Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

USA zmrazili všetky vojenské kontakty s Ruskom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Mali

vôbec nejaké vojenské kontakty? Američania nafúkaní a diktujúci svetu svoje pravdy, špehujú nepriateľov aj priateľov. Teraz majú na všetkých západných politikov niečo a tí budú musieť poslúchať. Nepôjdu na G8, budú kričať, vyhrážať sa a ohovárať Rusko a Putina.
Nejedná sa tak ani o UA, ako sa jedná o oslabenie Ruska, aby sa dostali k jeho trhom a nerastnému bohatstvu.
http://despiteborders.com/cate...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

vznikol prvý problém

V stredozemnom mori vznikol medzi vojenským námorníctvom USA a Ruska prvý problém. Ono to tak nefunguje ,že zrušíme to chceme sami zrušiť a čo sa nám hodí pôjde ďalej ako keby sa nič nestalo.

Vznika problém ako prepraviť chemické zbrane zo Sýrie ??? Bez spolupráce a komunikácie medzi Ruským a Americkým námorníctvom to nejde.

Potom by už ostalo len začať vypovedať zmluvy o kontrole zbrojenia , predpokladám ,že sa tak stane vo veľmi krátkej dobe.

Zároveň vo velení obidvoch námorníctiev po prerušení komunikácií vznikli obavy ako riešiť prípadné nedorozumenia.Nedorozumenia by mohli vyprovokovať konflikt medzi vojenským námorníctvom USA a Ruska z nepredstaviteľnými dôsledkami.
Nezabúdajme na to ,že obidve strany sú vyzbrojené jadrovou muníciou.
 
Hodnoť

aj by som to urobil

Tiež by som zmrazil všetky kontakty a žiadal izoláciu pre krajinu ktorá bez akýchkoľvek súdov svojvolne, len na základe nejakého záujmu národnej bezpečnosti zabíja civilistov na opačnej strane sveta, pomocou bezpilotnich lietadiel, dronov.
 
Hodnoť

to znie vaaazne,

uz ziadni dalsi ozrali americki generali v moskovskych bordeloch...
 


Najčítanejšie na SME