Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ústavný súd ešte nepovedal, či bolo jeho odblokovanie pre Čentéša v poriadku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Poprosím znalých o vysvetlenie,

načo nám je takýto ústavný súd? Pochopiť jeho opodstatnenie mi robí veľké problémy.
 

To sme viacerí

Ja som nevedel pochopiť, prečo neriešili podania na Harabina. V prípade uznania viny mohol prísť o talár, ale oni sviniari čakajú kým vyprší prvý trest a až potom začnú riešiť ďalšie podania. ***** taký ústavný súd.
 

 

*****= Použiť na nich zvyšky tráviaceho pochodu
 

 

Podľa uznesenia deviatich prítomných sudcov sa stredajšie verejné zasadnutie pléna Ústavného súdu odročuje na neurčito.
---

Takýto Ústavný súd je nám na to, aby sme mali kam sypať peniaze.
V tomto prípade nám deväť mentálne retardovaných, alebo politicky motivovaných sudcov ukázalo prostredník.
 

Ale no tak!

Keď rozhodovali o zákaze zisku zdravotných poisťovní aj vtedy boli mentálne retardovaní? Či?
 

všetci pojdete do basy vy *****

)))))))

vaš pištík ))
 

vykašli sa na Pištíka

vec je o inom .... ja osobne byť p.Čentéšom tak po tej zlepencovo-cirkusáckej voľbe som spokojný so svojím povolaním a hlavne sa do ničoho nemontujem ... hlavne keď to jeho účinkovanie v sťahovaní a opätovnom prihlasovaní sa do "elitného výberu zlepenca" tiež o niečo hovorí ...enem toľko
.
Dobrú noc Ti prajem
 

 

Budú to odsúvať až kým sa nezmení osadenstvo Sústavného údu. Nová grupa darmožráčov sa bude potom len vyhovárať na tú predchádzajúcu. Typické pre oportunistickú justičnú guberniu.
 

 

...tu na SME je článok o bývalej súdružke ministerke "spravodlivosti", ktorú za odmenu posunuli na sudkyňu ústavného súdu,..takže tak to tam vyzerá, ako v Sústavnom úde :)
 

cicikov.

Že načo nám je sústavný úd?
No predsa slúži ako koberec, pod ktorý môžu spolu skorumpovanými a zločinnými politikmi, ktorí si tam svojich bielych koní dosadzujú zamiesť svoju špinu za nechtami a maslo na hlave. Ďalej slúži ako legalizátor mocenských kšeftov a na odstavenie persón, ktoré by mohli narušiť istoty politickej mafie.
Potom je tam na to, aby z ústavy svojvoľnými výkladmi urobil z čistého toaleťáku recyklovaný.
A ešte je dobrý nato, aby nám mohli sociálni inžinieri, budovatelia istôt pre eštebácku oligarchiu vytiahnuť z vreciek ďalšie lóve.
Ale v podstate, keby takúto "potrebnosť" vykazoval iba sústavný úd, tento chorý prvok, žili by sme si ajko prasce v socialistickom raji.
Lebo tvoja otázka by sa dala z tých istých príčin rozšíriť na ďalšie. Načo nám je prezident, súdnictvo, prokuratúra, polícia pomáhajúca a chrániaca zločin a aj politici, ktorí si riešia svoje kšefty namiesto potrieb občanov.
A v sumáre by otázka mala znieť, načo živiť takýto štát, načo nám je a slúži.
Správnou odpoveďou je, na nič a na jedno, presne ako sústavný úd.
 
Hodnoť

ústavný súd ako v Sudáne

novela zákona o organizácii Ústavného súdu bola schválená veľmi expresne, bezhlavo, a len smerákmi, je to vysoko účelová novela s cieľom konečného riešenia veci Čentéš, v jeho neprospech.
Smeráci sú majstri v ohýbaní zákonov a pošliapávaní Ústavy ale tu mali ešte aj pomocníka a lokaja, volá sa GAšparovič, ktorý opakovane podával účelové námietky ( niektoré bez dôvodov ktoré neskôr doplnili ...) proti niektorým sudcom, hoci neprejednávalo sa porušenie ústavných práv Gašparoviča, ale práve on, podľa Čentéša, porušil jeho ústavné práva ktoré uviedol. Gašparovič ani nemal prečo podávať námietky zaujatosti a ak ich podal, tak mali byť odmietnuté ako nedôvodné až podané neoprávnenou osobou. Ale sme na Slovensku, kde Fico povie Macejkovej : " bude tak a tak rozhodnete ÚS " a je to vybavené, problém pre Macejkovú a ďalších prisluhovačov nastáva - nájsť spôsob a dôvody aby splnila priania.
Ústavný súd je v niektorých veciach " problém " pre Ficové záujmy, predstavy a istoty, lebo diktatori vo všeobecnosti nemôžu rešpektovať zákon, to len naoko sa hráme na demokraciu, v skutočnosti každý diktátor pretaví svoju vôľu do podoby zákonného paškvilu ktorý je zjavne v rozpore s Ústavou. Tak funguje moc v Bielorusku, Janukovyč už emigroval z Ukrajiny, Ficov vzor Kaddáfi bol zlynčovaný... Diktátor tvrdo vládne ale skončí zlé, skôr alebo neskôr. Na Slovensko už prišiel čas zúčtovať s diktatúrou pokrytecky nazývanou demokracia.
 

Prečo

urážaš Sudán?
 
Hodnoť

Sudcovia

maju rozhodovat a nie odrocovat. Za to su plateni.

Asi im asi treba odrocit vyplatny termin, aby pochopili co je ich pracou.
 

Áno.

A odročiť im ho na neurčito.
 

 

Pre sudcu na Slovensku je výplata len vreckové.
 
Hodnoť

Na cele ustavneho udu Macejka

Gasparkova studentska frajla lesticka jeho fujari vyletela do vysin najvyssieho udu cez ***** ds a bude tam este pekne dlho ak Frco obsadi hrad.
 
Hodnoť

Až po voľbách. Ak vyhrá Fico, po týchto!

Ak nie, po ďalších....
 
Hodnoť

Ústavný súd,

ktorý sa stotožnil s Mečiarovým štátnym terorizmom a prezident - lotor s minulosťou politického kriminálnika a Mečiarovho zadkolezca sú ako jedna rodina, takže sa nečudujme...
 
Hodnoť

Mečiar mal predsa pravdu

aspoň v jednom, keď dávno povedal : Na Slovensku je ďalší chorý prvok - Ústavný súd. Mečiar bol grobian, násilník, manipulátor možno až terorista ale tento orgán štátu definoval výstižne. Chorý je nielen ÚS, chorí sú voliči keď Fico má podľa prieskumu viacej ako 41 %... Akú takú nápravu spoločnosti môže začať nový, nesprofanovaný prezident ktorý nie je akoby člen Smeru, ale to záleží na voličoch
 


Najčítanejšie na SME