Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Medzi zakázané drogy má pribudnúť aj 4-metalyamefatmín (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

alkohol a cigarety nic?
 

alkohol je slovenská národná droga,

okrem jánošíka máme už len borovičku, slivovicu a ostatné pálenky ... Tiež mi to nie je jasné, veď chlast je zodpovedný za oveľa viac mŕtvych ako nejaká nová blbá syntetická droga ... A cigarety - správanie človeka síce neovplyvnia, ale rozhodne páchnu ako čert ...
 

 

By sa štátny rozpočet rozpadol.
 
Hodnoť

:D Sa musim smiat, chemici pozmenia

vzorec a maju dvadsat "novych" drog s podobnymi ucinkami, nakonic budu nezmyselne "protidrogove" zakony plne chemickych zlucenin, rastlin... a pred odchodom z domu, ale aj po prichode budeme prechadzat dekontaminaciou, aby nas nedajboze za nejaku chemicku latku nezabasli, ked sa niekomu vplyvnejsiemu znepacime...:) Absurdne...
 

sci-fi: uvažujú zakázať vzduch

nakoľko sa aj do neho volne dostáva hned tisícky drog a jedov a prekurzorov, napr. v dyme z jointa je stále dosť prekurzorov a pod. Takže ľudia budú musieť nosiť normované rúška - bude tender - alebo budú pokutovaní.
No a dúfam, že odborní politici nezlegalizujú ten zoznam lebo potom by im klesli súkromné príjmy z čierneho trhu, a naopak by sa náhodou zaplnila štátna kasa a bol by blahobyt - a pre politikov problém preukázať nutnosť svojej existencie,HHH.
 

Mali by ich všetkých mocipánov vyšetriť

na psychiatrii, lebo takéto zákony skončia raz zákonom o zákaze užívania ktorejkoľvek rastliny,ak nebude mať občan na to úradné povolenie. Ak budú ľudstvo viesť takí hlúpi, skončia v otroctve.
Kde boli dosiaľ naši novodobí mudráci, keď sa po celé tisícročia ľudia stretávali s celou prírodou a na základe výchovy od rodičov, známych, učiteľov, ale aj vlastnej skúsenosti poučovali, ktorej rastline alebo jedlu sa majú vyhýbať, lebo je nebezpečné a škodlivé. Pri dnešnej propagácii všetkých najškodlivejších rastlín a z tých vyrábaných produktov najbohatších farmaceutických koncernov sa zanedbáva podporovanie vedomostí o liečivých účinkoch zdravie podporujúcich bylín.
Najviac liekov sa vyrába z neživej prírody, z hornín, ktoré sú len živnou pôdou pre prírodné produkty s vyšším stupňom vývoja - pre rastliny. Na kamenistej pôde začínajú ako huby, lišajníky, plazivé a nižšie, vyššie krovité a najvyššie stromovité rastliny. Najstarším semienkom bolo zrejme zrnko pšenice na múku, z ktorej sa vyrábajú vianočné oplátky. Obsahuje bielkovinu významnú pre každú bunku ľudského tela - taký je vedecký výsledok skúmania hostie - bohoslužobnej oplátky. Keď uveríme,že vývoj nášho sveta prebiehal postupne, po etapách 7 vesmírnych dní, tak sa nám bude zdať celá príprava podmienok k životu človeka na Zemi logická.
Z Vesmíru musela byť do zrnka každej rastliny dodaná slnečná energia k tomu, aby jej vlnenie rozkmitalo energetický zdroj v rastlinnom zárodku.
Životná energia rastlín je tvorcom životnej energie každého človeka, ktoré už nie je dojčaťom a ktoré sa živí dostupnými potravinami.Rastliny potrebujú nielen cicavce, ale i mäsožravce v určitom období.
Keby sa vedci aj medici viac zaoberali využívaním celých rastlín a nie len zložiek ich organizmov pre liečenie chorých,ušetrilo by sa veľa financií zo štátnych kás, avšak oveľa menej pribudlo do vreciek tkáčov neviditeľných cisárových šiat na falošných krosnách.
Ale to by neboli západní chýrni vedci, aby neprišli až po 100 rokoch drahého výskumu k tomu, že zeler je liečivý na srdce - teda k tomu, čo dávno vedeli naše staré matere a neprikladali tomu nijaký zvláštny vedecký význam hodný Nobelovej ceny.
To by neboli nadnárodní medici v kadejakých úniách a monopolných inštitúciach, aby sa netvárili ako Stvoritelia sveta a nekontrolovali, či je správny ten pomer zložiek chemických prvkov, ktoré sú zostavené v ideálnych vzájomných pomeroch priamym Stvoriteľom a určené pre kolektívny konzum alebo individuálne liečenie.
Napríklad koka ako rastlina sa často používala u Indiánov,keď prišli bieli kolonizátori z Európy,tak z koky osamostatnili len jednu zložku - kokaín,ktorý je sám osebe určite škodlivý.Keď sme sa ako deti prejedli väčším množstvom inak zdravej cvikly, na desať rokov nám tá dávka postačila a cviklu sme po celú dobu odmietali.Keby človek konzumoval liečivú rastlinu - hoci aj kapustu- priamo takú,aká bola stvorená,určite by mu mozog v spolupráci s chuťovými bunkami a zmyslom čochvíľa signalizoval, že má až po krk kapusty a že jej dávky začínajú prekračovať normu.Otázkou je,či sa z nedbanlivosti alebo zámerne nedodávajú do jedál tzv. konzumnej spoločnosti umelo vyrábané lieky alebo hormóny.Kde je najviac obéznych obyvateľov -v ktorom štáte sa bez normy konzumujú spolu s prostriedkami odtučňovanie,keď je v nich najväčší objav komunít homosexuálov a vôbec deviantov od výmyslu sveta?Aby mohol človek na Zemi existovať,určite mal vytvorené také životné podmienky,aby boli v súlade s prírodnými podmienkami.Lebo od prírodných podmienok zas záviseli podmienky pre rast rastlín - a nie zisku kupcov-kolonialistov.
 

 

Nieje clanok nahodou o syntetickom derivate? :D Synteticky nema s rastlinami vela spolocneho :D . Cim viac sa toho zakaze, tym viac sa bude darit ciernemu obchodu... O to menej sa budeme citit slobodni... O to viac sa bude pachat zla z uzkosti, ktora nas obklopi... Vid upalujucich sa tibetanov :D
 
Hodnoť

tak to už

sú aké chuťovky, ledva som to prečítal :)
 


Najčítanejšie na SME