Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Žigovi nevyhoveli, vyšetrovanie predaja emisií zostáva zastavené (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

"Radosť" žiť v tejto gubernii.
 

Divadlo!

Divadlo pre ofcanov sledujucich predstavenie. Salto pre oko divaka.

Scenar, rezia, strih SMER-SD, SNS, HZDS a ine politicke strany :( ...

som zvedavy, kedy po vzore tych balkanskych krajin si tu tiii, ktorych meno sa nevyslovuje, vytvoria superimunitny zakon :(
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

...

vsetko ako ma byt... a to si este dnes pani sudcovia (na US SR) "schvalili", ze znizovanie platov SUDCOV je protiustavne ;-) no nie je ten zivot krasny?
 

Ja dosť upozorňujem, že ich plat

sudcov cez 3600 € mesačne nie je iba jeden príjem. Koľko melónov sa im poukáže na zahraničných bankach? Súdom nedôveruje viac ako 67% obyvateľov SR. Podľa Transparency Internationál sme vlani patrili medzi prvé tri najskorumpovanejšie štáty v EU. Tento rok to je 5 miesto v korupcii, asi naších korupčnikov a tunelárov vystrašili odpočúvacie megaškandály v ČR a tak to robia menej okato. V ČR sa aspoň niečo robí voči tunelovaniu a korupcii.

No ako sa to robí? Možno odpoveď je ukrytá vo vetách...
predaj emisií stále nie je celkom ukončený. Envirorezort sa totiž už roky márne snaží od nástupníckej firmy po Interblue Group získať doplatok 15 miliónov eur.

To nevedia pochopiť, že tých 15 miliónov bolo už zaplatené naším tunelárom a korupčníkom zo zisku na emisnom podvode? Už sú asi vyplatené na niektorých bankách napríklad na Bahamach, alebo Benine. V štátoch kde SR nedajú dobre prístup k bankovým transakciám a SR nemá s nimi zmluvu o vydávaní zločincov.
Včera počúvam v radiu, ako SR zaťažujú sociálne odkázaní. Ja dosť hovorím, že jeden vyšší politik, alebo korupčnik-tunelár vo vyššej štátnej správe narobí viac škody ako všetci sociálne odkázané dokopy za niekoľko rokov.
Už pred pár rokmi vyhlásil na tlačovke, šéf našej polície Špišiak na adresu jedného eurotunelára
...tento človek, urobil viacej škody, ako povodne v SR za celý rok!...
Ja som to okomentoval... to je malá ryba!...
 
Hodnoť

dvojitý faker

pre občanov.... už x-tý
 
Hodnoť

skutok sa nestal

alebo divadlo pre ovce. Jedno chápadlo chobotnice akože chce ešte niečo vyšetrovať a druhé chápadlo tej istej chobotnice povie, že nie je čo. Na Slovensku je to tak! Dokedy ešte???
 
Hodnoť

Paráda

Ministerstvo sa akože snaží a využíva všetky dostupné prostriedky. Ale "nezávislá" prokuratúra, na ktorej čele stojí človek na Ficovu priamu objednávku to takto zahatá. No keby aj náhodou nie, ešte je to pozichrované na Najvyššom súde, ale predsa len, bolo by nepríjemné sa deliť ešte aj so Štefanom.

Už je snáď aj poslednému truhlíkovi jasné, prečo sa nesmel Čentéš stať za žiadnu cenu generálnym prokurátorom a prečo si robil "Mr. Čierne na bielom" z ústavy trhací kalendár. A to je len začiatok. Ešte toho ostáva veľa upratať.
 
Hodnoť

Odpoveď

zastavené preto, aby nevyšlo najavo tok peňazí do strany Smer.
 
Hodnoť

 

Chrbetovi a Janusekovi by sme sa mali poskladat na odskodne (kazdemu aspon 150000 euro), za to ze boli neopodstatnene odvolani ;)
 
Hodnoť

 

1. "Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry sťažnosť ministerstva životného prostredia minulý týždeň zamietol ako nedôvodné," - snáď nedôvodnú...
2. Škoda, že ministerstvo text sťažnosti neposkytlo. Stačilo napísať nejakú hlúposť, aby sa nepovedalo.
3. Smer že by chcel obnovenie vyšetrovania? Po tom, čo poslalo Čaploviča čističa upratať po SNS?
 
Hodnoť

...

tzv. vymožiteľnosť práva na slovensku, bože, kde to žijeme?
 
Hodnoť

Už viem prečo Fico

povedal, že Slovensko nie je právny štát. Táto špinavosť ma len utvrdzuje v tom, že sám sa aktívne podieľa na udržaní tohoto stavu čo najdlhšie. Ale akcia vyvoláva reakciu a aj tlakový hrniec raz uvoľní paru. Ovšem vo Ficovom prípade to bude výbuch s adekvátnymi následkami pre neho a jeho nohsledov a poskokov. Súmračná, začnite sa obzerať po novom sponzorovi, Fico má už svoj osud istý.
 
Hodnoť

tak a teraz

si môžu búchať zainteresovaní hlavu o stenu,/lebo ako vidíme predaj pod cenu trestným činom nie je/,že to nekúpili za dajme tomu 20 centov/tona... Tak to myslíte p.prokurátor i p.vyšetrovateľ?! Chcete národu nahovoriť,že Chrbet,Havalec,Bilas a spol. nekonali v zhode s úmyslom ošklbať štát? Veď už i verejne známe okolnosti tomu nasvedčovali! Vysvetlením môže byť len amaterizmus vyšetrovateľov ,či vyššia moc v pozadí menovaných. Čo keby páni novinári a p.poslanci ste sa bližšie zaujímali o zdôvodnenie zastavenia vyšetrovania?
 
Hodnoť

a ja ze Zigo

Palffy...uf
 
Hodnoť

Spravny postup

Rovnaku sablonu by som pouzil i pri spise Gorila.
 
Hodnoť

Páni z opozície

s výnimkou KDH. Keď chcete zabodovať u svojich voličov, začnite aktívne riešiť tieto témy, či vlastne desiatky tém, ktoré vám Fico a jeho vláda každý deň podsúva ako na zlatom podnose. Ináč od nás hlasy nedostanete. My nie sme ficovoliči, MY si vyberáme podľa činov, nie podľa momentálnej nálady. A predstaviteľom KDH odkazujem, už sa vyprofilujte, lebo nedá sa s Ficom kolaborovať na krajskej či župnej úrovni a očakávať priazeň voličov v parlamentných voľbách. Chápem, že Figeľa a spol táto otázka nezaujíma, lebo ich dôchodok sa blíži a chcete ešte niečo utrhnúť, ale KDH ako strana by sa snáď mohla spamätať a spomenúť si na osud Mečiarových a Ficových prisluhovačov. Ľupták, Slota, Mečiar, všetko ľudia, ktorí by mali hniť v base. Ale skončili a keď raz Slovensko bude právny štát, tak budú aj s Ficom leštiť dlážku v Leopoldove.
 
Hodnoť

 

A čo ste čakali? Peniaze sú už dávno tam kde mali byť.Tak načo to ďalej rozmazávať. Hlavne, že Kažimír s tým jeho priblblým úsmevom pred kamerami bude naďalej vymýšľať ako ešte viac ošklbať ľudí, aby mali dostatočný pocit soc.dem.istôt. A na vtedajšie silácke vyhlásenia premiéra sa už môže zabudnúť.Dobré divadlo. Veď tak silno pracuje pre blaho ľudu, že na sneme v sobotu, v Nitre, si musel pri svojom prejave dať dole sako, ktoré si potom teatrálne obliekol, keď sa vrátil na svoju stoličku. Len tak ďalej. Dočkáte sa aj toho, keď vás už aj to vrece zemiakov povalí.
 


Najčítanejšie na SME