Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hlavný školský inšpektor bol agentom ŠtB, sľúbil, že odstúpi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

Ak by ŠTB-áci vyčistili priestor, bola by ohrozená samotná podstata fungovania tohto štátu.
 

 

Niečo na tom bude. Pamätáš sa na generála Vacka, ktorý bol minister obrany v 1989? Ten ukázal rozkekešeným revolucionárom v parlamente, čo je to ozajstný politik. O neho sa mal učiť Sulík, nie od Kočnera. Azda by nepováľal vlasntnú vládu a neponechal moc červeným pohrobkom. Čo máme robiť, keď nádejný vodca pravice uteká od zodpovednosti, až zem pod ním stená?
 

Nebuďte smiešni až infantilne naivní!!!!

Chcete na Loóóvensku pravicového politika? A odkiaľ? Z tých komunistických králikární? Alebo nebodaj z rodín sympatizujúcich a profitujúcich z kolaborácie s komunistickým režimom?
Vari niekto čakáý, že taký pán JUDr.Čarnogurský bude hájiť záujmy pravice so socialistickým vzdelaním a výchovou? Alebo taký agitačne aktívny zväzák Miki Dzurinda?
.
Z O B U Ď T E S A ! ! ! !
.
Ak chcete skutočne pravicových politikov, tak treba povolať rodiny, ktoré emigrovali do zahraničia a ktoré tam aj niečo dokázali a nie kadejakých tajtrlíkov, ktorí sa poschovávali pred stíhaním po napáchaní kadejakých lotrovín! To znamená, že povolať rodiny, ktoré emigrovali ešte pred rokom 1948!
Potom sa môžme baviť o pravici a skutočnej pravicovej politike! Ja vidím východisko jedine v rozpustení parlamentu a odovzdaní vlády ľuďom nezaťaženým komunistickou politickou minulosťou! Sebe lepší disident môže o sebe prehlasovať, že je komunistický odbojár, ale pokiaľ sa na mňa vytasí s titulom získaným počas socializmu a na naších postsocialistických školách, tak môže ísť tak akurát do múky na párky! Inak každá reforma, obroda, či revolúcia nebude mať význam, pretože grobiani s kosákom a kladivom v srdci sa infiltrujú všade a budú hľadať akékoľvek možnosti a príležitosti na vlastné prospechárenie a podvratnú činnosť! Viď Mečiara, Dzurindu, Čarnogurského, Fica, Kaliňáka, Malchárka a ďalších komunistických pangchartov v politike!
 

 

Tí komunistickí pangharti museli do r. 89 sekať dobrotu. Skutočnými panghartmi sa stali až potom, čo nad nimi bežný pracujúci človek stratil moc a kontrolu.
 

 

To snáď nemyslíš vážne " Ak chcete skutočne pravicových politikov, tak treba povolať rodiny, ktoré emigrovali do zahraničia a ktoré tam aj niečo dokázali" - a hlavne tých emigrantov ktorí majú za sebou kriminálnu minulosť ako dôvod k úteku. Ďakujem neprosím, dosť bolo od 89. emigrantov, disidentov, kotolníkov a maestrov antichartistov. Tu treba poriadnu čistku, a pravičiar s hodnotami sa nájde aj tu.
 

 

Ja sa ale pytam, co robila NBU, ked tento pan dostal previerku... Ako to, ze tato organizacia na to neprisla a novinar, co navstivi UPN si to najde uplne lahko??? Naco nam je NBU, ked nezvlada zakladne veci?
Ci na to im nestacilo heslo nbusr123??
 

 

Podľa mňa sa nikde nehovorí o tom, že by mal mať previerku NBU. Na funkciu školského inšpektora pochybujem že ju treba, tam asi neprichádza do styku s tajnými informáciami o bezpečnosti štátu :-)
 

 

Ak je tak, potom prečo niekto snoril?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Samson? Kusý? Mešťan? Múdry? Šebej? ... nič? nič? :-)
 

daj na seba kontakt.

Ked budem doma,dame kafe a zistis,kto.OK?
 

 

podla cibulkovych zvazkov som nasiel aj u nas v zaprdenej dedine nejake meno a bol som z toho v soku...inak su tam zaujimave mena ci spevaci ci herci hnus
 

Cibulkove zoznamy su nepresne.

Pozri si stranky UPN a register zvazkov.tam je to ciene na bielom.Az potom sa ti bude chciet šablit...
 

A co ma byt?

Mam tu vari prispevok,kde som obhajoval Samsonovu estebacku minulost?
 

No co je s tym kontaktom?

Vari si len ako spravny smerak nenalozil do gati?
 

 

aby bolo o čom písať, alebo sa niekto ,,rychtuje,, na jeho flek.
 

 

Pravda, pri toľkej nezamestnanosti si niekto mohol dať námahu s pátraním. Lenže to vyzerá na iný problém. V knichách o patologickej sexuológie píšu, že ozajstní pedofili urobia neuveriteľné veci, aby sa dostali do blízkosti detí. Preto pozor, aby nástupca vypaseného eštébáčika nakoniec nebol distingvovaný 50 ročný chlap, ktorý bude vykonávať inšpekcie aj v nohavičkách mladých slečien.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME