Streda, 12. august, 2020 | Meniny má DarinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radičovej na Pohode tlieskali, hoci ani nevystupovala (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Radičová a Líbya
Nezabúdajme ani na to, že "humanistka" Radičová podporila bombardovanie zvrchovaného štátu Líbya jastrabmi z teroristického spolku NATO. Radičovej paprče sú postriekané krvou nevinných a bezbranných líbyjských ľudí, ako aj krvou plukovníka Kaddáfího. A za súčasný stav, ktorý zažíva Líbya, nesie spoluzodpovednosť aj Radičová, čiže za rôzne násilnosti, únosy a vraždy.
Feldwebel
som zvedavy, ako by si to ty nepovolil, keby si bol na jej mieste, ty HRDINA.
99peet99
<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > >>

Dať premiérovi krajinky

30 minút na rozhodnutie je pádny dôvod sa nevyjadriť - lebo nemôže rozhodovať parlament - a tak je možnosť zachovať si tvár i dôstojnosť. Ak už veľmoci rozhodli, načo sa strápňovať? Dnes sa v Líbyi opäť zabíja, lebo to nikto nevie ustáť. Demokracia nie je pre tieto nestabilné krajiny, rozhádané kmeňmi, vierou, triedami atď. Okrem toho Kaddáfí spravil oveľa viac dobrého pre krajinu - napríklad doviedol vodu spod Sahary 5 000 km potrubím, zdravotníctvo a školstvo zdarma a i. Ale ropu chcel predávať za euro, nie za doláre...
 

Feldwebel

Je radosť prečítať si niečo podobné, ako drístaš! Vidím, že IQ 50 ficovoliča zrejme ndosahuješ. Kaddáfiho môže chváliť len ó-zembuch. Zrejme patríš do novonastupujúcej súmračníckej úderky, prihlásený 3.7.2013, to je len ukážka, že plníš, ako nováčik, presne pokyny, čo ti napísali. Radičová nemôže nič také sama rozhodnúť, to musí parlament. Ale ó-zembuch tvojej veľkosti môže, teda aspoň si tak myslíš. Preto, že máme takých ako ty najmenej 44%, tak vyzeráme ako vyzeráme?! A to ešte môže Fico ďakovať Radičovej zato, že mu znížila obrovský dlh, preto mohol začať machrovať o znížení dlhu pod 3%HDP.
Ty by si mal niesť zodpovednosť za tvoje hlúpe drístanie. Keby si sa podpísal svojim menom, tak si zajtra u vás v meste slávny, budú na teba ukazovaťvprstom?!
 

mala by tam ist

teraz na dovolenku
 

 

rezolúcia 1973
Rezolúcia zavádza bezletovú zónu nad Líbyou - zakazuje všetky lety s výnimkou humanitárnych. Lietadlá, registrované v Líbyi alebo vlastnené občanmi Líbye alebo ich spoločnosťami, majú zakázané vzlietnuť alebo preletieť do iných krajín, pokiaľ ich presun neschváli BR OSN.
 

Radičová a Líbya

 

Tak ako píšem.
 

Radičová a Líbya

Mäsiarka Radičová podporila úsilie na úrovni NATO, aby sa stala Líbya cieľom bombardérov USA a ich európskych satelitov. Následne tak jastrabie štáty získali mandát k tomu, aby mohli presadiť darebácku rezolúciu na pôde BR OSN. Ale podporovateľovi medzinárodného terorizmu je to vysvetľovať zbytočné. A mimochodom, ako sa darí vašim kamarátom z al-Kájdy v Sýrii? Majú dostatok rakiev?
 

 

Len si píš.
 

Mas to vymetene v Tvojej hlave

A co Tvoj bolsevisticky lotor Fico, ten ani nevie co povedal vcera. ten sa ani nezastavil slovenskych sestriciek, ktore Gadafy odsudil na smrt. A co minuly tyzden to nevies co trebal Tvoj hranol o Afganistane a ako je dolezite tam bojovat. Vysvetlo to?.
 

Fico

Fico je rovnaký mäsiar ako jeho tajná kamarátka Radičová.
 
Hodnoť

 

Radicovu budete chciet, aj keby ste nechceli.
 
Hodnoť

Preco nekandiduje na prezidenta

preferencie by mal velmi vysoke
 
Hodnoť

 

Ja chodím výlučne na rockové a metalové festivaly pretože tam je to o hudbe a nepotrebujem a neželám si tam vidieť tam vidieť žiadneho politika.
 

 

Presne tak, metalisti by tychto zbieracov podpisov nakopali kdesi a oliali pivom. Je mi na zvracanie z tychto politickych prostitutov, co nemaju hanbu zbierat podpisy na akomkolvek masovom podujati.
 

 

Mimochodom tento víkend, teda ten istý čo bola Pohoda bol (a ešte asi aj je, keďže končí až dnes) aj iný veľký festival a to kúsok od našich hraníc - vo Vízoviciach na Morave - veľký rockový festival Masters of Rock na ktorom bolo zhruba toľko ľudí ako na Pohode a bolo tam určite aj veľa ľudí zo Slovenska a tom tu nebola ani len krátka zmienka.
 

 

mimochodom na pohode bolo velke mnozstvo ludi z ciech, o nieco menej spanielov som stretol a par britov, nemyslim ze by o pohode pisali ceske, spanielske alebo britske denniky
 

 

České písali, dokonca že Pohoda je festival, aký nemá v Čechách konkurenciu.
 
Hodnoť

 

A že nenapíšete článok o tom, ako sa tam mladí ľudia zabávali, ako lievali do seba alkohol (tú nechutnú vodku), kto sa ožral do nemoty atď.
 

na Pohode

sa tvrdy alkohol a teda ani vodka nepredava.
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... > >>

Najčítanejšie na SME