Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ruská elita o Kryme mlčí a vyčkáva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

.

Ten minister vyjadril svoj nazor. Ten nazor je rovnako relevantny ale rovnako nepodlozeny faktami ako tvrdenie, ze to boli vladni ostrelovaci.
 

Procházková, super počteníčko

Napriek tomu názor, že za to môže Janukovič je nespochybňovaný, tvrdo presadzovaný presstitútkami a antiruskými diskutujúcimi. Nik ani minútu nepochuboval, že za to môže Janukovič (a jeho policajti ktorí sa nechali mlátiť, zapalovať, média nezisťujú koľko ich bolo pri tom zabitých), za ktorým stojí Moskva, Putin a teda za všetko môže Putin a jeho záujmy svetovej zľomoci.

Dni, týždne, mesiace protiruskej kampane, bojkotovať olympiádu, lebo LGBT sa nepáči že nesmú propagovať homosexuálne praktiky medzi detmi a mládežov od 0 do 18 rokov.

Obama na olympiádu vyslal špeciálny tím LGBT športovcov, ale sám ju bojkotoval. Z médií sme sa dozvedeli ako tam nič nefunguje, nemajú tam žiarovky, nič nie je hotové.
Ale to že športovci si organizáciu veľmi pochvalovali, všetko bolo tiptop, ani to že pri tak obrovskej akcií nebol žiaden teroristický útok aj keď sa islamisti vyhrážali a urobili niekoľko "ochutnávok", odmietli Obamovu pomoc pri organizácií a napriek tomu Soči športovci hodnotia ako jednú z naj olympiád, to presstitúcke média ignorujú.

Neviem sa dočkať doby keď to utíchne a z protiruských diskutujúcich sa opäť stanú bojovníci za práva LGBTI. Doteraz ak nebol aspoň jeden článok denne o LGBTI problémoch na sme.sk, ako keby sme nežili. Ukazuje sa, že až na mňa nikomu nechýbajú.

Na Kryme presstitútky nehlásia žiadne masové nepokoje, žiadnych mŕtvych, sem tam zahlásia že ľudia tam majú Ruské zástavy, vykrikujú Russia, Russia. Žiadne rabovačky, zapálené domy. Jak som počul v TV, je to najväčšia kríza 21. storočia. 0 mŕtvych, obyvateľstvo na strane okupantov. Toto USA ani EÚ strašne dlho nezažili.

Názor bývalého vysokopostaveného úradníka bývalej antikomunistickej vlády USA, ktorý na sme.sk nehľadajte http://www.hlavnespravy.sk/rus...
Nie všetci amíci sú proti Putinovi. Je mi smiešne ako sme.sk označuje špeciálne niektoré média ako proputinovské (= nedôverihodné) ale úmyselne si vyberá zdroje informácií tak aby zapadal do toho čo nám chcú vsugerovať ako realitu. Jedna strana konfliktu má 99% času, ta zlá je rada ak vôbec nejaký názor od nich uvidíme.

Petra Procházková. Nejak je mi to meno povedomé. Nemá náhodou manžela moslima silno protirusky orientovaného, nebolo tam vyhostenie z RF pre podozrenie napomáhaniu terorizmu? Človek v ohrození, Praha 2011, razia Českej polície z rovnakého dôvodu?

12.05.2011
Nezisková organizace založená roku 1992 působila v Čečensku v letech 2000 až 2005, kdy byla vykázána poté, co ruské bezpečnostní složky oznámily, že v ženském středisku založeném touto organizací byly objeveny zbraně a falešné dokumenty určené pro čečenské radikály. http://www.ceskapozice.cz/domo...

27.1.2014
Česká “neziskovka” placená Georgem Sorosem, Americkým Ministerstvem zahraničí, Českým Ministerstvem zahraničí a organizacemi, kolem kterých se motá CIA, spustila kampaň proti ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi. Kampaň zvaná “Utajené disciplíny” znázorňuje porušování práv v Rusku.
 

 

Veľmi veľa Slovákov si potrebuje naštudovať jeden z najdôležitejších historických dokumentov, ktorý rozhodol o našom osude a inteligencií, ktorú tu dnes prezentujeme v diskusiách.

Volal sa Marshalov plán :
http://sk.wikipedia.org/wiki/M...
http://encyklopedia.sme.sk/c/3...

Vďaka tomuto dokumentu sa 40 rokov "západ" ,ako to rusofíli radi nazývate, vyvýjal, staval lepšie cesty, školy, pracovné miesta atď...
Moja rodina chvalabohu v 1968. "utiekla" do Austrálie, takže veľmi dobre vnímam tie rozdiely a z praxe ich rád porovnám.Pretože nevedeli jazyk, nemali vzdelanie ani nič, ale tá zlá západná Austrália im umožnila aby dnes vďaka ich šikovnosti a slobode dokázali vybudovať jednu z veľmi prospešných firiem.Len si spravte rovnaký scenár u nás, ako by asi dopadli? Áno tí inteligentnejší už odpoveď poznajú.

Lenže pre tieto ruské jednoduché mozočky bude stále každý "agent" západu :)

Takže naštudovať históriu a trošku si ten "zlý" západ porovnať s tým, kam sme sa dostali MY-sovietske satelity.

Viac už písať nebudem zadubencom, pre ktorých je každý prd spiknutie, konšpirácia a zlý západ.
 

Beata simplicitas!

Marshalov plán bol fajn, lenže to bolo pred 70 rokmi...

Keď sme, pred 25 rokmi, do západného "elitného klubu" vstúpili my, tiež sme čakali, že pre nás niekto nejaký "plán" pripraví. Nestalo sa. Čakalo sa, že k nám prídu experti a postavia naše ekonomiky na nohy. Tiež sa nestalo. A odvetdy sa už zmenilo ešte viac - neexistuje už nijaký východný blok ani Sovietsky zväz. Len pár pribrzdených jedincov si stále myslí, že existujú a stoja za všetkým zlom v tomto svete.

Marshalov plán je dokonalou ukážkou, že keď treba bojovať, nájdu sa aj peniaze na "podplácanie" spojencov a vzbudenie závisti u nepriateľa. Keď už bojovať netreba, zrazu sa zistí, že treba šetriť...

PS: je hodne smutné, že hlavným argumentom v prospech demokracie je konzumná spoločnosť. To fakt nemá priaznivec demokracie lepšie tromfy. Žiaľ, nemá.

PS2: neexistujú dobré a zlé krajiny, každý len háji svoje záujmy. A nedávny status quo Slovákom hodne vyhoval. To, o čo sa snaží NATO teraz, nám prinesie len straty. OK, ak nám to niekto splatí novým Marshalovým plánom, tak stíchnem. Ale čosi mi hovorí, že to nikoho ani nenapadne. A napadne len v prípade, že Rusko bude silné. Ak bude slabé, znížia nám platy a povedia, že to bola nutnosť.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Jedného Pastuchu som poznal,

bol predseda uličnej organizácie KSS a býval na Továrenskej v Bratislave. Že by tato, či dedko ?
Ale to je jedno, vyčítať Putinovi komunizmus je tak, či tak asi prejav dosť hlbokej mentálnej retardácie :) To by som skôr vyčítal komunizmus EU, keďže som sa práve dočítal, že vyroba cukru je regulavná kvotami a nie trhom - čo je presne to isté, čo skoro 50 rokov robila všemocná Ústredná plánovacia komisia v zlatej Přaze :)
V prvom rade si treba uvedomiť, že komunizmus nie je ruský výmysel, ale nemecký - lebo ho vymyslel Marx a Lenin ho len spotvoril, keď porušil Marxovu tézu, že komunizmus môže byť úspešný, len ak sa zavedie celosvetovo. Leninov omyl nás stál naozaj veľa :( Vskutočnosti to však ani tak nebol Leninov omyl, lebo o žiaden boj medzi nejakým fiktívnym kapitalizmom a ešte fiktívnejším komunizmom nikdy nešlo. To čo na Západe vládne je totiž diktatúra nadnárodných koncernov, insiderských špekulantov a tej najsprostejšej mafie, ktorá sa však pretransformovala z pouličných bitkárov na businessmanov a právnikov s diplomami z Harvardu, Yale a Stanfordu. Ich hlavným businessom je tunelovnaie štátnych rozpočtov pomocou predajných politkov, ktorých financujú, aby boli "demokraticky" zvolení a mohli tak dohodiť ešte sprostejšie a ešte lukratívnejšie kšefty, až dokiaľ v daňovej pokladni neostane ani len tá diera na dne (Grécko, USA a ostatní do radu). Vedľajším kšeftom je sú najroztodivnejšie schémy v ktorých sú ovčania povinní odoberať ich produkty (od STK, vodomerov a milióna kadejakých certifikácií až po IP a výmeny stále tých istých SW, len so zmenenými ikonami a stále horším výkonom - W2K, WXP, Vista, W7, W8, W9, W10 ...) Slávnak konkurencia ostáva pre zvájomnú likvidáciu malých hráčov, ktorí sa sa srdnato podliezajú s cenami dovtedy, až ostanú ležať na ulici. Spolumajiteľov - čiže spolupáchateľov - systému poznať podľa toho, že ceny vždy iba zvyšujú a zásadne nikdy neznižujú ... Takže podľa toho bezpečne poznáte, či je váš zamestnávateľ vo vydridušskom balíku. No a ak je, tak by ste boli sprostí, keby ste proti systému protestovali (aj keď sa vám ujdú iba odrobinky :) S demokraciou ani kapitalizmom to ovšem nemá nič spoločné - ste proste len vyvolení a máte to šťastie, že môžte slobodne parazitovať - tak ako zatiaľ v každom známom režime väčšia, alebo menšia skupinka budovateľov kultu osobnosti (aj demokracia má kult osobnosti, tak ako aj veda je len iný typ náboženstva :)
Z tohto pohľadu je komunizmus naozaj nešťastná predstava, lebo sa snaží o rovnosť a veľmi naivnú predstavu, že každému podľa jeho potrieb a každý podľa svojich schopností. Ako ti to súdruhovia predstavovali v praxi sme videli na diplomatických predajniach, Tuzexoch, absolútnej prednosti v jazde, ale aj vilách na Slavíne. Pikantné pritom je, že základná bunka spoločnosti - rodina funguje naprosto komunisticky aj v tých najanitikomunistickejších rodinách - lebo len málo zarytých antikomunistov dáva svojim nemluvňatám Nutrolin na úver, po podpísaní biankozmenky a len niektorí z nich nútia svoje deti pracovať rovnako tvrdo ako ich rodičia (ale nepochybne sú aj takí). Takže antikomunistické aj komunistické rodiny poväčšinou fungujú vo vnútri rovnako a naozaj v nich každý dostáva podľa svojich potrieb a každý robí podľa svojich možností. Ba dokonca tam platí aj to, čo malo byť Kultúrnou revolúciu (na ktorú v nável práce s elektrifikáciou, znárodňovaním a rozorávaním celín Sovieti nejak pozabudli a čo Mao zhovadil) - konkrétne, že práca pre spoločnosť sa má stať prvoradou potrebou každého jej člena. To našťastie v celospoločenskom merítku určite nenastalo :)))
 

Sorry za pravopisné chyby,

ale aký editačný program, taký výsledok :( Každopádne to mal byť Nutrilon (po starom Sunar), lebo Nutrolin je ozaj niečo iné.
Nuž ale ako je to s tým nemeckým hospodárskym zázrakom, Marshallovym plánom a biedou komunizmu naozaj ?
Tak v prvom rade, ak sa mi nikoho podarí vykoristiť, zrejme sa fakt budem bohatší, než on. Toto totalita nechcela dovoliť a že jej zákonodarstvo nebolo úplne vadné, vidno aj na tom, že Občiansky zákonník z roku 1964 platí dodnes. Svetová právnická obec rozoznáva 4 druhy práva: zvykové anglické, kontinentálne, socialistické a teologicke. Po 1989 sa socialistické právo stalo objektom intenzívneho štúdia západných špecialistom a mnohé jeho tézy aj proliferovali do západných systémov. Problém je v tom, že vykoristiť môžem aj sám seba, ak pracujem viac než tí ostatní - nútim k tomu aj ich - a oni ma musia z konkurenčných dôvodov nasledovať, hoci mňa to tempo zabije. Čiže vlastne nútim aj iných vyskočiť z okna. To je však nepochybne spoločensky nežiadúce. Iný problém je otrocká práca v iných krajinách, ktoré neboli kolonizátori, ale kolónie a preto nemali možnosť stáť na tej istej štartovacej čiare, ako vyspelejšie krajiny (sem možno nepatrí Česko, ale určite sem patrí Slovensko :( Bežný demokrati si povie, uj s Číňanmi a ostatnými žltými, hlavne, že máme lacný tovar. Lenže potom firmy musia presunúť produkciu tam, kde vyrobia lacnejšie, hoci zisky si delia majitelia sediaci v tej istej krajine, kde ostali aj nezamestnaní po odsťahovaných prevádzkach. Čo roztvára nožnice medzi najbohatšími a najchudobnejšími a vzniká paradox chudobného štátu s astronomickým deficitom (USA) a jeho superbohatým zlomkom 0,01% obyvateľstva. Okrem toho nie každý, kto pracuje pomalšie a nekvalitnejšie to robí úmyselne - nie každého Boh stvoril tak, aby mohol hrať útok v NHL a bez talentu a dispozície sa môže aj dolámať v tréningoch, no absolútne nič nedosiahne :( Majú naozaj tí nezaslúžene obdarenejší (čiže aj dedičia) právo diskriminovať svojich blížnych a okrádať ich o ich spravodlivý podiel toho, čo táto Zem ponúka ? Kým sú plní sily tak sú presvedčení, že hej - keď prídu choroby, staroba, nehody, či bankroty, tak zrazu sa stávajú evanjelikmi sociálnych systémov :((( Peknou ilustráciou tohoto zvráteného rozmýšľania je pán Hryc, ktorý - podľa svojej autobiografie - považoval za správne vyplácať si riaditeľský plat, chodiť na exkluzívne dovolenky na druhý koniec zemegule a voziť sa v A8 - hoci neplatil ani len odvody za svojich zamestnancov, ako sa sám priznal - lebo rádio Twist bolo v strate (no bodaj by nebolo).
Ale kašlať na komunizmus - nechcete ho, tak ho nebude mať - a keď bude chcieť, už bude neskoro. Vráťme sa radšej k tomu Nemecku:
1) ak si aj odmyslím silnejší moment spoločenskej súdržnosti a väčšiu disciplínu (raz som videl dopravnú nehodu v DDR a všetci zúčastnení aj nezúčastnení postupovali tak organizovane a cielene, že som sprvoti myslel, že tam natáčajú nejaký film - to u nás nehrozí ani náhodou :(
2) kam sa podelo všetko židovské zlato a ostatný nenájdený lup z výbojov WWII ?
3) Rusi si žiaden Marshallov plán dovoliť nemohli, lebo kým USA na WWII neskutočne zarobilo (de facto oholilo Veľkú Britániu o všetok majetok, čo táto nazhromaždila za storočia koloniálnych výbojov - bez US potravín a zbraní by sa tento ostrovček veru Wehrmachtu neubránil), tak minimálne európska časť Ruska bola kompletne zničená. Takže pre Amíkov to bola v skutočnosti jediná možnosť, ako hodnotu tých prostriedkov udržať a ešte aj zvýšiť. Ak by ich neboli požičali, následná megakríza by ich totálne zničila ...
 

... 6 stihaciek pristalo na Sliaci

vstupuje do dalsieho kola, to, ze ste mi porusili poslednych 6 prispevkov, hoci doteraz boli ok o tom len svedci, s kym mame na Slovensku do cinenia a vidime, aki jedinci zastavaju tento bordel. Takze este raz. VCERA PO ZOTMENI pristalo 6 bojovych stihaciek pravdepodobne z NATO na letisku Sliac, videl som to na vlastne oci a pokial ma pamat neklame, my disponujeme tak maximalne 2. Kto neveri, nech sa informuje priamo tam. Od slovenskych medii tazko cakat zaujem, ci novin, ci televizie, vsetko je to jedna ruka. Vidno to aj od promptnosti SME preberat bludy, komunikacne kanale boli dopredu nastavene.
Na Slovensku je aplikovana selektivna zurnalistika, ako aj v celom postsovietskom priestore za ucelom demonizacie Ruska a vsetkeho ruskeho len za jedinym ucelom a to manipulacie a indoktrinacie obycajnych ludi v tomto priestore len pre to, aby sa nahodou slovanske narody nespojili. A o to iste ide aj na Ukrajine. O nic ine, ako sme videli, kriza bola umelo vyvolana a ti isti ludia, proti ktorim sa protestovalo, su zase pri valovoch, lebo su to ti isti pritakavaci ako mame aj u nas v parlamente a ludia na vykonnych postoch neurobia nic ine, nez ze rozpredaju Ukrajinu Zapadu a Ukrajinu nechaju ovladnut podobnym mediam, ako je napr. SME. Tu je clanok od profesora z Princetonu, za ktory ste mi zrusili prispevok>
http://www.breitbart.com/Big-P...
Ideologicky cistici diskusii SME mi zrusili poslednych 6 prispevkov, kde som presne o tomto pisal.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ruska armada je na Ukrajinskej hranici my co sme v NATO sa musime pripravit na to ze niekomu prepne.
 

.

a za to im patri velka vdaka... NATO je jedina aka taka zaruka, ze zostaneme v zapadnom civilizacnom okruhu.
 

Vážený 18XYZ,

veď to je len jeho pokus o provokáciu. Naozaj na úrovni autora.

Prosím, pozrite si aj iné jeho "príspevky"...
Takým darebákom by sa niekto mal pozrieť na prsty.

Mám úplne opačné informácie (a z prvej ruky). Na sliačskom letisku sa nič nedeje.
 

 

Len aby Vďaka Západu sme neboli obetovaný pre ich chute ako predvoj. Až potom to pochopíš.
 

Ja mam zase z tajnych zdrojov...

...informaciu, ze v Poprade pristali lietadla schopne niest atomove hlavice...tie vraj dovezu dnes...vraj ich mali viezt kamionmi ale pre mozny strajk kamionistov ich prepravia radsej vlakom...CHA! Som lepsi konspirator ako Ty!
 

 

preberáš správu ktorú sama zdravotníčka vyvrátila a povedala že to bolo interpretované inak ako povedala, ach, to je presne to vaše, propaganda jak to len ide :-) viem si predstaviť že by ste v roku 1968 mávali sovietskou vlajkou a vítali súdruhov z Ruska...
 

...Je celkom možné že zdravotníčke...

...to, ako to bolo, dodatočne vysvetlili chlapci z pravého sektoru...
 

 

to je typické pre vás, proste iba samé domnienky, ktoré si potom v hlave utvrdíte na pravdu, takže tie stovky tisíc ľudí čo protestovali na Ukrajine sú nacisti? to vás až tak vygumovala ruská propaganda?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

domnienky a vyvodzovanie záveru z ničoho, jedine na čom to stálo je to, že lekárka povedala že guľky boli rovnaké, čo potom vyvrátila, plus lekárka nedokáže rozlíšiť guľky, na to treba odborníka z vyšetrovacieho týmu, balistika... však preboha trištvrte zbraní na východe používa rovnaké náboje myslím 7.62 milimetrové náboje... od pušiek, cez poloautomaty až po odstrelovacie pušky, čiže sa dá predpokladať že väčšina ľudí bola zasiahnutá tauto rážou, preto bude na vyšetrovateľoch aby určili z akej zbrane presne tieto náboje vyleteli, dovtedy to bude len fabulovanie...
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME