Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Právnik: Politici riešia infozákon namiesto komunálnej reformy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

mám infožiadosť na moju samosprávu

obecnú aj krajskú: Kedy vás už zrušia? objednávať služby vieme aj sami.
 
Hodnoť

Cieľ je samozrejme jasný

nenápadne, postupne salámovou metódou okresať práva občanov, aby časom vôbec nevideli do žiadnej kuchyne pri varení svinstiev.
 

...

Spomínaš kuchyňu a tak som si spomenul na väzňa, ktorý v zmysle infozákona žiadal vedenie väznice, aby mu poskytli všetky údaje 3 roky spätne, že väzni čo dostávali na raňajky, na obedy a na večeru.

Ale bol zaujímavý aj prípad Okresného súdu, kde jeden „prívrženec“ Tretieho sektora zahltil súd s 5 000 otázkami a požadoval odpovede roztriediť podľa rokov a mesiacov.

Podľa toho, ako sa vyjadril ten takzvaný právnik z Tretieho sektora, on cez internet by hravo odpovedal na také a podobné otázky.
 
Hodnoť

...bratříček

...zavírá vrátka
 
Hodnoť

 

Zaujimave. Tak obce nevedia splnit povinnosti ulozene zakonom (otvorit infoziadost s el. podpisom). Sud ma na to prihliadnut a netrestat za nesplnenie zakonnej povinnosti.

Ahaaa. Tak ked nabuduce nezaplatim dane , vyhovorim sa nato ze na mojom telefone nesla otvorit drsr.sk a sud na to prihliadne. Bomba.
 
Hodnoť

Nechala by mal byt riaditelom zemegule

ako pravnik je uplna nula, ktora sa len premudrelo vyjadruje k vsetkym aspektom spolocenskeho diania. Mam s nim skusenost, pohnojil aj to, co sa neda...
 

Riaditel zemegule a ...

...prilahlych okresov je predsa tvoj fuhrer Fico.A ty si jeho namestnik.
 

...

Nechalu nechaj na pokoji. Sudruh Fico hovoril aj o čudnom dianí na gem. prokuratúre a ***** ktože sa to stal jedným z námestníkov? Človek, ktorý tam fungoval za Trnku! Súdruh Fico hovoril, že občania sa nestotožňujú so župami, na základe čoho? Hlas podobný tvojmu súdruhovi Ficovi zohnal vlastnou hlavou tuším 35 možno 40.
Čím budú mať obce a mestá viac info na internete, tým menej bude dotazov, nech nerozhadzujú naše dane a budú mať aj na webové stránky.
 


Najčítanejšie na SME