Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Časť daniarov opúšťa budovu, Ščurka zatiaľ z ceny nájmu neustúpil (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

megazlodejina

nemali by mu platiť ani cent...za tú fušerinu a zdravie poškodzujúce prostredie
hanba...
 

 

To nie som si až tak istý. Samozrejme, je to tunel ako hrom. Ale odkiaľ sa vzal formaldehyd? Fico asi neunesie prezidentovho syna, ale dokážem si predstaviť, že to tam po nociach formaldehydom kropí agent SIS.
 

 

:) všetko je možné, ale 6,5 mil € za prenájom, nedá sa za to postaviť budova na štátnych pozemkoch? Nízko nákladová, pekne jednopodlažná, otvorená, bez dverí? Len také obyčajné stoly a stoličky, zakladače, jednoducho ako sú urobené výrobne haly, aby bolo vidieť na každého, tak presne tak aj kancelárie pre nami platených pracovníkov, aby bolo vidieť na každého, a s nižšími stropmi, a dostatočným presklením, nech sa zbatočne nekúri a nesvieti. A na strechu solárne panely. Za 6,5 mil € aj 10 budov postavíš.
 

 

Z toho hľadiska vec ešte zaujímavejšia, že teraz sa daniari sťahujú do štátnej budovy. Prečo nemohli sa tam sťahovať ešte za predošlej Ficovej vlády? Fico chcel daňovníkov usadiť v najreprezentatívnejších priestoroch v Košiciach, Mikloš ich poslal na smetisko na kraji Košíc.
 

Nie si v obraze.

To nie je obyčajný SiS - kár. To je predsa sám Ficiak! Sám som ho videl.
 

 

Je to možné. Pri takých tupcoch ako Kolesík alebo Kažimír všetko trochu sofistikovanejšie musí Fico robiť sám.
 

re:

nefandi tak ficovi, že sofistikovanejšie :) , keby mal z toho slova iba prvé štyri písmená, tak Slovensko za tých 15 - 20 rokov čo mal možnosť ovplyvňovať politiku, mohlo Slovensko vypadať ako Raj nielen pre turistov zo západu, ale ako Raj pre všetkých. Je nás iba 5 000 000, to nemôže byť predsa problém zamestnať, obzvlášť ak je voľný trh v EU. Je zaujímavé, že Nemci dokážu zamestnávať 45 000 000 ľudí v produktrívnom veku a Slováci nedokážu zamestnávať ani 2 000 000 ľudí v produktívnom veku, pritom máme aj letiská, aj diaľnice, aj železnice aj prístavy...
 

 

Čo by som nefandil. Veď Jakeš hovoril, že ešte príde ďalší komunizmus a ten už bude ono. Fico sa dostane na hrad a nebude už nič, čo by riadili buržuji. Tú zmetenú pravicu vymetieme z parlamentu, vzplanie posledná borba a dáme sa na pochod.
 
Hodnoť

Vedúci predstavitelia Finančnej správy

zarábajú v priemere až 2.646 EUR/mesačne
http://*****/gPtT
 
Hodnoť

biznis pio slovensky

predame "prebytocnu" budovu kamaratovi a potom si ju bideme naspet prenajimat za neskutocne peniazem, kedy jeden najom pokryje kupnu cenu. STOP!

http://demonstracia.sk
 
Hodnoť

Nepochopím

V Košiciach onoho času fungovalo viacero kasární. Jedny sa prerobili na Ústavný súd, v druhých má niečo skupina Falck a tretie nám chátrajú už xy rokov. Teraz sa šepká o nejakom obchodnom, bytovom a neviem akom biznis centre... Jasné išli sme pred rokmi radšej do súkromného. Prečo sa neinvestovalo do štátnych priestorov bývalých kasární? V centre mesta, aj parkovať sa dá v areáli.. a nie trepať sa na nejakú Rozvojovú... zastávku na znamenie Pánu Bohu za chrbtom... nepochopím..
 
Hodnoť

Toto je ukážka

aká je na Slovensku spravodlivosť "apolitická". Aj keď doteraz to nemalo nič spoločné s ministerstvom spravodlivosti tak aj keď by sa niekto našiel a dal podnet na prešetrenie ako rozkrádanie štátnych prostriedkov či už na prvého,alebo druhého dodávateľa služby /prenájom budovy/ - výsledok by bol rovnaký - skutok sa nestal !!!!!!!!!!!!! Takáto chamraď vedie náš štát !!!!!!!!!!!!
 


Najčítanejšie na SME