Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéf inšpekcie žaluje za výroky o Mellovi nielen Spišiaka, ale aj Kaliňáka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Súdruhy,bolo to...

...snáď opačne ako povedal Spišiak ?
 

a sudruh

je snad Mello v base?
O minulosti spisiaka hovoril Slota.
http://www.netky.sk/clanok/jsl...
A tu su jeho vyroky:
"V prípade sa zmenilo to, že sa nezmenilo nič."

"Oni vedia, že prečo, aj my vieme, že prečo. Toľko stačí povedať, že myvieme, že oni vedia."

"Štyri rany do trupu, dve do ruky a mal prakticky štvrtinu hlavy odstrelenú."

"...poviem aj mená... ...Nepoviem."

"Poškodený bol smrteľne zranený a jeho liečenie potrvá 6 až 7 dní."

"Nezostávalo mi nič iné len ponuku prijať, lebo ak by som ju neprijal, tak by som sa celý život len trápil a ja sa nechcem trápiť, nech sa trápia iní, tí, ktorí si to zaslúžia. Nebudem sa teraz vyjadrovať na toto, lebo zas by som možno bol veľmi humorný a to nemám rád. Dúfam, že budeme vychádzať tak ako sme vychádzali doteraz kým som tu teda ešte bol, lebo keď nie, tak nie."

"Páchateľ sa sám zasamovraždil."

"Absolvoval priestrel lebky"

"Ak policajt uvidí kúsok ľadu na ceste a chce byť pozitívny, tak sa musí pred ten ľad postaviť a
 

 

No bóže! Tak veľa kníh neprečítal, no. Zato o to viac zápisníc a protokolov...
 

Kaliňák jeden z akcionárov Smeru

Väčšinovým vlastníkom Kovošrotu: - bola firma Triangel Kapitál, ktorej konateľom bol aj Elemír Tichý. V roku 2000 podal Kovošrot sám na seba návrh na konkurz. Investičný majetok firmy bol asi 158 miliónov korún a hodnota spoločnosti 51 miliónov korún. Správca konkurznej podstaty Peter Szivós vypísal verejnú súťaž. Prvé kolo zrušil napriek tomu, že jedna spoločnosť ponúkla 51 miliónov korún. V nasledujúcej verejnej súťaži predal podnik spoločnosti Krupp za 25 miliónov korún napriek tomu, že iná spoločnosť ponúkla 30 miliónov. Konateľom spoločnosti bol aj Kaliňák. Spoločnosť Krupp: - získala lukratívne pozemky v centre Bratislavy na Mlynských Nivách. Len hodnota pozemkov bola vtedy 57 miliónov korún. Krupp potom jej majitelia, medzi nimi aj Kaliňák, predali holandskej spoločnosti a novým konateľom sa stal Tichý, teda pôvodný vlastník, ktorý získal svoj majetok očistený od dlhov späť. Dlhy Kovošrotu predtým predstavovali len na Fonde národného majetku 58 miliónov korún. Medzi vlastníkmi pozemkov je dnes firma, v ktorej kedysi bol aj dnešný minister financií Ján Počiatek, Kaliňákov priateľ.
 

 

Aj ja chcem!!! ***** veď ja som inteligentný, aj keď už nie najmladší muž, žiadny ***** tak prečo ja neviem takto pekne hospodáriť? Kde sa učí takáto aplikovaná ekonomika?
 

zlo komunizmu

Zastrašovanie Nicholsona, zastrašovanie Spišiaka, zastrašovanie ľudí, ktorí poukázali na zlodejiny u vojenských tajných...
Komunisti sa vždy mstili na ľuďoch, ktorí o nich povedali pravdu.
Preto na nebezpečenstvo komunizmu poukazovali už dávno v minulosti tí najlepší ľudia.
Milan Rastislav Štefánik: http://www.svedomi.cz/on/on_ro...
Karel Čapek: http://capek.misto.cz/komunist...
Ľudovít Štúr: "Komunizmus robí zo všetkých ľudí zaťatých egoistov, likviduje akýkoľvek vývin a mení ľudskú spoločnosť na skleník, na dielňu, kde pracujú všetci jednotlivci mechanicky ako stroje."
"Nech by sa akokoľvek komunizmus namáhal a predstieral, že chce ľuďom dopomôcť k ich právam, nič nevie o ľudstve, žalostne ho ponižuje, a keďže lipne na ustanovizniach, ktoré sú nepraktické a neuskutočniteľné, patrí k najdivším výplodom, aké vôbec vzišli z ľudského mozgu."
 

 

Aha, čiže to Spišiak môže za to, že súd prepustil Mella? Logika nám asi veľmi nejde, však?
 

O minulosti Spišiaka hovoril Slota.

O minulosti Slotu hovorí zasa jeho otec v spisoch ŠtB a ÚPN. Kto je dôveryhodnejší? http://www.pluska.sk/plus7dni/...
 

To že MELLO nie je v base

má na svedomí sudca nie polícia.
 

Tiež nevidím nič na tom, aby

to bolo žalovateľné. Spišiak iba jednoducho skonštatoval stav veci. Bez nejakých invektív a obvinení.
 

 

súhlas
 

 

ale uvedomujes si ze hovorime o sk sudoch na cele s harabinom ?
tu je mozne ze mello vysudi 100k za to ze ho vobec sledovali....
 
Hodnoť

 

spisiak povedal cistu pravdu, a to vsetko je len primitivny komplot proti nemu typicky pre nedemokraticke rezimy, kde policia a prokuratura zneuzivaju svoju moc na nezakonnu perzekuciu voci osobnym nepriatelom.
 
Hodnoť

Nadpis clanku je zavadzajuci

Ako citatel iba krutim nad clankom hlavou. Uz nadpis clanku je zavadzajuci, nakolko nikto nezaluje Kalinaka, ale zaluju Slovensku republiku za skodu, ktoru im mal sposobit Spisiak. Ak stat prehra, tak to Spisiakovi teoreticky mozu dat zosobnit alebo tu skodu bude stat od neho potom vymahat vo forme regresneho naroku.
Ja na ich mieste by som urobil v pripade kriveho a hanliveho obvinenia to iste a zaloval by som ohovaraca a klamara... Mame len obmedzene mnozstvo odbornikov a expertov v ozbrojenych zlozkach a nie je normalne, ze kadejaky politicky nominantik ich potom, ked sa dostane na funkciu len tak ociernuje a znevazuje ich roky vykonavanu excelentnu pracu a bez nasledkov. Takto si aj pan Spisiak do buducnosti uvedomi, ze co zo seba vypoti, tak by malo byt aj zalozene na realite a nie iba "jpp - jedna pani povedala"...
 

 

A co na jeho vyroku nie je pravda?
 

Tak to, že

Mello behal na slobode, keď dotyční sedeli vo funkciách, nebola realita? Nie Spišiak, ale tieto kreatúry vypotili trápnu ožalobu, mudrlant. Hádam ani v Severnej Kórei neodsúdia človeka za konštatovanie faktu.
 

re: Dado

Máš pravdu, toto je už bežný spôsob novinárčiny Moniky Tódovej, akokeby jej články boli nie pre ovce, ale pre baranov. Tak trúfalá i zúfalá je jej snaha za každých okolností zaťahovať do káuz vždy aj nejakého potentáta zo Smeru, a keď sa nedá priamo vybalansovať váhu prieserov zlepeničiarskych aktérov nejakým smerákom, tak sa použije perfídnejší spôsob novinárskeho boja proti Ficovi, že sa v titulku bulvárne a napriamo menuje terajší minister vnútra Kaliňák, aj keď fakticky nemá s vtedajšími peripetiami prípadu Mello za Lipšica nič.
Ale o to ide, vyliať vedro špiny na politického protivníka pani novinárky. Lebo pani Tódová nechce pravdivo popisovať politiku, prípadne ju komentovať, ale jej cieľom ju priamo robiť.
 
Hodnoť

Pomáhať a chrániť

MAFIU! Spišiak mal pravdu a trafená hus zagágala!
 
Hodnoť

Najnovšia móda na Slovensku

žalovať, zažalovať a vysúdiť. Sa ani nečudujem , že sa to darí na súdoch, však sudcovia sú v tom nápomocný. Kto vie či nedostávajú nejaké to percento z vysúdených peňazí.
 

Myslím, že to vedia všetci

Prečo inak by to dávali na súd. Za normálnych okolností by nemali šancu vysúdiť také peniaze. U našich sudcov stačí dohodnúť sa na poctivom rozdelení vysúdenej čiastky, a peniaze má v kapse.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME