Streda, 12. august, 2020 | Meniny má DarinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radičovej na Pohode tlieskali, hoci ani nevystupovala (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Fuj.
Zaplatíš vstupné na hudobný festival a dostaneš politické kortešačky. Hnal by som ich vidlami celým politickým spektrom aj s cirkevníkmi.
E001
E001
Ďalší mysliteľ, čo si myslí, že všetkému rozumie. Nikto sa zžiadnych kortešačiek zúčastniť nemusel. Mohol si vybrať z programu každý čo chgcel! Ale to by si musel niečo vedieť, prievan v hlave nie je doibrý radca! Čo drístaš voloviny!
olegin
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Zaujímavé, ako si tu spoločne s tým plateným spammerom oleginom zhodil užívateľa, ktorý si tu vyjadril svoj názor. Dokonca si ho na základe svojej intergalaktickej dedukcie poslal kamsi do stredoveku, nazval si ho sedlákom a identifikoval si jeho mentálny svet spoločne s interpretáciou reality.

A to len preto, lebo kritizoval tento festival politickej piesne. Čierno-biely svet ľudí ako ty by som teda nechcel mať. A úplne s užívateľom E001 súhlasím.
 

seth,

rada čítam tvoje príspevky, aj keď nie vždy do bodky súhlasím. Ale teraz si prestrelil. Je to asi tým, že si mladý a netušíš, o čom boli festivaly politickej piesne. A to Pohoda nie je ani náhodou. Neviem, či so bol niekedy na Pohode, politika, keď už trváte na tom pomenovaní, sa tam odohráva v jednom stane, čo je len malý zlomok celého festivalu. A je dobrovoľná. Kto nemá záujem, ani o tom nemusí vedieť. Je smiešne, keď Breiner zorganizuje koncert, písať, že je to politická záležitosť. To je také slovenské a sedí na to to 18. storočie.
 

 

Zaujímavé, že o nejakom prestrelení píšeš ty, pričom tu si prestrelila práve ty :) http://www.sme.sk/diskusie/dpl...

Viem veľmi dobre, o čom boli festivaly politickej piesne. Môj vek s tým nijako nesúvisí - aj ak som nežil počas druhej svetovej vojny, neznamená to, že o nej nemôžem mať viac vedomostí ako ten, kto v nej prežil svoje detstvo (to je príklad, samozrejme).

Tak isto som ani nikde nevyvracal a neopisoval, kde a ako sa politika na Pohode odohráva. Iba som konštatoval, že je jej tam dosť (resp. viac ako na iných festivaloch a môžeš mi veriť, že nie som "typický Slovák" a pochodil som ich naozaj dosť) a tento článok je toho iba dôkazom. Bez ohľadu na to, či ma niekto núti alebo nenúti vojsť do nejakého stanu. Môj názor je môj názor, už som si v tejto diskusii všimol, že by tu zaň poniektorí diskutujúcich upálili, pretože kydám na ich obľúbený superfestival, ale jednoducho svet je taký, že právo na názor má každý - aj keď nepasuje do rovnice jeho oponenta.
 

 

Prečo si myslíš, že som prestrelila? Je tu kopec diskutérov, ktorí sú odborne, argumentačne na omnoho vyššej úrovni ako on, a majú nižšie karmy. Nie som prvá, kto sa na to pýta. A hlavne - od diskutéra s takou karmou by som očakávala, že nebude kopať do ženy, expremiérky, ako sa to stalo v tejto diskusii aspoň dvakrát.

Nemyslím si, že na Pohode je veľa "politiky", len je viac medializovaná, hlavne tu na smečku. Čo je ale vcelku logické, keďže sme je mediálnym partnerom.
 

 

Ibaže ty si porovnala priamo tých dvoch diskutérov, pričom príčinou na porovnanie boli asi ich názory z tejto diskusie.

Ja som si tam žiadne kopanie do expremiérky nevšimol - napísal tam toto, citujem: "Radičová s tým testovaním svojej popularity akože "náhodným" presúšaním sa po stanoch je z nich úplne najtrápnejšia." - čo z toho považuješ za "kopanie"? Je to snáď klamstvo? Alebo nejaká urážka? Iba skonštatoval fakty.

Sorry, ale ja nevidím žiaden dôvod, prečo by mal mať niekto súcit voči žene, ktorá verejne klamala a to niekoľko krát? Bola političkou a ja nevidím dôvod, prečo by si nemala vypiť svoju čašu kritiky za svoje excesy, aj keď političkou už nie je, ale je stále "verejne známou" osobou.

Čo sa týka množstva politiky - v tom sa nezhodneme, hlavne ak to porovnám s inými festivalmi, ktoré som navštívil (tam bol obsah politiky 0,0).
 

 

Ja som iba dal JEHO VLASTNY VYROK do kontextu. Priserne mi uz lezu na nervy "intelektuali" ktorych maximom je "hnanie vidlami" lebo vo svete existuje jav, ktory sa IM NEPACI a nevedia sa s jeho existenciou mentalne vysporiadat. Normalny clovek predsa nemoze vyprodukovat myslienku!!!, ze kedze existuje niekde nejake stretnutie slobodnych ludi, a nieco si tam povedia, tak ON ich bude hnat vydlami lebo JEMU sa to nepaci. Mozno vie ze nemoze, ale uz samotna existencia tejto podivnej tuzby v jeho mysli ukazuje na akej urovni sa asi nachadza.
A ze som si to trochu okorenil, to je fakt to najpodstatnenjsie ze ano. Nie pointa, ale pro forma forma.
 

 

Omyl. Ty si totiž vôbec nepochopil, koho a prečo chcel "hnať vidlami" Zaujímavé je, že on to pravdepodobne tiež len "okorenil", nie si teda o nič lepší ako on. Okrem toho, on vyslovil svoj názor, za ktorý si ho ty viacnásobne zaškatuľkoval do takých sfér, ktoré s jeho príspevkom nemali vôbec nič spoločné.

Mne naopak neustále lezú na nervy takí intelektuáli, ktorí názory iných prijímajú výbušne, ako keby ich urážali. Názory slobodných ľudí, ktoré síce idú proti "kvalifikovanej väčšine" v tejto diskusii a v týchto novinách, keďže sú mediálnym partnerom Pohody, ale nie sú o nič menej hodné ako názory ostatných. To ale poniektorí samozvaní "intelektuáli" nechápu a chápať nechcú.

Na záver, to tvoje "okorenenie" predstavovalo 90 percent tvojho príspevku, netuším teda, na čo sa tu hráš - dalo sa z toho vyčítať všeličo, iba nie tebou proklamovaná pointa.
 

to máš tak

u nás nie je apolitické ani MDŽ. O stavaní máje ani nehovorím.
 
Hodnoť

 

Kolkych kandidatov uz ma pravica???
Kiska, Osucky, Carnogursky, Hrusovsky, Prochadzka....Fico by mohol ponuknut toho najhorsieho cloveka v SR a ten to vyhra. Pravica, pravica, kedy sa zobudis?
 

 

eh, ako ano, je ich vela, ale co by si chcel. myslim ze dobry kandidat tam je. tak ho vol, ci musis ho mat naordinovaneho vsetkymi stanickymi gremiami?
 

fizzo, alebo známe heslo:

jeden národ, jedna ríša, jeden vodca...
BTW, neboj, Fizzo aj toho najhoršieho človeka ponúkne.
A ak bude patrónka Slovenska panenka Mária 7-bolestná driemať, tak aj vyhrá
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

odkedy je Kiska pravicový kandidát?
 
Hodnoť

Radičová je dnes aktuálna ako

minuloročné noviny. Pravica už má svojich viacerých kandidátov, tak dúfam, že sa Radičová nebude do toho montovať a svojou kandidatúrou zbytočne odrádzať voličov od účasti. Jej šanca v politike už bola a ona ju spackala.
 

Ján Galan

Buď taký dobrý, vynechaj Radičovú?! A ukazuje sa, že tvoja politická gramotnosť ďaleko nesiaha?! Všetko sú občianski kandidáíti, okrem Hrušovského, ktorého navrhuje KDH a Most-Híd. Teda nie celá pravica. Manipuluješ?! Keď som čítal niektoré tvoje blogy, zdalo sa mi, že mnohé hodnotíš správne(mnohé, ale nevyjadrujem číselne). Stačilo by, aby Radičová kandidovala a je isté, že ani majster sveta Robo Fico nebude kandidovať. Asi vie prečo? Nemusel by vyhrať.? On chce vyhrať s fanfáramiu, ako Putin. (Pre potreby tejto diskusie aj Robo Fico so svojimi metódami vládnutia ako Putin 2).Prečo asi denne, za jej vlády, organizoval tlačovky na TV Smer, predtým
TA3,kde jej nehorázne, neslušne až idiotsky nadával?! Už vtedy vedel, že bude kandidovať. Podobne "odfajčil" aj Fígeľa, lebo predpokladal, že by, ako bývalý eurokomisár, mohol zakandidovať. Skús sa vrátiť so svojimi názormi na zem. Už názov tvojho príspevku hovorí, že si zrejme pri jeho písaní nie celkom príčetný! Veď nekandiduje, tak čo ju podsúivaš?
 

Mňa naopak teší

keď galantní diskutéri strácajú pri nej glanc.
 
Hodnoť

Nuž vedľa v článku v diskusii

píše jeden chlapík, že za 4 dni sa na Pohode nestretol s politikou...
 

 

Niektorým nevysvetlíš, že keď nemajú záujem stretnúť politika alebo politickú debatu, tak ich nestretnú.
 

 

Áno, ožrať sa do nemoty je tiež riešenie ako žiadneho politika nestretnúť.
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > >>

Najčítanejšie na SME