Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na Seychelách opäť zadržali podnikateľa obvineného z vraždy Deáka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Nech si ho nechajú tam, kde je

"Naše justičné orgány očakávajú, že ho vydajú na Slovensko." A načo? Niekto potichu dostane do vrecka na nový barák? Alebo sú za to špeciálne odmeny? Prisúdenie odškodného za údajne diskriminačný plat? Či možnosť postúpiť až najvyššie? A kvôli tomu to všetko majú občania platiť? To predstieranie procesu?
 
Hodnoť

už viem prečo majú Seychelly

u nás honorárneho konzula ( rusnák Hryc).Aby informoval o možnostiach ako získať Seychellské občianstvo a z toho plynúcich benefitov pre "záujemcov "so Slovenska.Zároveň predstavuje spojku medzi žiadateľom a Seychelami, tiež môže byť "garantom", že sa jedná o významnú, a morálnu autoritu Slovenska. Už len treba , aby pán honorárny konzul vyhlásil, že ako Úrad honorárneho konzula tak aj seychellské občianstvo sa v žiadnom prípade nedajú kúpiť.
 

Hryc nie je rusnák

ženu má rusnáčku z Uble ale on rusnák chvalabohu nieje.On je rodený Bratislavčan prosím ťa.
 
Hodnoť

aký to má význam ich naháňať po svete?

Zase sa nejaký politik bude pretŕčať pred mikrofónmi a nakoniec ich aj tak pustia a ešte ich aj odškodnia! Už mám toho ozaj plné zuby. Aj toho Sadikiho mali radšej odbachnúť tam kde bol - pekne potichu a bol by pokoj. Načo máme tajné služby, keď prd robia, akurát si tam leštia úradníci zadky a čakajú na výsluhový dôchodok.
 

 

san babilo,

údajne Tháci Sadikiho vydal na trestné stíhanie, keď bolo všetko pozichrované! Sadiki je čistý ako bila ľalia!
 
Hodnoť

Uz ho poslali na SK

Friday 20th September 2013

Trajter is handed over in Slovakia and the case is declared closed as new allegations surface that he was 'gagged' and concealed at the back of the private

https://www.facebook.com/photo...

pozdrav zo seychelles!
 


Najčítanejšie na SME