver, veď opakovanie je matkou múdrosti: politický naháč od minúty 6,30
https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť

Klamár, demagóg, populista - Fico

Pred volebnou kampaňou som vedel o scientológickej cirkvi akurát to, že také čosi asi je, lebo o Tomovi Cruisovi som čítal, že je scientológ. Robert Fico však svojimi fundovanými odbornými a zaručene pravdivými znalosťami o scientológii prebudil vo mne zvedavosť. Preto som si začal overovať jeho tvrdenie:

...k tejto nebezpečnej sekte, ktorá je v Nemecku zakázaná...
http://www.webnoviny.sk/prezid...

JE TO BOHAPUSTÁ LOŽ, Fico klamal! Scientológovia v Nemecku v pohode pôsobia, zakázaní nie sú. Akurát príslušné najvyššie orgány rozhodli, že cirkev Scientology-Kirche Hamburg e.V. nie je náboženská organizácia v zmysle nemeckých zákonov, pretože činnosť organizácie má ekonomické zameranie. http://sk.wikipedia.org/wiki/S... Nemecké súdy však v 40 prípadoch uznali scientológiu za náboženstvo http://www.scientology.cz/scie... Ďalej som už neoveroval... Stačilo mi.

Zaujímalo ma tiež, prečo nie sú scientológovia na Slovensku zaregistrovaní ako cirkev. Nuž, LEN PRETO, lebo na zaregistrovanie potrebujú podľa zákona 20 000 čestných vyhlásení plnoletých ČLENOV slovenských občanov, a ich je na Slovensku len čosi vyše 2000.

V tejto súvislosti je zaujímavé, že bahaisti, ktorých je na Slovensku len okolo 200, sú ako cirkev registrovaní. Ako je to možné? Nuž, LEN PRETO, lebo v čase, keď boli zaregistrovaní platil zákon, že potrebujú podpisy 20 000 SYMPATIZANTOV, nie členov. A oni to stihli týždeň pred zmenou zákona. http://www.sme.sk/c/3261507/ba... A prečo píšem o bahaistickej cirvi? Nuž preto, lebo Ficov syn navštevoval školu spätú s bahaistami A jeho tatko platil bahaistom mesačné školné namiesto 890 €, len 89 €. Že vraj štipendium ;o) http://www.cas.sk/clanok/13210... Ak by som prevzal Ficovu rétoriku, tak Fico pozná bahaistov, stretáva sa s nimi a je preto sám bahaista.

Fico sa tiež vyjadril, že že Andrej Kiska klame, keď tvrdí, že nie je scientológ, nestretáva sa s nimi a nepozná scientológov.http://www.aktuality.sk/clanok...

JE TO ZÁKERNÁ a PODLÁ Ficova DEMAGÓGIA. Vysvetlím na vlastnom príklade. Nepoznal som žiadneho eštebáka, ani som sa s eštebákmi nikdy nestretával. Bola to pravda. Odprisahal by som to na zdravie mojich detí. Keby som odpovedal, že poznám eštebákov a stretávam sa s nimi, klamal by som. Potom však prišla chvíľa, keď som sa dopočul, že môj dlhoročný kamarát z detstva bol agentom ŠtB. Overil som si to na stránkach ÚPN a bol som zdesený. Bola to pravda a po tom poznaní už nemôžem hovoriť, že nepoznám eštebáka a nestretával som sa s ním, lebo by som klamal. Kiska sa dostal do podobnej situácie. Hovoril pravdu, ktorú zákerný demagóg Fico prekrútil. Preto rád a s čistým svedomím pôjdem ja aj moja rodina voliť Kisku.
 
Hodnoť

Amorálna žumpa Zlepenca

pení vo všetkých diskusiach SME. POstihla ich selektívna strata pamäte, nič z toho ako neschopne vládli a rozkrádali si nepamätajú.Ich argumentácia začína akončí iba nechutnými nadávkami bez dôkazov.Priam okato ztoho vykúkaich naštvanosť na to že Fico im zobral lukratívne úradnícke fleky a možnosť korupcie..Úbohé Slovensko keď sa dostanú k moci.

Ale teraz ku Kiskovi: Mladý inžinier v žiadanom odbore elektrotechnika, neúspešný adept na vstup do KSČ vo svojich 19-tich rokoch, syn učiteľských komunistických kádrov. (Otec úspešný manažér za KSČ v oblasti školstva na okresnej úrovni.) sa dostane do USA, kde mal pravdepodobne rodinu, lebo inak by sa tam nedostal pracovať. (To znamená, že jeho rodičia, verní komunisti, museli pravdepodobne tajiť rodinu . Dnes Kiska vychvaľuje svojich rodičov ako poctivých katolíkov, ktorí sa vždy modlili). V USA UMÝVA riady a okná (v čase keď je v USA boom v oblasti počítačov) , neprerazí a vracia sa domov a naraz rozbieha byznis v oblasti spracovania a predaja výrobkov z drahých kovov na celom území Slovenska. HOSANA stal sa zázrak..a potom bez skúseností v tejto oblasti rozbieha biznis v splátkových firmách (mimochodm doteraz je v ňom namočený v Čechách) , čo je v postate úžernícky biznis, nech si hovorí kto chce čo chce..aj keď legálny. ... Môžte si hovoriť čo chcete ale nie je zralý na funkciu prezidenta (a to opomíjam scientologickú cirkev) Len treba ľutovať obyčajných ľudí ktorí zlepencom a Kyškovi skočiana lep v domnení že Kyška im zabezpečí mzdy a nezamestnanosť ako na Západe, nulové dane, nukové splátky za hypotekárne úroky, bezplatnú vysokoúrovňovú zdravotnú starostlivosť, vysoké dôchodky, odchod do penziev 50 rokoch , nulovú korupciu, atď.. Verte že keď sa dostane ON a Zlepenec k moci budú to mať obyčajní ľudia ešte horšie než za Fica, pretože Fico aspoň hovorí o sociálnom štáte zatiaľčo Zlepenec im ukáže figu borov a nadá do sociek...Dopadnú ako po oslave Kyškových volebných výsledkov , tí IN sa budú topiť v šampanskom a žrádle DNU a oni budú zbožne čakať na svoj IDOL hladní na chodníku.
Na Slovensku, sa masívne rozkrádalo od roku 89..za Fica už v podstate nebolo a nie je čo rozkradnúť ale pravicoví bolševici tu híkajú o rozkrádaniach galaktických rozmerov (majúc maslo na hlave a s myšlienkou že všetky svoje svinstva sa zabudnú alebo ich zvalia na Fica). Tu sa argumentujetým aby sa nekumulovala moc. Ale kumuláciaje aj na Západe bežná vec . Žiadny americký prezident s inapr. neodpustí aby trebárs do Najvyššieho súdu nenominoval sudcov rovnakej orientácie a vôbec ho nezaujíma či je tam porušená rovnováha medzi konzervatívcami a liberálmi..a to je sudca najvyššieho súdu volený na doživotie!

Ale v jednej veci ďakujem Kyškovi. Presvedčil ma že USA nemôžu byť taká úžasná krajina ako to líčia..pretože keď už aj náš prezidentský kandidát z tadial zdupkal , tak to v USA nebude také kóšer..
 
Hodnoť

Prezidentsky duel Robert & Andrej

Andrej daroval znacnu percentualnu cast svojho celozivotneho prijmu na Dobreho Anjela.
Je mudry a sikovny obchodnik.
Vedel zjednat velkoobchodnu zlavu od slovenskeho vyrobcu,
zarobil na rozdiele maloobchodnej a velkoobchodnej ceny.
Neskor poskytoval obyvatelom sluzbu predaja na splatkovy kalendar,
zarabal na urokoch ako nebankovy subjekt.
Robert uviedol hospodarstvo do akeho takeho sucastneho vykonu,
urobil vela krasnych recnickych socialnych prejavov.
Ako spravny socialista si zivo pamata,
ze za cias socializmu existovala statna banka,
ktora cely svoj vynos z urokov z uverov davala do statnej narodnej pokladnice,
preto bolo dost penazi na vsetko.
Dnes vsak slovenske komercne banky svoj vynos z urokov z uverov davaju do vrecka majitelovy banky, jednotlivcovy.
Konkurencnu statnu banku sa po roku 89 nepodarilo obnovit.
Co horsie, stat si poziciava z komercnych bank.
A ked stat nevladze splacat nacas,
tak majitel banky posle na stat exekutora,
ktory zabavi statne pozemky, lesy, atd.
 

<< < ... 17 18 19 20 21 22 23 24

Najčítanejšie na SME