Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Putin je späť. Ukrajina mu vrátila rekordnú popularitu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

Na inom mieste...

...som dnes napisal, ze Rusi su dost primitivny narod - teda spon vacsina z nich...a teraz v plnej miere potvrdili moje slova - staci, ze sa zacnete chovat ako primitiv, diktator a napinat svaly ako pubertiak a mate vyhrane...ale co cakat od naroda opilcov...
 

....

Pekne yntelygentne si to napisal..
 

Ja len ze clanok..

..trocha dost manipuluje.

Tak najprv novinar napise ze: protivládne protesty boli proti zmanipulovaným parlamentným voľbám.. (hmm...ako jednoznacne..)
Putin vtedy ziskal 64%

...a potom napise ze:
Po návrate do Kremľa jeho popularita klesla, najvyššie sa pohybovala okolo 60 percent.

Tak teda boli zmanipulovane alebo nie, ak aj prieskumy ukazuju priblizne rovnaku popularitu?
 

pravda je iná:

Obama požiadal Moskvu o okamžité stiahnutie vojakov z Ukrajiny.
Putin zatiaľ nereagoval, lebo vytvorenie zoznamu odkiaľ všadiaľ by mali USA stiahnuť vojsko potrvá ešte nejaký čas.
 

 

Pomoc uz je na ceste: systém tranzitních plynovodů přejde do vlastnictví americké společnosti Chevron a metalurgické kombináty budou muset předat 50% svého vlastnictví německé společnosti Ruhr. Uhelný průmysl Donbasu přejde finské dceřiné společnosti Ruhr.

Podle slov Kovitidiové, Kyjev také slíbil, že na Ukrajině budou umístěny prvky amerického systému PRO a vojenská letecká základna USA.
 

 

tak tuto kacicu som tu za posledny tyzden videl uz niekolkokrat, len sa ju este nikomu nepodarilo dokazat. mohol by si byt prosim prvy?
 

Merkelovej stačí pripomenúť,

že terajšie usporiadanie sveta a nárast Sovietskeho Zväzu na supermocnosť majú na svedomí práve jej predkovia :(
Lebo dejinným faktom je, že WWII nerozpútal Východ, ale Západ a to konkrétne Nemecko, aj keď sa stále chce zbabelo maskovať za nejakých nacistov. Nájdu sa síce konšpirátori, ochotní tvrdiť, že Hitler jednal v sebaobrane - faktom ale je, že Hitlerov program bol vďaka jeho knižke Mein Kampf detailne známy (bol to mimochodom jediný politik, ktorý jasne povedal, čo chce urobiť - všetci (včítane Stalina) to čítali - a on to potom aj urobil - takže pre nikoho neexistuje ospravedlnenie, že "nevedel", čo sa bude diať - od Židov, cez Roosevelta až po Churchilla). Zachovalo sa pritom dosť historického materiálu z ktorého je jasné, že Hiter bol Nemecko a Nemecko bol Hitler. Nacisti boli len organizačné usporiadanie a tých ktorí boli skutočne proti, bolo tak mizivo málo, že sú štatisticky zanedbateľní :( Hitlera spočiatku nadšene podporovali dokonca aj židia a až po prvých pogromoch im začalo dochádzať, že to asi nebol najlepší nápad. Medzi mládežou bol populárny ako neskôr Beatles a jeho mladé fanynky sa chovali presne rovnako. OK - akceptujem, že možno argumentovať tým, že jeho popularita vyrástla na tom, že odstraňoval krivdu Versaillskej zmluvy. Ale tá zase len riešila problém spôsobený znovu tými istými Nemcami, len o jednu svetovú vojnu skôr :(
No a pani Merkelovej by som ešte pripomenul, že Putin Sevastopol nerozstrielal na prach - to spravili bohužiaľ práve Nemci, najväčším kanónom všetkých čias (DORA - kaliber: 800mm, dostrel: 47km, hmotnosť: 1350t, dĺžka hlavne: 32m (ako 11 poschodový panelák), hmotnosť granátu: 7t (ako 3 plne obsadené VW Touareg), priebojnosť: 7m železobetónu) na svete, ktorý vyrobil na objednávku pán Krupp (ešte sa nekamarátil s Thyssenom) pre Hitlera ...
Takže DDR Merkelica (jej rodičia ušli zo Západu na Východ :) tak akurát môže Putinovi povedať: "prosím nerobte na Kryme to čo my" :(((
 

Nemecká kancelárka

Angela Merkelová, ktorá s Putinom rokuje najintenzívnejšie, v utorok pred poslancami svojej strany CDU vytkla ruskému prezidentovi porušenie princípov povojnového usporiadania sveta.

Pokiaľ si dobre pamätám, tak podľa povojnového usporiadania patril Krym Rusku.
Súdružka y NDR by si mala zopakovať dejepis.
 

 

Jasne a Slovensko bolo podla povojnovych principov usporiadania sucastou Ceskoslovenska a to v predmnichovksych hraniciach, teda aj Podkarpatska Rus bola pravne sucastou Ceskoslovenska, aj ked ju okupovali sovietske hordy. Takze podme anektovat Cesko a Podkarpatsku Rus :-)
 

Iba ?

Veľká Morava predsa siahala ďalej! Keby nebolo rôznych bojov a vojen - má takú rozlohu doteraz. Žiadajme historickú spravodlivosť :-)...:-)...:-) !!!
 

Mihole

protiruskej úderke to zbytočne budeš písať :D . to je pre nich ako pre býka červené súkno :D . Je tých vecí viac, avšak podstatu si krásne vystihol. Lebo aj Stalin čítal Main kampf, avšak veril paktu Molotov- Ribentrop. Hoci sa mohol poučiť na tom, čo Nemci urobili s mníchovskou zmluvou. Nepoučil sa. Avšak Putin jedná s rozvahou a nechce dopustiť, aby sa opäť stala tá situácia, že Západ vrhne Rusko do víru vojny a Rusi na to nebudú pripravení. V každej spoločnosti je normálne, že silný vodca má obdiv a podporu národa. Ak by sa taký javil Obama, tak by ho Američania tiež zbožňovali. Ináč medzi nami, sa divím, že tento článok nepísala odborníčka na Rusko a jeho politiku Petra Procházková :D . To by ten článok ináč vypadal :D . S pozdravom- antika
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Mihole, Mihole, nie kazdy sa musi hanbit za svojich predkov.
 

Problemom je

ze vsetko o Hitlerovi, Mein Kampf a vsetkych detailoch nemeckeho priemyslu pocas WW2 vies preto, ze to su tvoje modly, po veceroch si citas prave tebou uvedene dielko.
 

 

Tovarisc plukovnik, dosla vodka?
 

toto ma potesilo

+++++
 

 

Presne tak, nech vsetky zbombardovane krajiny, a krajiny kde bzucia zabijacke drony porozpravaju o anexii USA
 

Sluzia SK-ŠTB/oligarchovia Putinovi ?

Komu slúži Fico ? Kto vydiera Fica ?
Putinovi predchodcovia vyhladovali pred vojnou 7 mil Ukrajincov,
po vojne zabíjali našich šsl. spoluobčanov včetne gen.taj.KSČ R.Slánského ,Gottwalda-CSR - prezidenta tiež otrávili povodne v Moskve ,ďalšieho budúceho prezidenta G.Husáka posielali na smrť podobne ako 3-och nevinných Nitranov/kauza Cervanová/ a to len preto aby zakkryli zverstvá Putinových predchodcov KGB ,ktorá cvičila v r.1976 v Piešťanoch arabských teroristoiv aby dokopali Kaddafiho Libyjcov k nastoleniu socializmu v Libyji,resp. v Afganistane /1979 /,Jemene,Syrii atd.

Predchodcovia Putina ,kriminálnici zo sovietskeho komunistického KGB obchodovali už dávno pred rokom 1989 po celom svete s drogami,prostitrúciou a zbraňami aby takto naakumulovaný kapitál využili po r.1989 v ČSFR v rámci Velkekj,Malej,Kuponovej privatizácie na udržanie si Ekonomickej moci po KGB plánovaných prevratoch v r.1989 cez zriaďoavnie tzv. "demokratických" červenomodrých pravolavých strán držiac politic. za gule resp. vydierajúc ich..cez Nahrávku s Hlasom..

Pravou rukou Putinových KGBákov na Slovensku sú pravdepodobne Lexovci,Penťáci,gen.A.lorenc,Bystrozraký s Váhostavu sLOVOM všetcia oligarchovia ktorí držia Fica,Gašparka,Pašku s a 83 Kolesíkov za gule a Laššákovú za PALEC....

Táto SK Smerácka banda je PRIAMO podriadená Putinovým KGB oligarchom a KGB mafiánopm a pravdepodobne odvádza im % -á z Mýtneho tendra,Emisného kšeftu,predraženáho Zimn.BA štadiona,Tiposu podobne ako Janukovyčovi ludia odvádzalu Janukovyčovi a ten následne Putinovým KGB oligarchom.
Vo štvrtok o tom hovirili v Repoorteroch ako UA colník z UA/SK hranice odovzdával obr. finanč.čiastky Janukovyčovým luďom
Rusi /predtým Sovjeti /-Putinovi predchodcovia napr. Zorin s Lichačevom / vid ČT seriál "české století " / zabíjali v ČSR tých istrých ludí, ktorých predtým týrali nacisti : čs.letci,Milada Horáková .NMašín starší s manželkou atd.
Tí istí čo kolaborovali s nacistami vtedajší SK gardisti,arizátori por .1948 si prrzuli gest.čižmy a obliekli si ŠTB/KGB plášte..to boli dedovia mnohých dnešných Smerákov a preto ich býv.ruské KGB/ dnešné FSB riad. Putinom/ vydiera a drží na poslanec. a vládnych SK funkciách....

Je ešte neikto na pochybách,že udalosti z roku 1989 boli pod kontrolou vtedajších komunistic. tajných služieb KGB,ŠTB,Securitatea a p. ?

A že tieto bývalé komunistic.tajné služby / dnes dislok. aj v SK finanč.skupinách / si udržiavajú vo Východ. europe zásadný ekonom.vplyv a Moc
Ved v kontexte udalostí na Ukrajine a následne na Kryme / zohladnujúc aj našu Gorilu,emisie,mýto,nástenku,Tipos ,jachtu atd. / vytvárajú krásnu mozaiku o tom kto skutočne vo východnej Europe / hlavne ekonomicky / vládne...a kto drží Fica,s Gašparkom za gule cez Nahrávku s Hlasom podobným resp. strelbou v polovn.revíre.. ..
...a kto silou mocou potrebuje aby Fico v pozícii prezidenta garantoval nevymenovanie GP-om resp. predesedom NS-u resp.US.-u nezávislého,nelojálneho človeka..

Táto oligarchisticko/slovensko-ruská Moc sa potrebuje istiť a je zhrozená,že Ficovi klesajú preferencie....preto tie štvavé letáky proti Kiskovi...
 

 

Joj chlape, ty musis byt ale ***** Tolko tem spojit do jednoho prispevku. A vysledok ziadny, len chaos.
 

centuria

pekne si sadkaj, navar čajík na nervy, pekne si to v hlávke urovnaj, daj si do šuplíčkov jednotlivé témy a skús trochu k veci.. ešte pozri, či za dverami nie je KGB, alebo MOSAD, možno aj CIA..
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME