Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sestra vyhrala u brata konkurz na sudkyňu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8

Hodnoť

Ten, ktorý u nás súdnictvo vedie a

podobá sa činmi, rečami a výzorom viac na opicu ak na ktorýkoľvek homoidný druh, predznamenáva aj celý stav súdnictva a jeho Smer-ovanie. Prečo sa Bože takto sami tresceme?! Prečo sú sudcovia Tvoji vyvolení?! Načo sú rôzne prevraty a spoločenské systémy, keď podstata zla zostáva v každom prakticky nevykoreniteľná?!
 
Hodnoť

 

Ak vynecham vsetky nadavky, tak vlastne k tomu nemam co povedat
 
Hodnoť

 

v prvom rade treba vyberat podriadenych, ku ktorym mam doveru a najlepsi su vzdy rodinni prislusnici. Po nich priatelia, znami, a az ked sa nenajde nikto z tejto skupiny, potom sa moze uvazovat o hladani medzi cudzimi ludmi. Hadam nebudem teraz schvalne prijimat nejakeho spekulanta, diletanta, darmozraca, ktory absolutne neciti potrebu lojality voci mne a kto ma podrazi hned ako bude mat prvu prilezitost! Llen preto, aby som sa mohol prehlasovat ako pan transparentny?
 

Zabudol

si si rano zobrat' tabletku.
 

alebo nezabudol...len

si občas berie niečo iné, aby takto vypisoval do diskusii...
 
Hodnoť

Navrhujem , aby sudcovia

mohli byť len priami príbuzní sudcu a aby táto funkcia bola dedičná. Tak sa nebudeme musieť trápiť nejakými ,, výberovými konaniami ,, .
 
Hodnoť

Ak je ta sestra katolicka,

...bola na prijimani,ma v rodine knazov a sestricky,ziadny problem!
 
Hodnoť

korupcia ako rakovina napáda

svojimi "metastázami" všetky dôležité orgány nášho štátu... Sú v nej "zapletení" mnohí, a čo niektorí novinári? V tejto prehnitej krajine tuším aj nato naši "páni" vymysleli svoje fígle... V ktorej inej krajine Eurozóny, či EÚ, by bolo možné aj napr. toto:
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
 
Hodnoť

justícia po slovensky

Borec takmer ako člen Smeru KSS zmenil, že ústna časť skúšky má väčší význam ako písomná. To je podstata zmanipulovanosti výberov, lebo ten najlepší dosiahne v písomnej časti najviac bodov, ale v ústnej časti ho dorazia otázkami. Dopredu vybraný človek ( musí byť v rodinnom zväzku ) má v o p r e d dodané otázky, kompletné, a aj na ústnej čas preto "exceluje". Schopný uchádzač sa predsa nesmie vyhrať výberové konanie ale vyhrať musí priemer alebo podpriemer, lebo je rodina. A tak sú zaplienené súdy napr. Bardejov - Krochtovci, Košice - Volkaiovci...atď.
Smer KSS s Borecom ale najmä Fico ako predseda vlády osobne zodpovedá za korupciu, manipulovanosť a rodinkárstvo na všetkých súdoch, Fico zodpovedá za úpadok a rozvrat súdnictva na Slovensku
 
Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť

Krochta : "Mojej sestre

sa v oralnej casti skusky nikto nevyrovnal !"
 
Hodnoť

Čo s tým má Fico a Harabin?

Zasa za všetko môže Fico.To už ste tak zaslepený hnevom a zlobou,že nedokážete tento krok pripísať tomu,kto je zaň zodpovedný?Ja vám len pripomeniem,že tá tetka krivohubá sa má prečo schovávať,je to jej maslo.Keby to bolo opačne,tak už by mala zo desať tlačoviek,no takto čuší ako pena.Iba neschopáci sa stále vyhovárajú na druhých,ale keď príde na nich,tak sú pokakaný,nevedia si dať rady ani sami zo sebou,nie to s riadením štátu.
 
Hodnoť

Borec :"Komisia po oralnych

skuskach krochtala od spokojnosti !"
 
Hodnoť

Dúfam, že sudkyňou bude !

Nechápem tie negatívne príspevky na osobu, ktorú nepoznáte. Vyštudovala právo, pár rokov pracovala na UBOK-u dnešnom NAKA ako vyšetrovateľka za nie boh vie aký plat, potom odišla na ustavny súd kde pár rokov pracovala ako poradkyňa. Tak neviem kto iný by sa mal uchádzať o post sudcu, to mala ísť na konkurz do divadla ? Že išla do Bardejova no asi preto, že nepochádza z Košíc, to sa mala uchádzať o miesto v Ciernej nad Tisou ? To, že na rôznych postov sedia nevzdelaní ľudia, ktorí doposiaľ nič nedokázali nikomu nevadí, ale niekto kto si odmakal roky na polícii potom ako asistent na súde je problém pre ministra a atď. Jasné keby bola 5 rokov po škole a robila a balila kurence v Anglicku to by nikoho nevadilo, že bude sudkyňou. A oosbne si myslím, že každý koho raz bude súdiť sudkyňa Krochtova si radšej trest vypočuje od peknej sympatickej a vzdelanej sudkyne ako od sudkyne starenky, ktorá vynášala rozsudky ešte pod obrazom Gustava Husáka v sudnej sieni a po večeroch študovala marxizmus-leninizmus.
 
Hodnoť

 

Viac detí = viac príbuzných. Priama úmera na katolíckom východe.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8

Najčítanejšie na SME