Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kirgizská vláda oficiálne uznala výsledky referenda na Kryme (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Výsledky referenda

by malo uznať i Slovensko.
Ak by SR viedla nezávislú otvorenú zahraničnú politiku a zohľadňovala názory a záujmy občanov Slovenska, tak by výsledky referenda na Kryme a právo občanov Krymu na sebaurčenie uznala medzi prvými.
Pokiaľ sa však ako kolónia USA a Bruselu musí riadiť len výlučne nariadeniami svojich Bruselských pánov, tak je prirodzené, že Krymské referendum uznať oficiálne nemôže.
Zakázali nám realizovať nezávislú a suverénnu zahraničnú politiku. Tí, ktorí nás dnes z Bieleho domu a Bruselu riadia nám nedovolia ani myslieť si niečo iné, ako to, čo je v ich imperiálnom záujme.
Nech žijú okupanti a zločinci. (Juhoslávia, Afganistan, Irak, Líbya, Sýria .....a.t.d.)
Nech žije Brusel.
S EÚ a NATO na večné časy a nikdy inak.
 

 

Vizitu ste už dnes mali? A ranné lieky si zobral? Teplotu si nemal? A lež pokojne, aby ťa pán doktor a sestričky nehrešili.
 

RE dlhonec No a ty vieš aj niečo

k článku, alebo iba hlúposti vieš písať. Ja som rád že Kirgizsko uznalo výsledky referenda. Rusko nie je také osamotené ako to píše SME. Čína tiež neprotestuje a ani sankcie na Rusko nechystá. Takže aj Čína súhlasí. Referendum je najdemokratickejší spôsob riešenia osamostatnenia či zmeny hraníc. V referende na Kryme sa zúčastnilo 83 % oprávnených voličov a z nich až 96,7 % hlasovalo za pripojenie Krymu k Ruskej federácii. EÚ by mala takéto referendum uznať, lebo keď ho neuznáva, tak ukazuje že EÚ nie je demokratická, lebo referendum je vrchol demokracie. Krymčania jasne v referende ukázali že nechcú žiť v Ukrajine a že sa chcú pripojiť k Ruskej federácii. Svet by mal rešpektovať vôľu ľudu vyjadrenú v referende.
 

 

Zažívali sme demokraciu v ruskom podaní viac ako štyridsať rokov a dobre vieme, čo je to za "demokraciu". Tomu "demokratickému" referendu na Kryme veria akurát len takí, ako si ty a tebe podobní.
Honorár berieš z ruského veľveslanectva alebo od ruskej tajnej služby?
 

 

Pripajam sa k nazoru. Ludia sa sami rozhodli kam chcu partit, tak nevidim dovod, preco im to zakazovat. Urcite lepsie ako ked sa v EU rozhoduje o nas, bez nas.
 


Najčítanejšie na SME