Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ukrajinskí opoziční demonštranti sa zhromaždili na prvom proteste v tomto roku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

EÚ je dobrý každý pussypajtáš

Prezidentské voľby na Ukrajine sa budú konať 29.marca 2014. Je dobre, že revolučný Majdan zostáva aj v tomto roku. Občania Ukrajiny majú možnosť neustále vidieť Klička a ukrajinských neofašistov ako stoja ruku v ruke na barikádach a pripravujú krajine pochybnú budúcnosť. Aj my zo zahraničia už Klička identifikujeme s fašizmom. A organizovať revolúciu, namiesto prípravy na voľby, tri mesiace pred voľbami môže iba zúfalec neveriaci, že môže vyhrať v demokratických voľbách. Je predpoklad, že podpora tomuto bicanovi sa do volieb práve zásluhou Majdanu celkom rozplynie. Okrem toho, že Ukrajinci budú voliť hospodársku prosperitu, čomu začali práve vďaka Majdanu rozumieť, tak určite nebudú voliť násilníkov a fašistov. Ozaj ako pokračuje vyšetrovanie útoku na Čornovilovú, nezávislú novinárku s minulosťou neofašistickej extrémistky? Prečo SME neinformuje? Má Tóda zaslúženú dovolenku? Zrejme keď Kličko ešte nesedí tak z toho možno dedukovať, že z toho asi vykličkoval. Počkajme si však na Čornovilovej akciu po jej uzdravení.
 

 

keď si si taky isty vinou klička, musiš mať dobre kontakty na vyšetrovateľov, keď samotna polícia už pekne dlho mlci o tej kauze. k tomu fašizmu: ešte len nedavno sa snažili registrovať original fašistickú stranu. a o fašizme na ukrajine rozpravaju tí, komu vyhovuje aparteid, čiže skutočný fašizmus, ako je možné, že ukrajinci tvoria cca 78 percent obyvateľstva a vo vlade predstavuju takmer nebadatelnu menšinu?: http://osp-ua.info/Pro-Contra/... no a keď si to spojiš s tym, že mafia je takmer vyhradne na strane vlady, tak boj proti byrokraticko-mafioznemu aparatu (predstavovanom hlavne narodnostnymi a jazykovymi menšinami pretkanou nepredstvitelnou uchylkou kleptomanie) je fašizmom. vieš, ludia tam už začinaju na tie rozpravky o fašizme reagovat asi v tomto duchu: keď ta zlodejska banda tvrdi, že fašizmus je proti tej bande, tak asi to bude niečo dobre:-)

a kto tvrdí že to budu skutočné VOLBY?
 

 

Prečo by nemali byť skutočné? veď budú také normálne Ukrajinské pokiaľ nevyhrá niekto od Tymošenkovej budú sa opakovať, ako referendum v Irsku :-(
 

 

sa pozri na to, ako boli falšovane doplňujuce perlamentne len nedavno, a to sa jednalo len o 5 okrskov. to skryty provladny kandidat nutne potrebuje mladych športovcov s mafioznymi manierami? to su teda skutočne:-)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Kličko

No fašista neviem neviem.
Minule som tu dával fotky zo Židovského kongresu v Kyjeve v 2012.
Kličko tam bol čestný hosť.

A vobec za bolševizmu boli Kličkovci okupanti. Kličko starší bol generálov v okupačnej armáde v ČSSR.
Ten jeho kamoš nacionalista, je tiež len naoko (aby získal hlasi jednoduchších).
 
Hodnoť

myslim, ze sulikova teza o tom,

ze by sa slovensko malo pripravit na rozpad eurozony a prechod na vlastnu menu zacina nadobudat novy rozmer. Slovensko by sa malo zacat pripravovat na rozpat EU. Z EU uz je len a len politicky nastroj ovladania statov (co je este smutnejsie tak priamo ozobracovania statov) a tak ako bol kedysi socialisticky blok zo ZSSR a jeho satelitov, tak si socialisti vytvorili socialisticky blok z EU.
- toto zoskupenie uz nema ziadny relevantny hospodarsky zaklad, nakolko vsetky dohody, vcitane tej poslednej (ako hovori nas pan prezident tej Libanonskej) boli porusene, zdevastovane a nemaju hodnotu ani toho papiera na ktorom su napisane.
- ukrajina je ziarivou ukazkou. - ked meciar zaviedol zakony, ktore by mohli byt nekompatibilne z hospodarskou politikou a planmi prosperity EU, tak nam EU okamzite pozastavila pristupove rozhovory. To, co sa deje na ukrajine by okamzite malo vyvolat reakciu EU v zmysle. ak si neurobite poriadok v state tak nemate sancu a prave ste sa posunuli o 10 okov cakania!!! - lenze socializmus, ktory tu EU predvadza nas znici vsetkych a preto im vobec nevadi prezentovat tu politiku nad hospodarskymi zaujmami statov EU.
- najkrajsi su ti primitivi Toda, Todova, Prochazkova a p. ked furt vidia socik v Rusku (kde uz davno nie je) ale komunizmus v Bruseli si nevsimaju.
 
Hodnoť

problém o ktorom sa nehovorí

Jedna Ukrajinská televízia začala upozorňovať na veľký problém v Kyjeve ,krotý tam je z dôvodu demonštrácií.Opozičný vodcovia vyhlásili aby Ukrajinci dotyčnú TV bojkotovali.

V Kyjeve demonštrujú v absolútnej väčšine ľudia zo západnej Ukrajiny.
Samozrejme ,že keď je človek dlhšiu dobu nemá základné hygienické potreby začína sa cítiť neprijemne potrebuje sa umyť, prevliecť aspoň spodné prádlo.
Demonštranti zo západu začali obťažovať domáce obyvateľstvo Kyjeva.
Požadujú od nich by mohli použiť WC, aby sa mohli osprchovať,pýtajú vodu.

Keď je toho priveľa tak je to neprijemne pre Kyjevčanov.
Niektorý obyvatelia Kyjeva sa sťažovali ,že do bytu im vnikli násilím, proti ich vôli dokonca im pobrali spodné prádlo a stalo sa aj ,že im odcudzili peniaze.
Ukrajinská polícia to záčina vyšetrovať ako kriminálne činy.

Vodcovia opozície to považujú za znevažovanie a kriminálizaciu bojovníkov za slobodu , Kto má pravdu ??
 
Hodnoť

 

Schizofrénia Slovákov. Protesty proti Gorile boli údajne fašisticky potláčané a neskôr ignorované. Na to nadávame. Keď to isté robia Ukrajinci, tak im nedržíme palce, ale hľadáme všemožné dôvody na dehonestáciu snahy časti obyvateľstva. Robí vám to dobre, páni nado mnou?
 

schizo? alebo pluralita

"Opoziční predstavitelia zároveň vyzvali na bojkot vysielania televíznej stanice Inter TV, ktorá podľa nich informuje o protestoch v Kyjeve neobjektívne v prospech vlády".
 

 

Tak ako u nás, STV o protestoch neinformovala objektívne, pretože ju ovláda Smer. Identická situácia, ale schizofrénia Slovákov.
 

...schizofrénia Slovákov?...

...alebo je to boj v pyramíde POLITICKEJ MOCI v následovnej hierarchii. Uvediem

SLOVENSKO (privatizácia + individuálna a systémová korupcia - lumpen byrokrácia - administratívny plankton) rozkradnuté nadnarodnámi spoločnosťami a domácimi elitami je kolóniou NEMECKA, Nemecko (nadnárodné spoločnosti so sídlom v Nemecku) je kolóniou Európskej únie (politickej moci), EU je kolóniou USA (nadnárodné korporácie so sídlom v USA) a USA je kolonoiu dobre znamých rodinných klanov, ktorí sa organizujú v tzv globálnej ELITY.

V podstate o tom ide západným demokratom na Ukrajine, Bielorusku,..., a v ďalších krajinách sveta - zaradiť tieto krajiny do pyramídy MOCI, ktoré sa tak ako Slovensko ocitnú úplne dole, keď ich obyvateľstvo je odkázané na stradanie- chudobu - PROCES GLOBALIZÁCIE!!! Ak sa tieto krajiny nepodvolia DEMOKRATIZÁCII prostredníctvom domácej elity v opozícii, zorganizovanou farebnou revolúciou, tak sa objaví "dobrá" opozícia, potom povstalci, potom dobrí teroristi, a potom,...

Vzstupom Ukrajiny do EU sa absolutne nevyrieši problém korupcie, podvodov,..., obyvateľstva Ukrajiny!!! Ak by ostali pri moci terajší oligarchovia Ukrajiny, tak pre vlastnú majetkovú-kapitálovú bezpečnosť svojho nakradnutého majetku skôr budú prinútení sa zaoberať SOCIÁLNOU ZODPOVEDNOSŤOU o ktorej rozprával Chodorovskij, keď ho prepustili z väzenia, citujem, "že biznis bez sociálnej zodpovednosti nie je možné robiť"!!!

Takže Ukrajinci by si mali túto skutočnosť uvedomiť a poučiť sa aj z našej skúsenosti, že jestvuje"
POLITICKÁ - SPOLOČENSKÁ - SOCIÁLNA - OSOBNÁ ZODPOVEDNOSŤ

kapitalizmus, socializmus, komunizmus - nacionalizmus, fašizmus, humanizmus, feminizmus,... - ekonomický liberalizmus - korupcia, podvody, kradnutie, zločiny a postaviť jasnú stratégiu a nemixovať argumenty v duchu hesla "čo nám individuálne a malej skupine -spoločenstvu vyhovuje, tak je to dobré .
 

"Revolúciu" na Ukrajine robia Gorily

"Revolúciu" na Ukrajine robia Gorily. Takže nejde o schizoféniu, ale naopak o konzistentnosť.
 

 

No keď ty to tak pekne vieš vysvetliť, budem ti veriť. Toto isté sa hovorí o všetkých protestoch alebo revolúciách. Vždy to pritom vytrubujú obe strany. Ako keby išlo o uhol pohľadu. Čo ty na to.
 

 

a vysvetlis nam, kedy na gorile protestujuci vytiahli na policajtov tazky buldozer? kedy im striekali horiace plamene do oci a podobne? a najma preco sk policia zmasakrovala relativne pokojny dav, zatial co ukrajinska potlacila agresorov?
 


Najčítanejšie na SME