Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Počet Európanov bojujúcich za extrémistov stále rastie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Asi je najvyšší čas

sa zamyslieť nad tým, ako týmto "Európanom" navždy zabrániť v ich návrate do "vlasti"...
 
Hodnoť

Heh, že vraj 150 belgičanov...

..asi to budú tí praví "belgičania, občania belgicka. A žiadni Flámi, alebo Valóni, ale originál belgičania z Belgicka.
A čo sa týka toho boja v cudzích krajinách? No veď prijať zákon o sluťbe v cudzích ozbrojených silách, resp. teroristických skupínách. A kto sa dobrovoľne rozhodne bojovať v zahraničí, v cudzej armáde,alebo teroristickej skupine, tak automaticky príde o občianstvo. A to môže potom získať len tak, že sa vyberie loďou z Afriky na Ostrov Lampedusa v Taliansku, kde požiada o azyl v Európe a následne vycestuje do niektorej krajiny EÚ, kde za pár rokov získa azyl, lebo prichádza z krajiny kde sa bojuje a on by tam mohol prísť o život, preto má nárok na ten azyl podľa európskych zákonov. Potom opäť môže vycestovať do zahraničia bojovať za nejakú teroristickú bunku, alebo polovojenskú armádu a tak sa to celé zopakuje. Hmm...hlúposť čo? Ale tak to teraz v Európe funguje. Prisťahovalci z moslimských krajín do Európy túto neberú ako svoju novú domovinu, ale príde sem preto, aby si miesto kde sa v Európe nasťahujú, prispôsobili takému životu z ktorého emigrovali do Európy. A najhoršie na tom je že svoje okolie nútia aby žilo tak ako oni a nie aby sa oni prispôsobili krajine kde sa vybrali žiť.
 

 

že sa "pridalo 1500 až 2000 mladých Európanov," a nemohlo by Sme-tisko uverejniť nejaké fotky tých 2000 europanov? Hned by to bolo jasnejšie. Ale "eg" predo mnou máš úplnú pravdu, toto je jeden zo spôsobov, ako naťahať neprispôsobivé (áno aj Arabi sú to, nie len my cigáni) obyvateľstvo do Europy a preci-kať majoritnú väčšinu. Arabi potom pohlušia aj nás romákov, kua,a preto vyhlasujem všeobecný bojkot proti nadchádzajúcim parlamentným voľbám. Pretože naši politici za peniaze EU, budú stláčať tlačítka za imigračné zákony dovolujúce ubytovať tzv.utečencov z arabských krajín, a budovať im byty, mašity a možno aj kandidovať do parlamentu. Už sa na Kotlebu nehnevám, .....
 
Hodnoť

 

neverím, že existuje jeden jediný Európan, ktorí by bol ochotní dobrovolne, mimo armády vlastného štátu, ísť bojovať napr. do toho Somálska. Ak sa nejaký obyvateľ Európy k takému kroku rozhodne, znamená to, že určite sa nedá nazvať Európanom. Európan je človek, ktorého prioritou je Európa a nemá v záujme zomrieť niekde vo východnej Afrike

myslím že včera dávali na ČT dokument "Európa dnes" (alebo tak nejak sa to volalo). Bol tam aj chlapec z Haiti, černoch, ktorého adoptovali holandskí rodičia. Chce sa stať lekárom, možno zameranie onkológia pretože kamarátka zomrela na rakovinu. Vyžarovala z neho rozvážnosť, na svoj vek rozumnosť a inteligencia. A napriek tomu, nedokázal povedať, "som Holanďan" alebo "som Európan". Ako povedal, vždy sa bude cítiť ako Haiťan... Dúfam že to nevyznie príliš rasisticky, ale "nebude zo psa slanina". Samotní "pôvodní" Európania majú problém so svojou identitou (napríklad Slovák asi ťažko s hrdosťou povie "Som Európan!"), preto nečakajme, že prisťahovalci a ich deti budú mať k Európe vrelší vzťah.
V podstate Európa žiaľ skoro pre nikoho nepredstavuje vnútornú hodnotu, ku ktorej by sa hlásili (ja som asi výnimka :-/). V rámci Európy si každý "chráni iba to svoje"
 

 

hovoríš mi z duše... on ten problém že Európa ani samotným Európanom nič nehovorí má korene v dlhoročnej histórii konfliktov, ďalej jazyky, kultúra... príliš mnoho na takom malom kúsku zeme... útvary ako Spojené štáty Európske sú zatiaľ dosť nerealizovateľné a dúfam že to nikto zatiaľ úspešne nepresadí, Európa na to nie je pripravená a vyvolalo by to len ďalšie problémy... a až taká výnimka nie si ;) akurát len zatiaľ asi značná menšina :)
 
Hodnoť

Ked bojuju na strane teroristov, tak su

teroristi aj oni, a ako teroristom, by som im zakazal vstup do EU. Pripadne vojensky podporit ich protivnikov,
aby sa uz vobec nevratili, ved napr. aj v Sudane bojuju bradati teroristi proti krestanom. Ale kludne by som podporoval vojenskym materialom aj obe strany, ak by bojovali proti sebe napr. siti a suniti. Ved aj v mynulosti sme zbrane pre Iran nakladali v Bratislave a pre Irak v Brne. Pokial prestanu bojovat proti sebe rozne frakcie islamistov, tak spolocne budu bojovat proti krestanom, ateistom a vsetkym ostatnim nemuslimom, ktorich povazuju za neveriacich psov. Treba aby sa spojili Rusi, USA, EU a spolocne bojovali proti bradatym multykulturnym obohacovacom.

http://eurabia.parlamentnilist...

http://eurabia.parlamentnilist...

http://eurabia.parlamentnilist...

http://eurabia.parlamentnilist...
 
Hodnoť

 

Ale ved nech idu - len nech uz sa nevracaju - ak, tak uz len v drevenom obale, alebo len mailom - ako parte...
 


Najčítanejšie na SME