Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poslanci rozvinuli tibetskú vlajku, Čínu vyzvali na dialóg s Tibetom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

No ved to.

Na Cinu kvoli Tibetu neuvalil embargo nikto?
 

fakt

"Embargo na vývoz zbraní do Číny bolo prijaté v roku 1989. Európske spoločenstvo tak zareagovalo na masaker na námestí Tchien an men v Pekingu."
 
Hodnoť

 

Aspoň je vidieť aké starosti majú naši poslanci- s Tibetom Ćinov Rusmi, ukrajincami atď.
A čo tak vyvesiť niekoho, alebo niektorých tu u nás na Slovensko- ficovej džahamírie?

Btw. a naších pos1ancov netrápi, že Vaho-štb-av ešte stál neuhradil faktúrťy a ľudia- robotníci nedostali mzdu už možno 2-3 mesiace. Ak smečkári sú nejak ticho- žeby púred búrkov. Ale to nie, su pos°raní tak ako všetci
 
Hodnoť

niekde

vedia silnejšie vyjadriť názor na bezprávie..
vlajku-dnes-v-cesku-vyvesily-stovky-mest-a-desitky-skol-1dp-/zprav y-domov.aspx?c=A140310_191817_ln_domov_ele
 
Hodnoť

dobré !

a ten zoznam poslancov - Martin Poliačik (SaS), Peter Osuský (SaS), Ivan Mikloš (SDKÚ) a František Šebej (Most-Híd) - to je ešte lepšie. Až to niekedy núti človeka uvažovať, či sú ešte vôbec niekedy títo takzvaní experti pri zmysloch. Nejak mi tam ešte chýba Hlina a Mezenská. Čo mali výpadok ?
 

 

Je to na zamyslenie, že len tak málo poslancov (o smeráckych starostoch radšej nepíšem) si túto udalosť pripomína. V Česku sa k Tibetu stavajú inak:

"PRAHA 10. marca (WEBNOVINY) - Radnice miest, obcí a jednotlivých obvodov v hlavnom meste Praha si v pondelok na svojich úradoch vyvesia tibetskú vlajku. Symbolicky si tak pripomenú 55. výročie protičínskeho povstania v Tibete, pri ktorom zomrelo najmenej 80-tisíc Tibeťanov.
Podľa serveru Tibinfo.cz sa k akcii pridá 583 českých obcí, miest, mestských častí, magistrátov či krajov. Medzi nimi sú hlavné mesto a jeho jednotlivé mestské časti, Brno, Dečín ako aj viaceré menšie obce. Tibetskú vlajku na svojich budovách bude mať tiež 96 škôl, a to ako základných, tak stredných. Pridajú sa ale aj Univerzita Pardubice a Masarykova univerzita v Brne. "
 
Hodnoť

 

Odhliadnuc od histórie, anexia a "darovanie Ukrajincom samotným Ukrajincom", predstavte si referendum v Tibete, prípadne v Tatarstane, západ by tiež kričal niečo o sankciách, nedodržiavaní medzinárodného práva a protiústavnosti v Číne, prípadne v Rusku?! :-( Už vôbec tu nechcem motať Kosovo a iné, myslím si, že netreba :-( Je mi na zvracanie :-(
 
Hodnoť

Co tam nasho bolsevika premiera

po nejakom Tibete? On obdivuje cinsku fasisticko-komunisticku stranu a jeho cielom je na Slovensku nastolit take pomery ako su v Cine.
 


Najčítanejšie na SME