Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mezenská chce kandidovať: Členstvo v Únii treba prehodnotiť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Do múzea figurín
Áno, radšej starého +uja -ale do múzea politických figurín, čo skrachovali. Už nepatria do politiky, splesniveli v nej, už sú iba škodnou. Aj Hrušovského, Fica, Pašku, Mikloša, Dzurindu, /aj keď toho je škoda/, "ctihodných" sudcov podobných Harabínovi, bývalého GP Trnku a jemu podobných, poslancov, ktorí už dávno prestali byť užitoční nám, občanom a stali sa iba "vykonávateľmi" vôle goríl a mafiánskeho podsvetia. Je to pestrá zmes bezcharakterných darebákov, ktorí sa priživujú na občanoch. Ich moc neslúži občanom, ale vyciciava z nich dane a poplatky. Všetci títo aktéri "sociálneho" štátu patria do takého múzea, ktoré možno zriadiť aj v krimináli. Budúce prezidentské voľby sú aj o tom, aby sa spoločnosť zbavila všetkých týchto pijavíc a postupne začala budovať štát na nových, čestných ľuďoch, ktorí si nezašpinili ruky ani svedomie zločinmi, na ktorých podľa Hrušovského treba zabudnúť. Pani poslankyňa Mezenská sa svojou prácou v parlamente výrazne prejavila v tomto smere. Jej vízie smerujú k dôraznej očiste od týchto parazitov a k vytvoreniu nových pravidiel, v riadení štátu a fungovania spoločnosti. Treba nového a čistého človeka do úradu prezidenta. Politických skamenelín tam už bolo dosť. Dosť bolo Kocúrkova v prezidentskom paláci, dosť bolo jalových politických šarvátok. Dosť bolo štátostrany SMER-KSS a Ficovho kraľovania. Spoločnosť potrebuje nových ľudí, nový poriadok a zodpovedné konanie predstaviteľov moci na každom poste. Myslím, že pani poslankyňa Mezenská už túto cestu nastúpila. Mali by sme podporiť a nie ju verejne znemožňovať.
Letný strih
<< < ... 9 10 11 12 13 14 15 16

čestné slipeky kotkodákajúce

"kotkodák všetko opačne kokokoko nechceme úniu kotkodák nechceme euro kotkodák kókokokokoko aha zniesla som vajco aj keď smradľavé kókokoko nechceme nato kotkodák všetci len kradnete aj ja chcem zrno nasypať kotkodák ja chcem byť prezidentka -kokokok - taká na batrerky ako smradičbaba veď som učiteľka kotkodák"
 
Hodnoť

 

Fantastická baba.
 

sliepka je to

ani nevie čo kotkodáka a okrem toho je to UČITEĽKA ježišmarjá
 
Hodnoť

Myslím,

že všetci vieme, čo chce p. Mezenská povedať, resp. "hovorí ústami ľudu" (alebo "bežných občanov" či ako ich nás nazvať). Z rozhovoru mi vyplynulo, že má predstavu, ako by to malo fungovať. Úprimne - takých sú nás desaťtisíce....Horšie je to s tou ďalšou časťou - procesom, ako sme k tomu lepšiemu fungovaniu mali presne dôjsť. Pôsobí to na mňa tak, že vie, čo je priama demokracia, ale ako presne zariadiť, aby fungovala aj u nás (aké opatrenia, načasovania, procesy treba urobiť) to už tak trošku nerieši. Pokiaľ je jej kandidatúra čistá vec, z jej vlastného presvedčenia a naozaj je motivovaná takým dobrým úmyslom, ako hovorí, potom mi je minimálne sympatická v tej svojej priamosti (či ako to nazvať:))
 
Hodnoť

janine , vieš,

ono to príde, ten proces je už naštartovaný, pretože toľko hnusu, klamstva a podrazov spojených s korupčnými kauzami, ktorým niet v histórii tohoto národa páru, nemôže jednoducho prejsť bez odplaty!
Oni si síce držia navzájom gule, myslím tým, modrí, červení, zelení a neviem ako farební, jedni CDčom, druhí vyšetrovacím spisom o predávaní teplého vzduchu, tretí SISgoriliackym vraj skartovaným spisom, vojenskou rozkrádačkou a tak vraj je všetko v tejto Džamhírii OK!?
Naozaj OK? Len počkajte, čo sa vyvalí v BB po audite a čo bude robiť SMER na obranu svojho podpredsedu! Nuž ono to príde a bude to "sranda", lebo nebude pardonu a ktovie ako to bude s tými multimilionármi! Len je treba trochu vyčkať, lebo "Božie mlyny melú pomaly, ale......."!!!!!!
 

Bodaj

by si mal(a) pravdu. Bolo by skvelé, keby sa títo ľudia, o ktorých píšeš, začali hanbiť za tunely, ktoré dovolili a ktoré ukrátili verejné financie o strašné peniaze, keby sa konečne považovalo za normálne nekradnúť a neklamať a konať vo verejných funkciách v prospech rozvoja tohto nášho malého európskeho kútika.
 
Hodnoť

 

na zaciatok priamu demokraciu urcite nie...na to este nemame...ale take rozdelenie na okrsky aby mal kazdy svojho poslanca to by urcite prospelo....ale to sa tiez nepodari presadit nanestastie
 
Hodnoť

Nespokojnosť a dobré srdce

a prázdna hlava nie sú kvalifikáciou na prezidenta.
Na druhej strane vie po rusky. Ak bude najhoršie, spýta sa Putina čo a ako.
 

naozaj ve po rusky?

koľko?
možno si spomenie na básničku
šesť kaťát jesť chaťát...
 

<< < ... 9 10 11 12 13 14 15 16

Najčítanejšie na SME